Skocz do zawartości

Co Dokladnie Teraz Robicie?


Dalovay

Rekomendowane odpowiedzi

Pracam i dumam nad wlasna nieumiejetnoscia utrzymania w ryzach lobzarstwa :P . Alez oczywiscie , ja sie odchudzam jakem biegla przez mosteczek chwycilam jeden listeczek , jakem biegla przez grobelke chwycilam wody kropelke. Ja sie powinnam wykastrowac na wech i smak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalovay :P Niezmiernie podoba się mi Twój styl pisania! :-) Jak "wypalisz" coś takiego, jak to powyżej, to się o mało nie turlam po podłodze! :lol: A żeby zostać w temacie, to właśnie na chwilkę włączyłam kompa, poza tym słucham Trójki i trochę mnie boli. Choć teraz już mniej, bom na prochach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: Niestety klamerka nie wie, bo Klamerka zauroczona śniegiem walącym nieprzerwanie od samiusieńkiego rana wpatruje się w świat za oknem i chwali sobie, i to nawet bardzo, że ogrzewanie ma gazowe i może sobie sama regulować temperaturę i pod względem temperatury też ma raj! A co! :razz: I jeszcze ta Klamerka siedząc przed oknem czeka aż Małysze w tiwi się skończą i wówczas może weźmie swego Klamerkowego Mężczyznę i ich dziecko (Norweskie... :P) i na spacer pójdą :P Klamerka więc prosi o jakąś podpowiedź, bo nie chciałaby tak zostawić nierozwiązanego tego rebusu :-) Klamerka nie ukrywa bowiem, że zainteresowały ją zachwyty tej co tak łapką się za główkę chwyciła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapka za glowke powiadaszpost-4993-1199637197_thumb.gif.Mleczko kochana slodkie ,rozplywajace sie w ustach a nie w dloni :P . A sniegu zazdraszczam i tych platkow co wiruja.Pan Klamerka przyrosl do fotela jak mniemam zauroczony poczynaniami sportowca niewysokiej postury. Kto kogo bedzie na sankach ciagnal???post-4993-1199637400_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pfiiiii, żeby do fotela... W łóżku się rozłożył! :lol:

Otoczony wianuszkiem kocurów. Na przykład Syberyjczyka, który to jest tak z Syberii jak ja jestem Brad Pitt... Każdy spadek temperatury poniżej +20 stopni, podkreślam PLUS, to dla niego "mróz" i wyleguje się albo przy kaloryferze (bo na kaloryferze się nie mieści, grubasek... :P) albo pod kołdrą... Syberyjczyk!

Płatki rzeczywiście pięknie wirują! Na parkingu nie ma samochodów tylko takie białe kopczyki, malutkie góreczki :razz:

A ja "katuję" małża pieśniami o śniegu:

Roan "Ten zimowy czas"

albo

Edyta Górniak i Krzysztof Antkowiak "Pada śnieg"

Z tym, że trochę zagłuszam głośniki... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Antkowiakowa barwa glosu , kojarzy mi sie z zatkanym nosem. Pan Klamerka baty powinien otrzymac w ramach wychowania mezczyzny.Do kotow sie przytulac post-4993-1199639533_thumb.gifzamiast kobiece piersiowe cieplo chlonac. Nic to , Pana Klamerke do sanek trza zaprzac i uzywac bacika do woli !!! post-4993-1199639625_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Antkowiakowa barwa glosu , kojarzy mi sie z zatkanym nosem.

:razz: Trafnie to ujęłaś! :razz:

Do kotow sie przytulac

Nie, nie... To te futrzaki do niego się przytulają! :P Kochają Go nad życie i dają mu właśnie o tym znać :P

Pana Klamerke do sanek trza zaprzac i uzywac bacika do woli !!!

Pan Klamerka ma niezłą intuicję! Właśnie zaczął grymasić, że "może jutro pójdziemy", bo "dziś mi się nie chce" i jeszcze "zupę muszę zrobić więc może sama idź :-)"

Łobuza takiego w domu mam, co zamiast spacer ze mną i dziecięciem (fakt,trochę dziwnym, bo chodzi a czterech łapkach i ogonek ma... :lol:) wybiera gotowanie zupy! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.