Skocz do zawartości

Marzenie Łukasza Spełnione!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szanowni Smakowicze.

Akcja została zakończona dnia 25 marca 2008. Wkrótce konsola wraz z grami zostanie zakupiona i wręczona Łukaszowi. Gdy tylko dostępna będzie relacja z wręczenia prezentu zamieścimy ją w tym wątku.

Bardzo dziękujemy za wielką pomoc. Nie powiem, że nie spodziewaliśmy się tego, bo to byłaby nieprawda. Po prostu okazało się jaką moc ma nasze Forum. Już wkrótce dzięki Wam Łukasz będzie się cieszył ze spełnienia swojego marzenia.

Pozdrawiamy

Dorota i Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jako, że od wczoraj Łukasz już nie nudzi się w szpitalnej sali, dotrzymujemy obietnicy prezentując Wam relację z przekazania konsoli. Ufundowany przez Was prezent wręczały wolontariuszki fundacji Mam Marzenie - Milena i Dominika. Dorota bardzo chciała również uczestniczyć w "spełnieniu marzenia" Łukasza, jednak przeziębienie uniemożliwiło jej wejście do szpitala. Poniżej relacja przygotowana przez Milenę:

Szanowni Użytkownicy portalu smaczny.pl

Jestem wolontariuszką Fundacji Mam Marzenie. Dzięki Waszej ofiarności mogłam razem z inną wolontariuszką - Dominiką - uczestniczyć w realizacji marzenia Łukasza. Mogę Was zapewnić, że w trakcie spotkania z Łukaszem atmosfera była fantastyczna. Mama Łukasza zachowała w tajemnicy nasz przyjazd, w związku z tym chłopak początkowo był zaskoczony, może nawet lekko zdezorientowany. Szybko jednak domyślił się, jaki jest cel naszej wizyty. Gdy przyszedł czas rozpakowywania kolejnych paczek, czas targania i niszczenia zielonego papieru, z twarzy Łukasza nie znikał uśmiech. Muszę zaznaczyć, że pieniążków, dzięki Wam, było na tyle dużo, że poza konsolą Play Stadion Portable mogliśmy kupić także 9 różnorodnych gier komputerowych, pokrowiec na konsolę, słuchawki i dodatkową pamięć. Całość pomógł nam ogarnąć oddziałowy kolega Łukasza, który konsolę posiada już od jakiegoś czasu. Z jego pomocą uruchomiliśmy sprzęt i od tego momentu chłopców poza grami nie interesowało nic innego.

W imieniu Łukasza, jego mamy i wszystkich wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie, chciałabym podziękować Dorocie i Marcinowi, za to, że umożliwili nam zbiórkę za pośrednictwem portalu smaczny.pl, a także za osobiste zaangażowanie i pomoc przy zakupie sprzętu. Przede wszystkim chcę jednak podziękować Wam. Za to, że okazaliście zrozumienie i dobre serce. Dzięki Was mogłam obserwować uśmiech na twarzy Łukasza, jego radość i szczęście, które ważne jest zwłaszcza wtedy, gdy chłopak musi znosić trudy związane z leczeniem. Przed Łukaszem kolejny etap leczenia. On już wie, że wszyscy życzymy mu jak najlepiej, że życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i że mocno trzymamy za niego kciuki.

A mama Łukasza obiecała zaglądać na forum smaczny.pl

Milena

Poniżej prezentujemy zdjęcia. Niestety z powodu złośliwości rzeczy martwych nie są one najlepszej jakości - myślę jednak, że świetnie oddają nastrój Łukasza w momencie odbierania prezentu.

Łukasz otwiera kolejne paczki:

post-2-1207064269_thumb.jpg

Kolejne prezenty:

post-2-1207064285_thumb.jpg

Marzenie spełnione - czas na gry:

post-2-1207064294_thumb.jpg

Właśnie o ten uśmiech chodziło:

post-2-1207064301_thumb.jpg

Kończąc relację chcieliśmy jeszcze raz podziękować wszystkim Wam, za przyczynienie się do tego wspaniałego momentu. Dzięki Waszej szybkiej reakcji Łukasz nie musiał długo czekać na wymarzony prezent.

Łukaszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a mamę zapraszamy serdecznie do Smacznego grona.

Pozdrawiam

Dorota i Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, to dzięki Tobie Łukasz choć na chwilę zapomni o swojej chorobie. Ty dałeś hasło a na odzew nie trzeba było długo czekać. Cieszę się że wszystko się udało. Łukaszowi życzę wytrwałości w zwalczaniu choroby i niech ten uśmiech na jego twarzy pozostanie już na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko, Marcinie, Mileno i Dominiko, ja dziękuję bardzo Wam za realizację marzenia Łukasza które się spełniło. Nasza rodzinka na tej stronie jest ogromna i po co cichu sobie myślałam że akcja napewno przebiegnie szybko i sprawnie. Łukaszku życzę Tobie bardzo dużo zdrowia i niech uśmiech zawsze gości na Twojej twarzy. Pozdrawiamy i ściskamy Ciebie serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.