Skocz do zawartości

Biała Masa Cukrowa Do Pokrycia Tortu


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No no! Przepis na masę już skopiowany. W sobotę moja córcia ma urodziny, spróbuję też coś wymodzić. o, i dzięki za linki bo przy okazji zarejestrowałam się w 'tortowni', a tam można kupić wszystko co do pieczenia potrzebne, :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no! Przepis na masę już skopiowany. W sobotę moja córcia ma urodziny, spróbuję też coś wymodzić. o, i dzięki za linki bo przy okazji zarejestrowałam się w 'tortowni', a tam można kupić wszystko co do pieczenia potrzebne, :D

Pozdrawiam

Bardzo prosze Pola. Ja tez dzis będe robic tort dla córy .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochana Dorotko oto moje torty:))) post-9915-1217228512_thumb.jpg post-9915-1217228526_thumb.jpg post-9915-1217228939_thumb.jpg post-9915-1217228548_thumb.jpg post-9915-1217228568_thumb.jpg Z dwóch ostatnich nie jestem szczególnie zadowolona w pierwszym z pośpiechu krzywo i nieładnie napisałam lukrem a w drugim nie miałam już czasu na bawienie się w przyklejanie koralików więc je powciskałam co oczywiście wyszło niezbyt korzystnie:(( Na szczęście moja mama i teściowa (bo dla nich były te dwa torty) były bardzo zadowolone ponieważ jak mówią są fankami moich torcików:)) Pozostałe dzięki Bogu już są ok ponieważ miałam mnóstwo czasu:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu słońce Ty moje cuda robisz!!!!! Wszystkie są przepiękne a koszula po prostu wymiata!! Niby taki prosty tort a jaki efektowny. Koniecznie musze kiedys zrobic i podpatrze od Ciebie. Z tym czasem to faktycznie roznie bywa. Teraz juz wole zrobic tort wczesniej , nawet zeby postał godzinke czy dwie ale zebym w spokoju mogła go dokonczyc. Zawsze zabierałam sie za torty na ostatnią chwile . Wtedy goniłam jak popyrtana, wszystko mi z rąk leciało , nie mogłam znalezc tego co potrzebowałam . Dokładnie tak było z tortem na wieczor panienski . A na koniec kiedy juz udało sie go dokonczyc to okazało sie ,ze w aparacie wysiadla bateria i nie zrobie fotki...za oknem koszmarna burza więc nie podłącze do prądu bo mi spali aparat hahahahah wszystko sie kićkało , jak na złosć Całuski kochana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko jesteś niesamowita w swoim talencie i "śmiałych " pomysłach na dekoracje tortu :arrow: . Możesz napisać na jakie okazje te dzieła?

Po prostu geniusz cukierniczy :arrow: . Pozdrawiam !!!!!!!

Figielku slicznie dziękuje za miłe słowa!! Ten biały , piętrowy był robiony na 80-te urodziny teściowej mojej znajomej a ten w gatkach dla koleżanki z liceum na wieczór panienski.

Wczoraj wlasnie była u mnie wybierac tort na wesele. Pierwszy raz bede robic takiego kolosa na 110 osób. Mam wyzwanie, po nocach nie śpie hahahahahhahahahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.