Skocz do zawartości

Druty, Szydełko I Inne Piękne Rzeczy...


kofik

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się,że mogłam pomóc. Jak dzidziuś maluśki to większość ubranek jest uniwersalna,no poza sukienkami! Ja dziś mam strasznego lenia,pól dnia rozdzielałam włóczkę bo kiedyś byłam taka mądra i robiłam z poczwórnej nitki i teraz to rozdzielam na pojedyńcze,a są razem dwa rodzaje włóczki więc roboty mam z tym niemało,a jak nakurzyłam tą starą włóczką to szok! Ale udało mi się machnąć pierwsze etui na komórkę-granatowe z białym guziczkiem robione warkoczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziekuję bardzo Agnieszko za stronki .Śliczne wzory ,jestem rozkojarzona ,które wybrać ? Zaczęłam juz próbę wzoru,ale włóczka będzie różowa :D . A dzidzie malutkie .Ostatnio takie czapeczki robiłam ....27lat temu. Basiu ,już zaczynam sie przyzwyczajać ,że codzień czymś nas zaskakujesz :-) . Jutro pewnie znowu nam coś pokażesz . A etui mojej komórce też by sie przydało :-) . Dziekuję Wam jeszcze raz . Wszystkie strony zapisze ,bo nie dam rady dokładnie przewertować od razu .

post-6888-1199898639_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja cię...szopki tym sposobem robionej jeszcze nie widziałam-super! A jako że jestem zmarzluch i wiecznie mam zimne stopy to...oto moje pierwsze bamboszki ze starej,podniszczonej włóczki,nie nadającej się już na inne rzeczy :D No i jeszcze cieplutki breloczek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was serdecznie ,basiu śliczne te twoje kapcie ja też kiedyś próbowałam udziać takie ale niestety mi nic nie wyszło,ale moja mama nam dziala takie,są nie tyko fajne ale i cieplutkie ,chcialam was zapytac o program do haftu córka ściągneła mi z internetu,ale czy ja nie umiam z nim postępować czy to tak powinno byc,mam obrazek na przykład trzy kolorowy,kubus puchatek,a tam jest aż 30 kolorów,ajak ustawie na trzy to wychodzi nie wiadomo coi tak jest z kazdym,nie mam jeszcze drukarki ale po wydrukowaniu to tez będzie taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałam Wam sie przyznać, ze dzieki Wam zaczełam uczyc sie robic na drutach :D Idzie mi kiesko na razie, ale poczatki zawsze sa trudne. Basiu Twój breloczek jest rewelacyjny. Proste i fajne. A jak juz sie nauczę dziergac to tez zrobię takie ubranko dla maluszka, albo buciki Są cudne. Co do trepków, to własnie złożyłam zamowienie u babci na nowe, uwielbiam w nich chodzic po domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.To mój pierwszy post w tym dziale.Też jestem totalną maniaczką robótek ręcznych. Nie mam zbytnio czasu,ale co jakiś czas coś tam przybywa. Ostatnio powróciłam do haftu krzyżykowego.Wcześniej bawiłam się w sweterki dla moich dzieciaczków. Stroje na bal,do tańca dla mojej córki. Bardzo się ciesze,że jest tu taki dział.Super pomysł. Jak się obeznam bardziej z forum i naumiem wklejać fotki to też coś podrzucę. Na razie tylko podziwiam. Jesli można linkować fotki to mogę zrobić to w parę chwil ,ale tu widzę wszędzie wklejane. Pozdrawiam gorąco Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Widzę ,że zaczyna sie tutaj ruch :D ! Prześliczne figurki Walentyno ,ukłon dla Twojej mamy ! Basiu dopiero dziś zauważyłam ,że sweterek gotowy. Bardzo ładnie dobrałaś kolory. Cieszę sie ,że coraz więcej osób tutaj zagląda i każdy ma coś ciekawego do pokazania :-) . Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam serdecznie nowe osóbki, widze ze kazdy sie ma czym pochwalić tylko moje prace stanęły w martwym punkcie. Tzn zaczęło sie od szalika ...i na szaliku skończyło, tak to już jest ze mna. Ale podziwiam Wasze prace i jak tylko coś wyszperam w necie to chętnie podrzuce

Na przykład sposób na laleczki na drutach

a tu coś z forum u Maranty (warto sie zalogować) zabawki dla dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze,że jest nas coraz więcej bo zawsze można coś podpatrzeć i wiele się nauczyć.

A teraz zobaczcie tylko co znalazłam-normalnie SZOK...,jakie dziwności można stworzyć!

http://foto.rambler.ru/users/annabron3/47/?p=1&sort=sort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę z wzorami też już mam :D Mnóstwo fajnych splotów ale wadą jest to,że opis skrótowy jest na początku i ucząc się wzoru trzeba albo ciągle wracać do strony ze skrótami albo wydrukować i zerkać podczas roboty.No chyba że się komuś chce przepisać dany wzór osobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.