Skocz do zawartości

Marzenie Łukasza Spełnione!


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Smakowicze,

 

-----------------------

Akcja została zakończona dnia 25 marca 2008. Wkrótce konsola wraz z grami zostanie zakupiona i wręczona Łukaszowi. Gdy tylko dostępna będzie relacja z wręczenia prezentu zamieścimy ją w tym wątku.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak szybkiego zebrania wymaganej sumy!

-----------------------

 

Relacja ze spełnienia marzenia...

 

Dzisiaj na łamach naszego portalu rozpoczynamy szczególną akcję. Pod patronatem fundacji Mam Marzenie chcemy spełnić marzenie pewnego młodego człowieka, którego za chwilę Wam przedstawimy. Wcześniej jednak w dwóch zdaniach napiszemy jaka idea przyświeca działaniu fundacji "Mam Marzenie".

 

Fundacja ta zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Oczywiście każde chore dziecko chciałoby jak najszybciej wyzdrowieć ? tym jednak zajmują się znakomici specjaliści, którzy robią wszystko co w ich mocy, aby dzieci jak najszybciej wróciły do zdrowia. Fundacja Mam Marzenie pragnie spełniać takie marzenia, które choć na chwilkę pozwolą dzieciom zapomnieć o chorobie, leczeniu i szpitalnym życiu. Pomaga więc dzieciom bawić się, podróżować, spotykać z idolami. Sprawdźmy jakie marzenie ma nasz bohater...

 

post-2-1205159852_thumb.jpg

 

Łukasz ma 10 lat. Jest pogodny i wesoły tak jak chłopcy w jego wieku. Niestety, jego życie różni się od życia rówieśników. Od pewnego czasu choruje na białaczkę. Miejscem jego zamieszkania musiał stać się szpital. Tam właśnie poznali go wolontariusze fundacji Mam Marzenie.

 

Łukasz marzy o wielu rzeczach, między innymi o podróżach w piękne i ciepłe miejsca np. na Lazurowe Wybrzeże. Ze względu na stan jego zdrowia takie podróże są niemożliwe. Znalazło się jednak inne marzenie, które fundacja Mam Marzenie może spełnić. Jest to konsola do gier Playstation Portable. Dlaczego akurat takie marzenie? Chłopiec spędza w szpitalu bardzo dużo czasu. Często czas ten ciągnie się okropnie i Łukasz podejmuje się wszelkich zadań, które sprawią, że te nudne chwile w szpitalnych salach będą krótsze. Jeśli będzie miał konsole, to będzie mógł grać w swoje ulubione gry. A tych jest wiele...

 

Celem naszej akcji jest ufundowanie Łukaszowi konsoli, o której marzy wraz z kilkoma grami. Z tego co mi wiadomo Łukasz nie gotuje, jednak już za kilkanaście dni może dowiedzieć się, że to właśnie my, czytelnicy Smaczny.pl spełniliśmy jego marzenie. Oczywiście i my poczujemy odrobinę jego radości wczytując się w - opatrzoną zdjęciami - relację przekazania mu wymarzonego prezentu, którą zamieścimy niezwłocznie po tym fakcie.

 

Fundacja Mam Marzenie udostępniła nam swoje konto - jeżeli tylko masz ochotę wpłać dowolną kwotę na podany poniżej numer konta (w tytule wpłaty koniecznie wpisz: Katowice-PSP dla Łukasza). W ten sposób możesz się przyczynić do tego, że Łukasz choć przez kilka chwil oderwie się od choroby i szpitalnej atmosfery. Liczy się każda złotówka.

 

Wpłaty możesz dokonać na poczcie, w banku. Jeżeli posiadasz konto w banku internetowym - oczywiście również możesz z nigo skorzystać. W przypadku jakichkolwiek pytań - pisz śmiało - odpowiemy jak szybko to tylko możliwe.

 

Dorota i Marcin

---------------------------------------------

Wpłat należy dokonywać na adres:

Fundacja Mam Marzenie

Ul. Świętego Krzyża 7

31-028 Kraków

 

Nr konta złotówkowego w banku ING:

<akcja nieaktualna>

 

Nr konta w euro:

<akcja nieaktualna>

Kod BIC/SWIFT dla przelewów zagranicznych:

ING BP LWP

 

!!Ważne aby w tytule wpłaty wpisać: Katowice-PSP dla Łukasza.

---------------------------------------------

 

Na koniec jeszcze kilka linków:

 

Adres strony naszego "Marzyciela" Łukasza:

http://www.mammarzenie.org/marzyciele/2033-Lukasz/

 

Adres strony www fundacji Mam Marzenie:

http://www.mammarzenie.org

 

Cele fundacji:

http://www.mammarzenie.org/o-nas/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj otrzymałem "meila: z proźbą o pomoc. Jeżeli możemy spełniać czyjeś mażenia to róbmy to przecież to niewiele kosztuje. Jednak wspaniale jest zobaczyć radość uśmiech na twarzy u dziecka. Zachęcam w zasadzie proszę o pomoc dla Łukasza, tak niewiele należy zrobić aby zobaczyć bezcenny uśmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że Łukasz będzie bardzo zadowolony - zapraszamy do odwiedzenia tego tematu gdy akcja się zakończy i prezent zostanie przekazany. Zamieścimy relację z tego wydarzenia wraz ze zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.