Skocz do zawartości

"smaczna" Rodzinka Się Powiększyła ;)


Dorota

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:grin: :grin: :grin: Dziękujemy :D Tak Mateuszek szybko rośnie, co da się zauważyć na ubrankach :lol: Rzeczywiście troszeczkę nam zeszczuplał, ale to może dlatego, że ostatnio źle sypiał - bo tutaj ząbki, no i jakieś przeziębienie się do niego i do mnie "przyczepiło"... Mateuszek dostawał zastrzyki :-? Wczoraj dostał ostatnie dwa, ale jest dzielny płaszcze gdy jest ukłucie no i może jeszcze jakieś 2 minuty po zastrzyku, a potem to już się uśmiecha od ucha do ucha :( Ja - mamusia - zauważyłam pierwszego ząbka :P Mateuszek zaczął się ślinić i wkładał paluszki do buzi mino, że nie był głodny. Zaczęłam mu więc masować dziąsła i po jakimś czasie zauważyłam zgrubienie, później taką "bułkę", pęknięcie i... ząbka :smile: jest taki fajny - malutki, bielutki i ostry :smile: Ma prawą jedynkę na dole, a za niedługo będzie drugi ząbek lewa jedyneczka, bo już jest zgrubienie ;) Zauważyłam też i pani pediatra to potwierdziła, że są już zalążki na dwie górne jedyneczki ;) Ineczko, fajny zbieg okoliczności :D - mamy "grudniowych chłopaków" ;) Pozdrawiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ineczko u nas chyba nie panuje taki zwyczaj (no chyba że ja o nim nie wiem, popytam w rodzinie :lol:) ale bardzo mi się podoba ;) jak tylko uda nam się wybrać razem z mężem na większe zakupy to może coś mi kupi :smile: :smile: ;) Mateuszek ma już 2 ząbki ;) do tego jest troszeczkę zmierzły i nie pozwala mi usiąść przy komputerze :P :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margheritac nic się nie martw - różnie dzieciom wychodzą ząbki, jednym wcześnie drugim później. U nas akurat Mateuszek ma to po tatusiu, bo jemu też w 4 miesiącu wyszły pierwsze ząbki. Natomiast u mojej chrześnicy pierwszy ząbek pojawił się jak miała 7 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam :D Nasz Mateuszek ma dzisiaj 7 miesięcy :D Ma już 8 ząbków, ładnie siedzi, raczkuje (do tyłu :P) przewraca się z boku na bok i tym sposobem potrafi zwiedzić cały pokój :D Rano jak się obudzi i jest wyspany gaworzy sobie, ogląda swoje rączki i liczy paluszki :razz: A wieczorem jak nie może zasnąć to śpiewam mu kołysankę... a Mateuszek mi pomaga :D Interesują go obrazy na ścianie, ruszające się drzewa i nowe osoby - bardzo się im przygląda :) Lubi siedzieć z mamusią lub z tatusiem przed komputerem (właśnie pomagał mi pisać ten post :-D) Aaa... zapomniałabym dodać, że ładnie zjada swoje papki, które mu gotuje, a trochę się tego obawiałam. Z dnia na dzień jest coraz fajniejszy :D post-8-1216122408_thumb.jpg post-8-1216122415_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.