Skocz do zawartości

Kuba


hanula

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu jestem na tym forum i dlatego zdecydowałam sie napisać ten wątek. Jestem mamą niespełna 3 letniego Kuby, który boryka sie z wieloma chorobami.Zbieramy fundusze na Jego rehabilitację. Dokładniejsze informacje sa dołączone w załaczniku jak również na naszej stronie internetowej www.kuba.webest.pl. Do administratorów:Jeżeli uznacie ten wątek za niestosowny proszę o usuniecie. Dziękuje!! Hanka

apel.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanula... Nie wiem co mam napisać. Serce mnie boli jak czytam takie rzeczy... I głowa boli od zastanawiania się nad niesprawiedliwością tego świata... Niestety my w tym miesiącu jesteśmy pod taką kreską, że nawet jej nie widzimy:( Może dopiero w przyszłym miesiącu uda się nam coś wpłacić. Chciałam jednak napisać w innej sprawie. Nie myślałaś by zrobić baner informujący o apelu i stronie Kuby (coś takiego jak u mnie w podpisie)? Nawet jeśli Ty nie umiesz tego zrobić, może masz zaprzyjaźnionego informatyka- netowego grafika, który by to Wam wykonał? Z takim podpisem łatwiej "chodzić" po forach. Nawet jeśli ktoś nie zwróci uwagi na Twój apel, to może właśnie taki podpis przykuje jego wzrok. Poza tym- Allegro. Dowiadywałaś się jak urządzić tam akcję charytatywną? One zazwyczaj są umieszczane w kolorowych ramkach, by przyciągnąć wzrok. Może spróbuj się o to dowiedzieć? Idą święta. Część z nas dostanie prezenty, które może będzie chciał oddać właśnie Wam? A może od dawna ma w domu coś, co mógłby oddać, tylko nie wie gdzie i jak? Bądź tez, ktoś robi coś sam, np. jakieś "dekopaże" , obrazy, witraże, itp i mógłby Wam coś ze swojej kolekcji ofiarować? A zbiórka reszty od zakupów? Macie jakieś zaprzyjaźnione sklepy? Wystarczyłoby zrobić kilka puszek z opisem dla Kogo i na co prowadzona jest zbiórka, i poustawiać przy kasach w zaufanych sklepach, barach, itp. Pamiętasz jak taką akcję przeprowadziła żona byłego prezydenta Francji, Bernadette Chirac? Nie piszę tu o tak szeroko zakrojonej akcji, ale pomysł uważam za na tyle dobry, że wart jest rozpatrzenia. Lokalne media. Działacie jakoś z nimi? Ulotki dodawane do prasy, wywiad na portalach, w radiu. Plakaty w przychodni, urzędach, bibliotekach, komunikacji miejskiej, itp? Choć to zapewne jest dość kosztowne. Ale może chociaż wydrukować kilka ulotek. Rozdać je np. znajomym, by wzięli je do pracy? Ludzie z pracy niech przekażą je dalej, itp. Poza tym, ulotki można by wydrukować od razu z zaadresowanym przekazem. Wystarczy tylko wpisać kwotę. To np. ułatwiłoby wpłatę, tym wszystkim, którzy nie mają konta internetowego, mogliby zapłacić taki przekaz w banku czy na poczcie razem z innymi rachunkami. Kurczę, brak mi na razie już innych pomysłów :roll: Pomyślę jednak nad tym. A tymczasem życzę Wam duuuużo sił i pogody ducha! Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hanula! Daj znać co tam u Was! A tak sobie jeszcze myślałam o Waszej sytuacji i pomyślałam czy fundacja, która Was wspiera nie mogłaby utworzyć czegoś na wzór pajacyka? Tzn. stronkę, na której za odsłonę reklamy sponsor będzie przekazywał na Waszą fundację określoną kwotę. Dodatkowo przy dużej popularności strony, można by uzyskać wpływy z reklam wyświetlanych na stronie. Wiem, że pewnie nie łatwo zdobyć sponsora. Jednak Wasza fundacja jest już znana, o samej Annie Dymnej to nawet nie muszę wspominać, może więc dzięki temu mielibyście ciut łatwiej? Zobacz, Pajacyka firmuje Janina Ochojska, Polskie serce Zbigniew Religa, Z miłości serc Mroczek z partnerką. Nie myśleliście o tym? Kiedyś Fundacja "Mimo wszystko" przeprowadzała zbiórkę na budowę centrum rehabilitacyjnego, m.in. esemesami. A czy nadal macie taką możliwość? Nadal macie "czynną" tą drogę przekazywania wpłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie,hanulu,jestemprzerażona tym że masz chore dziecko,jest mi też bardzo przykro,już jakiś czas temu zauważyłam co napisałaś tylko nie potrafiłam napisać,a tak konkretnie to nie wiedziałam co,sama jestem w ciąży,bardzo boje się o dziecko bo to zagrożona ciąża,podziwiam cię bardzo,musisz miec aw sobie dużo siły by to przetrwać,nie potrzebujesz pewnie vpocieszeń,ani współczucia bo słszysz to na codzień i od każdego,ja gdy słysze o chorobach dzieci to ogarnia mnie lęk,moja córka ma 15 lat jest zdrowa,ale boje się o nią,o swoje nienardzone dziecko też,będe o was myślała,nie mogę teraz pomóc,jest mi z tego powodu przykro i wstyd,hanulu proszę informuj co u was słychać,pozdrowienia dla twojej rodziny i dużo siły i wiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu proszę Cię i to bardzo, napisz do redakcji " Super Express" ul. Jubilerska 10 00-939 Warszawa. Przyjadą do Ciebie,opiszą całą sytuację, założą konto i napewno zamieszczą Kubusia zdjęcie. Bardzo dużo osobom pomogli i nadal pomagają, proszą o pomoc, informują w prasie na bieżąco, myśle że tej sytuacji nie zostawią bez echa. Ludzie dobrego serca nie tylko wpłacają z Polski, ale również z zagranicy i ja także będę osobą jedną z nich co pomogają i wspierają. Na kopercie napisz, proszę o pomoc dla Kubusia. Haniu pozdrawiam serdecznie całą rodzinę i nie poddawaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haniu,to co napisała ina,jest naprawdę super,proszę napisz do nich,media to siła ,oni napewno pomogą,ja nie miałabym pojęcia co ci poradzić,ale naszczęscie sa ludzie którzy mają świetne pomysły,trzmajcie się wszyscy,pisz co u was słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.