Skocz do zawartości

Moja Rodzina A Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.


As76

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się z wami czymś podzielić.O ile mogę oczywiście.W razie niezgodności z regulaminem proszę usunąć tego posta.

Mam dwójkę wspaniałych dzieci i jak niektórym wiadomo po przeczytaniu naszego bloga moje dzieciaczki ciężko chorowały jak były niemowlakami.Gdy Klaudii życie uratował sprzęt Jurka Owsiaka przysięgłam sobie,że co rok będę wspierać tę akcję na ile to będzie tylko możliwe.Dopóki Klaudia była malutka dawaliśmy tylko pieniążki i nic po za tym.Jednak jak mała skończyła 6 lat i zaczęła tańczyć w grupie SHOCK DANCE STYLE nasze wsparcie dla Orkiestry zyskało inny charakter.Klaudia z grupą zaczęła brać czynny udział jeżdżąc z występami.W między czasie ja urodziłam Kubusia i po raz kolejny Sprzęt od WOŚP uratował życie mojemu synkowi.Kubuś mając 1 rok i miesiąc już czynnie uczestniczył w kolejnym finale WOŚP.

Od 2 lat do naszej rodziny dołączył jeszcze pies rasy Golden Retriever,który dzielnie nas wspiera w naszych poczynaniach i bierze udział w czynnym zbieraniu pieniążków.

W tym roku znów ruszyliśmy z puszkami.Ja ,Klaudia ,Kubuś i nasz pies Nil.

Ku zaskoczeniu wszystkich Klaudia jako najmłodsza puszkowa w naszym sztabie zebrała największą ilość pieniędzy 1252 zł a ogółem sztab goldenowy zebrał ponad 33.000 zł .

Jest to 3 razy więcej niż w zeszłym roku.

Dla nas to osobisty ogromny sukces.

Wklejam krótki filmik z przygotowań do wielkiej kwesty z DDTVN

http://dziendobrytvn.onet...ktualnosci.html

i fotki ,które robiła nasza koordynatorka Ela Grużlewska.

Uwieńczeniem naszej akcji jest artykuł w gazecie "Mój pies" o sztabie goldenkowym.

Ps.Psiak w niebieskich szelkach i czerwonym szaliku na filmiku to nasz osobisty kudłacz Nil .

A na fotce w gazecie jest moja Klaudusia z puszką.

post-8637-1201181741_thumb.jpg

post-8637-1201181784_thumb.jpg

post-8637-1201181818_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę czym się pochwalić.Moje gratulacje taka suma to jest coś ,chociaż każdy grosz się liczy,przynajmniej ja tak uważam. Każdego roku też wspieram orkiestrę bo to jest bardzo potrzebne,nam wszystkim niesie tyle dobrego. Miło jest patrzeć jak jesteśmy ofiarni i dobrzy w tym dniu kiedy gra orkiestra.To wspaniałe co zrobiłaś.Pies też mi się podoba :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!Gratuluję pomysłu i wykonania!!! Dla mnie,dla naszej rodziny właściwie Jurek Owsiak jest WIELKI!!!! Kuba leżał w inkubatorach i pod aparautua od WOSP!!!!Zawsze wspieramy(nawet jak Kubusia jeszcze nie było na świecie) WOSP. Ludzie którzy to tworzą,wszyscy wolontariusze sa na prawde niesamowici!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem pełna podziwu i gratuluję! Jeśli mogę to również podzielę się wielkoorkiestrowymi emocjami. W tym roku mój Mąż został przyjęty jako wokalista do bardzo znanego zespołu z Lublina. Panowie grają od lat i mają na swoim koncie liczne koncerty itp.. i mój Michałek teraz u nich śpiewa. W dniu finału WOŚP zespół wystąpił jako gwiazda wieczoru w Jaśle z duzym koncertem. Jestem bardzo dumna z mojego Męża i cieszę się, że w ten sposób wziął udział w wielkiej akcji Jurka Owsiaka. My również od lat wspieramy jego działalność. Ja, niestety nie mogąc pojechać na koncert wraz z zespołem, zostałam w domu i zrobiłam dla mojego wspaniałego Męża torcik - z serduszkiem oczywiście (przepis w dziale "Ciasta bez pieczenia" - mój lodowy torcik). Podziwiam wszystkich, którzy wspomagają tą i inne akcje charytatywne. Trzeba mieć serce dla ludzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,Orkiestra to fajna sprawa.Jestem dumna ze wszystkich znajomych i nieznajomych a przede wszystkim z Polaków,że potrafią jednego dnia tak się zmobilizować.Nikt nie każe przecież wrzucać do puszek.To my sami chcąc przekazać chociaż symboliczną złotówkę tworzymy tę Wielką Orkiestrę.To dzięki nam wszystkim co roku pobijamu rekord w ilości pieniędzy.To wreszcie my sami choć może nie osobiście korzystamy z tego ,co nam Orkiestra zakupuje.To dzięki nam szpitale są lepiej wyposażone w najlepszy sprzet na świecie. Dzięki Wam wszystkim. SIEMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.