Skocz do zawartości

Baba Ze Wsi Jestem....


mamalu

Rekomendowane odpowiedzi

:-) :P Mamalu,to stwierdzenie troche mnie uraziło no może więcej niż troche,ja też jestem ze wsi,urodzilam się na wsi i mieszkam,ale to nie znaczy że jestem zacofana,a że nie mam pojęcia o komputerach to nie dlatego że mieszakam na wsi,poprostu nie zawsze my baby ze wsi mamy czas by uczyć się obsługi komputera,dobrze wiem jak jesteśmy postrzegani przez nie których ludzi,przecież uczyłam się w mieście,wsioki,buraki i inne epitety,były na porządku dziennym,nie twierdze że wszyscy tego używali ale zdarzło się dośc często,ale na szczęście tu nikomu nie przeszkadza wies mam taką nadzieje,no troche mi ulżyło jak sie wygadalam. :lol: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! dlugo mnie nie było i zaraz znów wyjeżdżam ale tak na marginesie "baba ze wsi jestem" dziewczyny wy powinnyście nosić głowy wysoko i dumnie paradować, bo mało że nie jesteście gorsze to w wielu przypadkach lepsze niż te miastowe "gęsi" a piszę z własnego doświadczenia. Bo w tym przypadku obraziłam mądre ptaki, które uratowały Rzym ale takie jest powiedzenie. A tak na marginesie to miasto bez wsi nie istnieje bo jeść trzeba. Pozdrowienia dla wszystkich i pomyślnego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że nikt tego wątku nie ciągnie dalej,każdy uważa że nic się nie stało,może to i racja,ale ja jestem bardzo wrażliwa na tym punkcie,zaglądam tu czesto,wczoraj w sklepie z butami usłyszlam,ze tyko wiochmeny noszą takie buty,były to bardzo drogie buty,myślalam że mnie krew zaleje,jak to usłyszałam,ale przecież nie będe na caly sklep zwracać uwagi,tym kobietom,no ale jak nik nie chce ciągnąc tematu to ja też nie mam zamiaru drążyc tego dalej,to i tak nic nie zmieni,a wsydzic się to tez nie mam czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Z tymi obrazkami to prosze uwazac,bo ja mojemu kochanemu mezusiowi przez te piekne obrazki posciagalam wirusy :D.A ja jestem z duzego miasta a moj maz z prawdziwej wsi i mieszkamy sobie w tym duzym miescie.Ludzie tacy sami sa wszedzie.I na wsi i w miescie spotyka sie zlych i dobrych ludzi a chyba najwazniejsze,zeby tych Dobrych bylo wiecej a skad oni sa to juz niewazne...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elżunia ja bym nie wytrzymała i spokojnie nie podniesionym głosem bym się odezwała. Powiedziałabym tak, przepraszam że się wtracę, jeżeli panie twierdzą że jest różnica między miastem a wsią, to wniosek z pań wypowiedzi jest taki że na wsi są bardziej eleganckie kobiety aniżeli w mieście i może wtedy by zrozumiały że żadnej różnicy nie ma. Najlepsza rada jest taka żeby " bezmózgowcami" się nie przejmować. U mnie w klasie dużo było dziewcząt ze wsi, bardzo przyjaźniliśmy się wzajemnie i nikt żadnej różnicy nie robił, a ile to lat temu było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam miłe Panie coś powiem przez 26 lat mieszkałam w mieście a teraz przez 7 lat mieszkam na wsi i jest ok. Nieraz można spotkać większe Panie na wsi a niżeli w mieście wystarczy popatrzeć tylko na rzeczy materialne. A jeszcze jedno niech każda z Nas się zastanowi skąd są nasze korzenie z dziada pradziada większość z Nas pochodzi ze wsi tylko nikt się nie chce przyznać a co w tym złego i wstydliwego nic moje kochane po prostu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ,ja może jestem za bardzo uczulona na tym punkcie,ale to jakos tak samo przychodzi,nie moge tylko zrozumiec że jez eli go rzej ktos jest ubrany to odrazu ze wsi,bo jeżeli chodzi np. owymowe to możliwe że ludzie na wsi posłogują się gwarą,ale to starsze pokolenie,bo mlodzi juz tak nie owią,na ale tak ju z jest,zawsze musza być gorsi i lepsi,moja sostrzenica ma czarnego męża,jest dyskryminowany na każdym kroku,więchyba my wsioki jesteśmy w lepszej sytucji,ale i tak nikt tego nie zmieni,tak już było i będzie,ale to ie zmienia faktu,że będe na to uczulona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamalu już dawno przeprosiła za niefortunne sformułowanie tematu swojej wypowiedzi a nadal temat jest rozdrapywany...zastanawiam się po co?...zaczynam myśleć że niektórzy mają naprawdę jakieś wyimaginowane kompleksy z tego powodu...pax! pax! między chrześcijany!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delarge nie wiem dlaczego nie podoba ci sie ze ciągniemy temat,przecież tu nikt nie wini mamlu ani jej nie obraził,poprostu rozwinełyśmy go ,ale nie dlatego że mamy za żłe mamalu,a z tymi kompleksami to masz minimalną racje,bo fakt faktem niestey ale dzieła to na mnie,alemyśle żę nie zrobiłam nic żlego wypowiadająć się na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.