Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dorota

"smaczna" Rodzinka Się Powiększyła ;)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zauważyłam że dzieciątko jest trochę podobne do mamy i trochę do taty, nie da się tego ukryć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotko, Marcinie - co u Maluszka? Uchylcie rąbka tajemnicy - jak sie macie w nowej roli? Jak Wam wychodzi Rodzicielstwo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze mnie taka gapa, że przegapiłam tę super wiadomość !!!!Moje gratulacje !!!!z okazji Mateuszka samych szczęśliwych chwil i dużo zdrówka dla wszystkich w Rodzinie.Gorąco pozdrawiam Magdalena!!!! :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie jeszcze nie byo na forum jak Mateuszek się urodził,ale też składam najszczersze gratulacje. Dziecko to najwspanialszy dar jakim rodzina może być obdarzona!!! Bądź szczęsliwy , zdrowy maluszku i rośnij ku usiesze Twoich kochających rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdeczne gratulacje!!! Też póżno zauważyłam tę wiadomość , przesyłam dużo buziaków dla Mateuszka :-D , niech się zdrowo chowa !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weszłam na stronę bo myślałam że zobaczę Mateuszka, od paru dni myślę że będzie nowa fotka bo przecież dzieciątko już jest większe i bardziej pocieszne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jej, dopiero dzisiaj zauważyłam ten tamat. I ja Wam serdecznie gratuluje takiego szczescia. Synuś jest śliczniutki, za niedlugo panny sznurem beda za nim stały :grin: Niech sie chowa dobrze, no i czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje oraz zdjecia !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za wszystkie gratulacje i życzenia :D Mateuszkowi minęło już 6 tygodni. Zaliczył już pierwsze szczepienia i troszeczkę go przybyło - teraz waży 5300 g i mierzy 57 cm :D Poza tym bardzo lubi jeść, chce żeby go nosić, bardzo podobają mu sie lampy :grin: W samochodzie i na spacerach w wózku dobrze mu się zasypia ;) Polubił też kąpiel i bardzo lubi odgłos wody lecącej z prysznicu - zawsze się w nią wsłuchuje ;) Ostatnio mamy dużo gości - i gdy Mateuszek ma spać w pokoju obok, woli przy gościach - wszyscy twierdzą, że jest bardzo towarzyski ;) Kilka razy udało mu się już powtórzyć po nas - gaaa ;) No i zaczyna się już uśmiechać :) Jest słodziutki :D post-8-1201777396_thumb.jpg post-8-1201777406_thumb.jpg post-8-1201777418_thumb.jpg post-8-1201777565_thumb.jpg post-8-1201777579_thumb.jpg post-8-1201777588_thumb.jpg post-8-1201777596_thumb.jpg post-8-1201777607_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotko słodziutki to mało powiedziane jest przesłodziutki. Dzieci jak są malutkie są boskie . Moje panny już takie duże w porównaniu do Mateuszka jejciu ale ten czas leci. Pozdrawiam i niech się chowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczności :grin: ;) ;) ;) ;) Kochane są takie maluszki,taki bezbronny aniołek :) :D :D :D :smile: Tylko podziwiać,tfu tfu,na psa urok! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi