Skocz do zawartości

Marzenie: Proszę Wysyłajcie Kartki Pocztowe Dla Chorej Wiki


Gość niki

Rekomendowane odpowiedzi

Wiktoria ma lat 7,5. Jest chora na Mpd i nie chodzi jej wielkim marzeniem jest aby listonosz przyniósł jej mnóstwo kartek z życzeniami dużo zdrowia z okazji Dnia dziecka. Pomóżmy spełnić to piękne marzenie Wiktorii. Niech w tych kartkach będzie nasza siła i serca oraz wiara że Wiki nie jest sama, że są ludzie którzy wspierają ja duchowo. Pozwólmy spełnić jej marzenia.

Jeśli nie zdążycie wysłać do dnia dziecka (1 czerwca 2008r.) to nic nie szkodzi - Wiki będzie czekać na każda kartkę. Bardzo proszę przekażcie wszystkim swoim znajomym o marzeniu Wiki.

Kartki proszę wysyłajcie na adres:

Wiktoria Szymańska

ul.Asnyka 21/3

62-600 Koło

z dopiskiem: "od zLotarybka.pl"

Potwierdzona informacja o Wiktorii od jej mamy:

Córka jest pełna życia i wiary w to, że sie uda. Nie poddaje sie i wierzy, że kiedyś będzie mogła biegać....... Pomóżmy jej w podtrzymaniu tak pozytywnego myślenia i dajmy jej znać, że nie jest sama mimo wielu przeciwności losu, że ma nas, że jest wielu ludzi, którzy wierzą tak samo mocno jak wierzy Wiki.

Wiktoria Szymańska urodziła sie 26.08.2000r po ciężko przebytej ciąży i bardzo długim porodzie, lecz gdy ją ujrzałam wszystko jej mała cudowna buźka mi zrekompensowała ten ból . Niestety w pierwszej dobie życia okazało sie że moje kochane słoneczko ma bardzo poważna wadę serduszka, musieli mi ją od razu zawieźć do kliniki w poznaniu gdzie spędziła tam długi miesiąc walki ożycie(to był najdłuższy miesiąc w naszym życiu)Jednak dzięki naszym modlitwa i wspaniałym lekarzom Wiki, wyszła ze szpitala z wielką wola życia. Przez pół roku każde zasłabniecie czy dłuższy sen był dla nas wielkim sprawdzianem i przeżyciem,na szczęście serduszko samo sie zrosło, niestety w wieku 6 miesięcy zauważyliśmy ze coś niepokojącego się z nią dzieje , nie umiała sie obrócić, samodzielnie nie podnosiła główki . Diagnoza lekarska była szokująca: Dziecięce Porażenie Mózgowe,kolejna walka i stała rehabilitacja dały efekt że WIKI stawała sie sprawniejsza lecz niestety nie mogła stanąć na swych nóżkach . W 2005 roku przebyła operację obu nóżek, po której zaczęła stać z moją pomocą , teraz Wiki jest stale rehabilitowana i zaczyna pomalutku stawać swe samodzielne kroczki, Aby to sie utrzymało potrzebna jest częsta rehabilitacja.

http://www.epomoc.pl/apele.php?apelid=320

http://ewelina-66.blog.onet.pl/

http://www.zlotarybka.pl/modules.php?name=...mp;new_topic=31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.