Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

...Witam Was smaczna rodzinko :smile:

Znacie jakies fajne przepsiy na surówki:) Proszę Podzielcie się ze mną.. Uwielbiam surówki a juz barkuje mi pomysłów. Pozdrawiam i czekam na rady :mrgreen:

...Angelika...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podam przepis na szybka salatke do drugiego dania 4 lub 5 pomidorow ,3ogorki kiszone, mala ,cebulka sol,pieprz do smaku ,natka pietruszki.koperku i skrapiamy oliwka poprostu pycha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja surówkowa jest taka :arrow: zielona sałata porwana na kawałki, skropiona oliwą z oliwek i do tego różne dodatki np. kolorowa papryka, cebula, por, pomidory, rzodkiewka, słonecznik, pestki dyni, koperek, szczypiorek itd. Mamusiu witaj na forum :) Spodobał mi się Twój przepis na sałatkę, muszę kiedyś spróbować ;) Serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez witam milutko jestem nowa i niewioem jak dodawac tematy a przepisow znam troche bede wdzieczna za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kalarepkę zetrzeć na dużych oczkach, posolić i odstawić . Sok odcedzić, dodać posiekany szczypiorek lub cebulę, śmietanę lub jogurt lekko zakwaszone i posłodzone. Smacznego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcąc zamieścić przepis musisz wejść np. w temat Sałatki. W prawym górnym rogu jest okienko na czarnym tle napis "Napisz nowy temat". Klikasz na nie raz i wpisujesz przepis. Pod zamieszczonym przepisem jest takie same okienko, na które też klikasz jeden raz i gotowe.Powodzenia i czekam na nowe przepisy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aniu dziękuję za fajny pomysł z kalarepką (zawsze jadłam zupy, a teraz zrobię surówkę :biggrin: ) i za odpowiedź. Podpisuję się pod Twoimi słowami, i też czekam na nowe przepisy :blush: Serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłam surówkę według przepisu mamusi ;-)

Jest super, szybka i smaczna, polecam :smile:

post-8-0-54609600-1317807575_thumb.jpg post-8-0-18126700-1317807595_thumb.jpg

Dziękuję za przepis i pozdrawiam :grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze lubię surówkę z białej rzodkwi-zetrzeć na grubszych oczkach,posolić i po chwili odcisnąć namiar soku,dodać sól,pieprz,cukier i śmietanę lub jogurt naturalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też ją lubię Basiu :) Dzięki za przypomnienie, bo dawno jej już nie robiłam, ostatnio jak pamiętam to robiłam ją z dodatkiem majonezu, ale teraz zrobię dietetyczną surówkę z jogurtem - zdrowo i małokalorycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi