Skocz do zawartości

Druty, Szydełko I Inne Piękne Rzeczy...


kofik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O w mordę jeża...ale cudo! Naprawdę podziwiam bo ja na szydełku nie umiem! A wynalazłam takie coś-pęknięcia-oto próbka. Na cienkiej włóczce pewnie lepiej by wyglądało ale musiałam wypróbować,myślę,że np.rękawy sweterka super by były no i jak szybko się robi! Albo topik na lato taki "popękany",hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam ten wzór na fale ale ni diabła nie rozumiem opisu! Już nie mogę się doczekać tej książki z wzorami-mam nadzieję,że go tam znajdę! A oto wzory,które mi się spodobały:jeden i drugi na pierwszych fotkach...cudne nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martitka serwetka prześliczna gratuluję wykonania.

KOFIK dzięki za super adres naprawdę duża tam tego od wyboru do koloru.

Coraz bardziej zaczyna mnie ciągnąć do tych kartek robionym tym stylem.

Tylko te akcesoria są strasznie drogie (jak wszystko )ale jakie to wszystko śliczne . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi milo że się Wam spodobała moja praca. Ja jestem "uczennicą" internetu. Jak mnie mama kiedyś uczyła to mnie nie ciekawiło. A teraz jak sama założyłam swoją rodzinę to ciągnie mnie do takich rzeczy. I bardzo Wam zazdroszczę umiejętności robienia na drutach i podziwiam to co na nich "wyprawiacie"... Maszynę do szycia to powoli opanowuję ale nie te szalone druty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martitka sliczna serwetka, zycze dalszych sukcesów

Justynko dziekuje za nazwę gazetki, będe szukać w necie, a jesli chodzi o forum kartkowe, to wydaje mi się ,ze tam dziewczyny np wycinają jakieś wzorki i sobie nawzajem wysyłają, Widziałam tez na allegro, ze takie wzorki i inne materiały sprzedają. A TU jest o technice pergamano bez drogich -czyt. żadnych urządzeń

O pomysłach Basi to nie wspomne... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie co znalazłam WZORY NA DRUTY-i to po polsku!

Klikając na rodzaj oczek w opisie wzoru, otwiera się stronka z wyjaśnieniem,co to jest np.oczko prawe od spodu-nawet nie wiedziałam,że takie istnieje!

A to coś dla Justynki i innych hafciarek :D -zobaczcie,czego szukać w kioskach-o niektórych tytułach nie słyszałam nawet...GAZETY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ jest sporo fajnych pomysłów a jeśli nie wiesz ile oczek nabrać to praktyczniej będzie na szydełku,wtedy mierząc na bieżąco łatwiej będzie dopasować do główki dziecka.

Ja kiedys robiłam czapeczki tego typu co ta biała na fotce-robisz prostokąt .

Tu jeszcze są ciekawe robótki dla maluszków...

http://photo.163.com/photos/glp1974/43092648/1154943360/

http://picasaweb.google.com/grupoacaolivei...hildarMailles69

http://picasaweb.google.com/nany.angelica/...aBabyBooties126

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiekuję bardzo :D .Basiu !!! wiedziałam ,że mogę na Ciebie liczyć !! Właśnie o to chodziło i o paputki także. ten biały komplecik jest extra . Resztę jeszcze nie przeglądałam . Dzisiaj kupiłam włóczkę różową. Potrzebuję dwa kompleciki :-) .Dziękuję jeszcze raz . Pozdrawiam!!! :-) :) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.