Skocz do zawartości

Baba Ze Wsi Jestem....


mamalu

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie takie piekne, kwiatki ,karteczki ,obrazki wklejacie a ja nie mam zielonego pojecia jak sie takie rzeczy robi i skad sie je bierze.Moze ktosmi mi to wytlumaczy?Ja z tymi wszystkimi komputerowymi rzeczami nie zabardzo jarze:))))))))))))) Danusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusiu zakazuję Tobie w ten sposób tak o sobie myśleć. W tej chwili Tobie tłumaczę i przyznasz mi rację, a mianowicie ludzie ze wsi są mądrzejsze i bardziej zdolne od niektórych z miasta. A kto daje żywność ludziom z miasta, oczywiście ludzie ze wsi i nie możesz o sobie tak sadzić że nic nie potrafisz. Nikt nic nie umiał od razu zrobić, bądź cierpliwa, tu się nauczysz różnych robótek i uzyskasz pomoc, tylko pytaj, a dużo osób Tobie wytłumaczy i nie masz czego się krępować. Halina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja,dziewczyny dobrze mówią,nikt od razu nie umiał. Po pierwsze-znajdż sobie jakąś stronkę z gifami,wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowo GIFY i znajdziesz wiele stron z takimi obrazkami. Potem musisz wybrany obrazek zapisać w swoim komputerze-klikasz na taki obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierasz opcję ZAPISZ OBRAZEK. I już go masz na swoim kompie. Poćwicz troszkę a zobaczysz,że to łatwizna. Nie będę już mieszać i pisać teraz jak dodaje się zapisane obrazki-tego nauczymy Cię jak już nabierzesz wprawy w w/w czynności.Jakby co to wal śmiało i pytaj,pytaj,pytaj a zawsze będzie ktoś,kto Ci pomoże. Cierpliwości życzę i ładnych obrazków. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba ze wsi Dołączona grafika

Nie wiem Danusiu czy jesteś prawdziwą "babą ze wsi", co jak rozumiem ma znaczyć, że mieszkasz na wsi, myślę jednak, że czasy głupiej baby ze wsi już dawno minęły.

Nie chcę żeby to zabrzmiało nieskromnie ale ja na wsi mieszkam od zawsze i nie mam się za mniej inteligentną niż ci , którzy mieszkają w mieście.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusiu ja też nie umiałam i tutaj dzięki dobrym osobom się nauczyłam. Nikogo nie uraziłaś, jeżeli mieszkasz na wsi nie musisz się czuć gorsza od innych. Jesteś młoda i wszystkiego się nauczysz, a świat dla Ciebie stoi otworem. Każdy człowiek stale czegoś się uczy do końca swojego życia. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ina ale ja nie mieszkam na wsi tylko w ogromnym miescie a na wsi (dzis tez miasto )to sie urodzilam. I wcale nie uwazam ze kobiety ze wsi sa glupie lub mniej inteligetne. Dla mnie poprostu komputer to czarna magia umie naprawde te podstawowe sprawy. A duzo duzo bym chciala umiec. Danusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danusiu-po Nowym Roku to będziesz już śmigać z tymi gifami że hej! Jak masz dzieci w domu to one szybko się uczą i są obeznane z komputerem,w końcu uczą ich w szkole informatyki. :P Zobaczysz,jak się wprawisz szybciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Danusiu, ja na tym punkcie jestem bardzo drażliwa ( niektórzy twierdzą, że za bardzo), i niestety tytuł tego wątku jakoś dziwnie na mnie działa. Łatwo się domyśliłam, że na prawdę na wsi nie mieszkasz, co za tym idzie stwierdzenie "Baba ze wsi jestem" ma wiadomy podtekst. Nie gniewam się na Ciebie, w każdym razie przeszło mi. :) Dobrze wiem, że tak na prawdę nie miałaś złych intencji, ale ja już chyba zawszę będę łodzią zwracała na takie zwroty uwagę, bo brzmi to na prawdę nie fajnie. Przepraszam za odejście od tematu. Wątek "wieś czy miasto " już istnieje i pewnie tam powinnam wylewać swoją żółć. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pliszka28

Witam wszystkich. Jestem tu nowa, weszłam od razu właśnie tu gdyż bardzo zaciekawił mnie ten temat. Chcę tylko powiedzieć że sama jestem ze wsi i jestem z tego bardzo dumna. tu ludzie są wiele lepsi, milsi a nieraz i bardziej inteligentni. wszyscy wiedzą że polska wieś jest najlepsza ciekawe gdzie większość "miastowych" wybiera się na urlopy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miuriel -wiesz to mialo byc tak na wesolo troche :) bez zadnych podtekstow. A co do wsi ja uwielbiam wies i tesknie za ta moja wsia chodz teraz do miasta nalezy. Nawet Ci napisze w tajemnicy ze na dawnym polu moich dziadkow budujemy dom. Wiesz a co do wrazliwosci na niektore tematy to tez tak mam ,strasznie mnie drazni jak ktos o matce wychowywujacej dzieci i prowadzacej dom mowi kura domowa.Ja to nazywam menager rodzinny:) Tu wstawila bym jakis piekny kwiat dla Ciebie ale niestety,cos nie kumata jestem :P bo mnie sie nic nie chce wstawic nawet na komputer tak jak Basia pisala.Moze ze w tym momencie mam na glowie pakowanie i przygotowywanie sie do wyjazdu. Jutro wieczorem wyjezdzam na wies:) do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele sposobów na wklejanie zdjęć na forach. Na szczęście dla smaczniaków, admin wybrał dość rozbudowaną wersję forum. Dzięki temu dość łatwo możemy umieszczać fotki, ale i dość łatwo możemy się w tym pogubić...

Proponuję byś uruchomiła dwa okna przeglądarki (tak będzie łatwiej na początku) wjedź myszką na interesujący obrazek i prawym klawiszem myszki kliknij zapisz obrazek jako i wybierz miejsce gdzie ma być zapisany w Twoim komputerze - tymczasowo, potem możesz skasować...

post-4653-1197708472_thumb.jpgpost-4653-1197708493_thumb.jpg

Następnie klikamy "przeglądaj" na dole pod wiadomośćią którą piszesz na smacznym.pl ( patrz na zdjęciu na dole po prawej)

post-4653-1197708619_thumb.jpg

i pojawia się okno takie jak na tym screnie wybierz ten plik ze zdjęciem (szukaj go tam gdzie został zapisany), kliknij wyślij (taki zielony kwadrat) a następnie umieść kursor w miejscu w którym chcesz umieścić zdjęcie i kilknij na kwadracik tuż za (lub na-powinno działać tak i tak) "Zarządzaj aktualnymi załącznikami" i kliknij na karteczkę z zielonym plusikiem:

post-4653-1197708849_thumb.jpg

Nie przejmuj się bo pojawi się w kwadratowym nawiasie attachment=7979:NAZWA.jpg to znak, że jest OK.

Opisałem jeden ze sposobów, taki najpewniejszy bo obrazki są na serwerze smaczny.pl, a nie gdzieś na fotosikach czy innych serwerach nie do końca działających tak jak powinny.

Miłego niekoniecznie wiejskiego wstawiania obrazków. :P

Mężon Miuriel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.