Skocz do zawartości

Jestem Szczęśliwa/y...


Kasiulek

Rekomendowane odpowiedzi

Halinko-dostałam PW ale dalej nie mogę do Ciebie pisać ,wiadomość nie chce się wysłać. :-) Dzięki za wyjaśnienie,mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze :cry: Kaliope-moje gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim osiagającym sukcesy, udających sie na wypoczynek wiele szczęścia i podziwu a Doruni wielkie brawo za dbanie o swoje płuca, szkoda że mój mąż nie ma silnej woli... ja tez jestem szczęsliwa jutro ruszam z druga turą budowy: mury i dach...kolejne kroki ku spełnianiu marzeń... z jednej strony radośc z drugiej obawa; mąż na statku a ja sama i na dodatek dziewczyny chore... mam nadzieję, że po burzy przyjdzie dla mnie słońce i podołam temu wyzwaniu a mąż będzie ze mnie dumny.... znają zycie wróci jak już będzie wiecha i najgorszy stres za mną Pozdrawiam szczęściarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja jestem przeszczęśliwa bo córka pojechała nad morze na 10 dni,to jej pierwszy taki wyjazd.Jest zadowolona,dziś chodzili po plaży i już kamyków podobno nazbierała! :smile: Jechali-o zgrozo-15 godzin.Dobrze,ze ja na Słowację mam raptem 2-3 godzinki...wyjeżdżamy pojutrze. :smile: Jak się nie odezwę w sobotę to znaczy,że mnie Słowacy porwali! :lol: :( :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu życzę szerokiej drogi, mile spędzonego czasu, dużo wrażeń i szczęśliwego powrotu. Nasze plany się nie spełnią ze względu na zaistniałą sytuację rodzinną, żeby nie ponieść większych kosztów mąż zrobił pisemko że rezygnuje. Przygotowania były za wcześnie, pozostało mi tylko przebywanie w mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, to ja Ci zyczę oprócz słońca, żeby Cię Słowacy choć na chwilę porwali..... szczęściaro!Baw sie dobrze. A pogoda zamówiona? Halinko, to smutne, ze plany Wam się nie udały - ale zobaczysz wszystko się ułoży i będziesz jeszcze sie cieszyć na kolejne wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Muszę się Wam pochwalić- od 31.05 do 02.06 idę na kurs przedłużania paznokci :P Ale się z tego cieszę :P Po kursie zdobędę dyplom na który mogę podjąć pracę w kraju i za granicą :D Jest super. Ponad to- mam już więcej niż połowę kasy na prawko :P i też jestem szczęśliwa :P A i dzisiaj sobie kupiłam taki super kuferek do akcesoriów "paznokciowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Kasiulku! Powodzenia na kursie! No i jak najwięcej pracy po odebraniu dyplomu! :P Trzymam kciuki! A ja jestem szczęśliwa np. z takiej drobnostki, że od prawie czterech miesięcy nie jadłam mięsa i innych pochodnych mięsa. Myślałam, że gdy z pierwszymi słonecznymi dniami na ogródkach otworzy się sezon grillowy, i całe osiedla w weekend zasnują się grillowym dymem, to może "złamię" się. Obawiałam się, że zapach jakichś pieczonych karkówek itp. niestety nie pozwoli mi wytrwać w zamierzeniu... Ale nie! :P Na szczęście już mnie to "nie bierze"! Grill owszem, ale tylko wege :P Wiem, że to drobnostka i w sumie to "nic". Ale dla mnie to taki malutki powód do szczęścia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamerko, w takim razie cieszę się z Tobą :P A ja chciałam napisać, że jestem szczęśliwa, bo dziś obchodzimy z Mężem pierwszą rocznicę naszego ślubu !!!!! :D I zaraz idę do sklepu po zakupy, żeby zrobic jakies ekstra śniadanko, a potem pyszny obiadek. Jedno mnie tylko smuci... mój Ukochany niestety leży ciężko chory :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.