Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dorota

"smaczna" Rodzinka Się Powiększyła ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Prześliczny - mozna go zjeść - taki słodki. Dziękujemy za relację i zdjecia. Chcemy być na bieżąco, wiec czekamy na następne etapy. Pewnie jesteście bardzo zagonieni - pamiętam, że przy takim maleństwie to nie ma czasu sobie usiąść. Trzymajcie się, pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też dziękuję za zdjęcia i czekać będę na następne, Mateuszek podrósł, zaczął sobie już gurzyć i ciekawy jest świata i napewno już się uśmiecha, cieszy mnie to bardzo. Przy małym dziecku nie ma pracy, czy znacie to powiedzenie, " Kto ma dzieciątko, to ma się świątko". Pozdrowienia dla całej rodzinki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alez ze mnie gapa, ze tez nie zauwazylam tego wczesniej. Dzidzius jest przesliczny - moje gratulacje Dorotko i Marcinie. Niech Wam sie zdrowo chowa ten przesliczny Mateuszek! post-4986-1201901834_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bobilek przesliczny i szybko rosnie. Podzielcie sie od czasu do czasu waszym szczęściem i wklepcie zdjcie Mateuszka. Buziaki dla maluszka

post-8352-1202421306_thumb.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję, dziękuję za wszystkie życzenia i gratulacje :(

:D Teraz kilka zdjęć z Chrztu Mateuszka:

post-8-1202931012_thumb.jpg post-8-1202931021_thumb.jpg

post-8-1202931029_thumb.jpg post-8-1202931041_thumb.jpg

:cry: Tort śmietankowy, który dla Niego tak ekspresowo zrobiłam :razz:

post-8-1202931092_thumb.jpg post-8-1202931101_thumb.jpg

:razz: I Mateuszek dzisiaj :P

post-8-1202931132_thumb.jpg post-8-1202931139_thumb.jpg post-8-1202931148_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śliczna ta Wasza Kruszynka!!! Taaaaaaaaka kochana... aż chciałoby się przytulić to maleństwo!!! GRATULUJE !!! Ps: Mój synuś ma na drugie imię Mateuszek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotko jakiego fajnego macie bobaska, Mateuszek urósł, ma bardzo ładne oczki i kształt ust. Pozdrawiam całą rodzinkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O Boże jaki śliczny chłopiec :D :cry: cudny jest :razz: :razz:. Ma się ochotę go wziąć na ręce i mocno przytulić, albo patrzeć godzinami, taki słodki jest. Tort smakowicie wygląda mniam :P :(. Pozdrawiam Was serdecznie :grin: :grin:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sliczny maluszek.Wszystkiego dobrego i niech sie zdrowo chowa.A najlepiej na mamusi cycusiu...:)Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to dopiero Aniołeczek z Niego - sliczny i kohany. Gratulacje! Dorotko a przepis na torcik podałaś na forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj widze, ze nasze maleństwo szybko rośnie. śliczny chlopczyk. pozdrawiam szczesliwych rodziców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi