Skocz do zawartości

Druty, Szydełko I Inne Piękne Rzeczy...


kofik

Rekomendowane odpowiedzi

Elzunia igłę smyrneńską dzisiaj kupiłam, miałam robione dzisiaj badania i nie byłam pewna czy będzie sklep otwarty i dlatego napisałam że kupię jutro, jutro mam następne. Jedna sprzedawczyni nie wiedziała że ma taką nazwę, druga powiedziała że to jest właśnie ta, dwa razy pytałam czy na prawdzie polega. Chciałam kupić Tobie więcej bo poinformowała mnie że one są o różnych rozmiarach i tylko ten jeden rozmiar był w sprzedaży. Proszę podaj mi adres i wyślij prywatnie i ja zaraz wyślę ją Tobie jutro jak udam się na badania. Basiu wieczorem się odezwę na temat wzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No na Halince to można polegać jak na Zawiszy!!! :sad:

Patrzcie,jakie oryginalne są te serwety,ciekawe,czy robione z całości czy łączone.

Moim skromnym zdaniem ta niebieska jest z jednego kółka czyli z całości.A różowa ma 2 kółka więc musi być z dwóch części.Nie znam sposobu by zrobić kółko od tyłu,gdzie wyraźnie widać,że robione jest od środka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elzunia igłę smyrneńską dzisiaj kupiłam, miałam robione dzisiaj badania i nie byłam pewna czy będzie sklep otwarty i dlatego napisałam że kupię jutro, jutro mam następne. Jedna sprzedawczyni nie wiedziała że ma taką nazwę, druga powiedziała że to jest właśnie ta, dwa razy pytałam czy na prawdzie polega. Chciałam kupić Tobie więcej bo poinformowała mnie że one są o różnych rozmiarach i tylko ten jeden rozmiar był w sprzedaży. Proszę podaj mi adres i wyślij prywatnie i ja zaraz wyślę ją Tobie jutro jak udam się na badania.

Basiu wieczorem się odezwę na temat wzoru.

Ina możesz wkleić tę igłę ? Chciałabym ją zobaczyć jak wygląda.Jeśli to nie problem oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tę igłę Clovera bardzo trudno kupić,nawet w necie nie znalazłam jej fotki choć domyślam się,jak wygląda bo czymś takim robiłam gobelinki.

A tu kilka wzorów na SZYDEłKO-PODSTAWY

i szydełkowe WZORY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,może za daleko był aparat? Ja przyznam,że 20 lat temu ta igła moja bardziej przypominała ...obieraczkę do ziemniaków :sad: niż igłę:zamiast tego ostrza był taki metalowy tunelik,przez który przewlekało się włóczkę.No ale to było wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halinko jesteś cudowna,ale to niestety nie tak igla,tam wygląda zupelnie inaczej,najgorzej że ja nie potrafie jej opisac ,jak znajdę tś strone to podam adres to wtedy zobaczycie. Halinko ale ja odkupie tą igłe od ciebie,zaraz podam adres tyko powiedz ile kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu nie wiem czy dobrze myślę o tym zakręcie tej próbki co robiłaś. Zauważ według schematu 5 słupków rozgałęzionych jest u góry, na następnym zakręcie 5 słupków jest rozgałęzionych na dole i tak dalej jest na przemian. Anetko dziękuję za wiadomość, tak ją jutro określę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem,jak zrobić te 5 słupków rozgałęzionych na dole...ale ćwiczę wytrwale choć dziś coś nie miałam natchnienia i robiłam podkładki pod talerze ze sprutej włóczki,bo jeszcze szkoda mi wyrzucić a na ubrania to juz się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.