Skocz do zawartości

Druty, Szydełko I Inne Piękne Rzeczy...


kofik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dziewczyny. Figiel komplecik wyszedł ci przepiękny wygląda jak ze sklepu zrobisz komuś tym komplecikiem wielką radość. Ja niestety nie umie robić na 5 drutach tylko na dwóch i całkiem mi to idzie, nigdy nie robiłam bucików czy czapeczek a nawet nie próbowałam bo stwierdziłam że to wyższa nauka jazdy i że sobie nie dam rady. Basiu wzorek którym robisz jest bardzo ładny ładna by była bluzeczka z tego wzoru. Ja swojego czasu robiłam bardzo dużo na drutach i bardzo to lubiłam ale od pewnego czasu jakoś mnie do tego przestało ciągnąć, zresztą włóczki są dość drogie i zawsze jakieś inne wydatki. Zawsze kupowałam gazety Sandrę i Dianę i z nich robiłam swetry. A teraz wam pokażę moje drutowe wypociny jakie stworzyłam.

post-5399-1200473505_thumb.jpg

post-5399-1200473516_thumb.jpg

post-5399-1200473532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A kto tu taki skromny ? Iwonko ,przecież te swtery to ,jak z żurnala .Widać ,że dokładna robota ,bo równe oczka . Ja z kolei mam problem z wrabianiem takich wzorów /nie mam cierpliwości do liczenia oczek i rzędów /. Basiu mnie ten wzór też sie podoba. Piszesz ,że łatwy ? Możesz nas podszkolić :P .Może go wykorzystam na jakiś sweterek. Dziekuję i pozdrawiam :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam drogie panie ,ja tylko podziwiam wasze piękne dziela,teraz mam troche czsu to też nabrałam ochoty na te cuda,haftować juz się nauczyłam dzięki wam,teraz haftuje większy obrazek,jak kupie drukarke to pokaze co udało mi się wyhaftowac,dzic tez troche umiałam kiedyś,ale to były proste ściegi ,nie to co tu widze,basiu piękny wzór,mam pytanie jaki ma tytył twoja książka,bo nie wiem dokladnie ale widzialam podobną w księgarni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę pokazywałam we wcześniejszych postach,masa fajnych wzorków tylko opisy do ściegów są okropne! Kupiłam gazetkę ze sweterkami SANDRA i tez dużo extra swetrów a opisy przynajmniej po ludzku! Dobrze,że idzie wiosna bo już mi się nudzi to drutowanie :P Halinko i reszta drutujących-czy wiecie,jak robi się taki wypukły wzór?To są oczka lewe ale wygląda tak wypukło-chciałabym się nauczyć coś takiego bo taki np.szal to superaśny by był z cieniutkiej włóczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są moje dyrdymałki

sweterek Klaudii-niestety nie mam go w całości

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e15a23d7ad26378f.html

garsonka z biedronką

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ebad855a0138df48.html

Kubusiowy sweterek

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/394c6de5e8c6afd0.html

mój ulubiony konik

Dołączona grafika

A to jest obrazek,który robię aktualnie

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/071073c91bb3e920.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu marze o takim szalu,lęsnie dziś kupilam włóczke,ale mialam dziać takim zwykły wzorem ,na lewo i p rawo,nie wyglądał by to ładnie,no ale jak zobaczyla to na zdjęciu to musz nauczyć się tych ściegów. Anetko ja też zaczelam wyszywac kupiłam już czsopisma z wzorami ,wyślalabym ci ale nie mam jeszcze drukarki i jeszcze czegoś tam,ale nie długo kupie to podziele się z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.