Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Gość babelb

Impreza Sylwestrowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość babelb

Mam zamiar zorganizować imprezę Sylwestrową w domku, na ok. 30 osób i szukam ciekawych przepisów. Proszę o pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Różnego rodzaju przekąski....takie na jeden-dwa gryzki :P Ja kupowałem zawsze....śledzie marynowane i....raz robię w oleju z cebulką....raz koreczki śledziowe....raz sałatki warzywne ze śledziami podane na liściach cykorii / krakersach. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze robie przeróżne koreczki. Jak sami jesteśmy to wieczorkiem jemy pizzę własnego wyrobu. Wczesniej pieczemy też ciasteczka. Jak mam gości to robię pstrąga w piekarniku (kilka) w folii aluminiowej z masełkiem i cytryną. Obowiazkowo sałatkę śledziową. pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na imprezach gyros zawsze ma powodzenie ale równie dobra jest sałatka grecka mam też swojego czarnego konia, tzn serowa roladę ze szpinakiem (to taka przystawka na zimno) jak zechcesz to podam przepis :-) . pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja bym poprosiła o przepis na serową roladę ze szpinakiem. Co prawda na Sylwka już jej pewnie nie zrobię ale przecież mogę później;) Pozdrawiam cieplutko;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polecam zawijasy z tortilli np:

- szynka, żółty ser, sałata lodowa i kremowy serek,

- szpinak z fetą,

- pasta z łososia

Można dodać do nich co tylko się chce. Zawijamy, proimu na paski ok. 2 cm i podajemy s dipami i sosami np. czosnkowym :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta