Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl
Dorota

"smaczna" Rodzinka Się Powiększyła ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękujemy za wszystkie gratulacje :P :P :P

Oj tak, nasz Mateuszek szybko przybiera na wadze :-)

Oto dowód:

post-8-1204459759_thumb.jpg post-8-1204459782_thumb.jpg

post-8-1204459881_thumb.jpg post-8-1204459926_thumb.jpgpost-8-1204459963_thumb.jpg

post-8-1204459936_thumb.jpg

I zdjęcie zrobione wczoraj, a wczoraj Mateuszkowi minęło już 10 tygodni :cry:

post-8-1204459944_thumb.jpg

Pozdrawiamy :P

Ps. Niuniaczku niedługo podam przepis na ten tort :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotko jak to dobrze że Mateuszek szybko rośnie i przybiera na wadze, a jak ładnie się uśmiecha. Masz bardzo ładne dziecko i ogromną pociechę z niego. Mój syn jak był mały to był grubasek, a jak zaczął chodzić to tak schudł że bez przerwy się martwiłam. Pozdrawiam całą rodzinkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

śliczny bobasek...niech sie zdrowo chowa , bo to najważniejsze a wtedy i mama zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy :P Mateuszek skończył już 3 miesiące i troszeczkę Go "przybyło". Waży teraz 7200 g i mierzy 62 cm :grin: Kilka razy wciągu dnia "pasie koniki" :grin: post-8-1206050494_thumb.jpg post-8-1206050587_thumb.jpg A tutaj z bliska poznaje aparat... :grin: post-8-1206050778_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mateuszek bardzo ładnie się rozwija, silny jest bobasek i wszystko go interesuje, miło jest popatrzyć i cieszyć się rodzicom jak z każdym dniem u dziecka odkrywa się coś nowego, a my mamy przyjemność chociaż co jakiś okres zobaczyć Mateuszka coraz większego i rozkosznego. Pozdrawiam rodziców, dla Mateuszka całusek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałam się pochwalić, że nasz Mateuszek ma już pierwszego ząbka :shock: post-8-1209326925_thumb.jpg post-8-1209326945_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorotko naprawdę jest się czym pochwalić, Mateuszek rośnie w szybkim tempie i zauważyłam że zeszczuplał, a myślałam że nastąpi to dopiero jak zacznie chodzić. Kto zauważył u Mateuszka że ma pierwszy ząbek?. Ja muszę się też pochwalić, napisałam już kiedyś że mój syn jest też z grudnia i tak samo w czwartym miesiącu wyszedł mu pierwszy ząbek. Pozdrawiam szczęśliwą rodzinkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi