Skocz do zawartości

Druty, Szydełko I Inne Piękne Rzeczy...


kofik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie a ja tak się wciągłam w ta technikę pergamano że ciągle o tym czytam (studiuje :D )nawet trafiłam na forum peargomano jakie tam są piękne kartki to głowa boli . Będę robiła zakupy przez internet i zakupię te podstawowe rzeczy i będę tworzyła muszę przyznać że jest pełno duperelków do tej techniki do ozdóbki ale wszystko jest tak potwornie drogie że wezmę se to pomału każdego miesiąca coś nowego. Ale strasznie mnie się to spodobało.A ja jestem uparta zawsze muszę postawić na swoim zobaczymy czy wogóle będę coś umiała zrobić w tej dziedzinie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Justynko, może to będzie świetny dodatek do Twoich haftowanych kartek?

A popatrzcie co ja wyczarowałam z resztek- moją pierwszą kartkę scrapową

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Fajnie się je robi, ale wszystkie materiały są drogie. Ale jak widzicie mozna zrobić taką kartkę z tego co ma się w domu.

I tu prośba do Was, dziewczyny, może macie jakieś zbędne guziki, resztki koronek, dodatki krawieckie, cekiny, koraliki? A moze zostało coś z tapetowania? Albo jakiś katalog z kolorami farb? Kolorowe, białe albo faliste tekturki czy małe pudełka po czekoladkach? mogą tez być "resztki" po bukietach- wstążki, kokardki, piórka...

Jesli któraś znajdzie coś dla mnie? Pokryję koszty wysyłki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego niestety nie posiadam ale to są rzeczy,które zawsze można wykombinować :P fajne są też ludziki i zwierzaczki od gumek do włosów ! Możesz szydełkiem zrobić łańcuszek i go wykorzystać... Fajna kartka !Jak będziecie pokazywać takie dziwności-piękności to sama się skuszę bo nożyczki z rożnymi brzegami już mam! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, ja już przewertowałam nawet gumki i spinki mojej córki, ale tam głównie kwiatki...ale widziałam w sklepie -wszystko po 2,5 kilka fajnych rzeczy, np kwiaty, pisaki brokatowe(już kupiłam), takze spinki i gumki, motyle na spince i rózne inne. Czy u Was w miastach też są takie sklepy? większość rzeczy to szajs jednorazowy, ale można kupić przybory szkolne, chodniczki, naczynia szklane itp..to tak poza tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,sa takie sklepiki... W papierniczych jest klej z brokatem-też chyba może się przydać? To ty już nieżle zaopatrzona jesteś w te pierdółki-czekamy teraz na efekty Twojej pomysłowości! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wciągło pergamano wciągło zamówiłam już pierwsze potrzebne rzeczy z sklepów internetowych tzn tuszograf, tusze kalki nakleji dłutka i igłe do perforacji.

Czekam cierpliwie później działam :P

kofik kartka prześliczna to jest technika chyba skrapbooking znalazłam nawet forum skrapek jest tam wiele technik właśnie związanych z tymi kartkami jak chcesz dam ci namiary pooglądasz sobie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! nie mogłam otworzyć strony przez kilka dni. Widzę tu dużo nowości . Wklejam zdjęcie kompleciku ,na który podaliście mi wzory .Ten zrobiłam w niedziele .Muszę jeszcze jeden zrobić ,ale troche inny wzór czapki. Dziękuję jeszcze raz za podsunięte pomysły .

post-6888-1200408858_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za opinie i zainteresowanie.Ale gdyby tutaj dziewczyny mi nie podsunęły tych stron ,to bym nie wiedziała od czego zacząć :P .Dawno nie robiłam takich małych rzeczy :P . To jest na prezent dla maleństwa ,w rodzinie . Elżuniu myślę ,że z gazety też można sie nauczyć takie buciki zrobić.Ja robiłam z pamięci wzorem. Ale jak byś chciała to mogę Tobie zrobić na prezent :P ;) . Wyślę na Twój adres domowy . Pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze...ale śliczności zrobiłaś! A ja nauczyłam się bardzo prostego i ciekawego wzoru,macham właśnie coś dla siebie-sprułam ten pastelowy szal bo już mi się znudził. Byłam u koleżanki i tak jej spodobał się ten beżowy sweterek z golfem i paskiem że mam jej wykończyć tak samo jasną bluzeczkę!A że włóczka jest cieniutka to robię z przerwami ,bo szlag mnie trafia jak coś powoli przybywa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.