Skocz do zawartości

Moje Obrazy Wyszywane-jesus.


As76

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu podjęłam się wyszacia obrazu,który jest wyzwaniem mojego życia. Z różnych powodów do tej pory w zasadzie go nie mogłam wyszywać.Jednak od dwóch dni z ogromną radością wróciłam do igły i kanwy. Oto pierwsze 2 fragmenty .Pierwszy ciemny fragment to dolny lewy róg obrazu.Za drugi fragment uznaję prawy dolny róg obrazu. Celem końcowym będzie połączenie tych dwóch elementów ,by tworzyły cały dół i dopiero powolutku kolejnymi etapami mam zamiar przesuwać się ku górze,by ostatecznie obraz zakończyć prawym górnym rogiem. Wzór ,z którego robię obraz jest na 16 kartkach papieru A-4.Będę się starała wklejać na bieżąco kolejne w pełni ukończone fragmenty z każdej kartki ze wzorem.

post-8637-1211757687_thumb.jpg

post-8637-1211757769_thumb.jpg

post-8637-1211757828_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Dokładnie tak. Jedyną pomocą w tym obrazie jest kratkownica 10 x x10 x x. Rozliczam wszystkie xxxx pojedyńczo i tak przenoszę wzór na kanwę. Bardzo cześto się zdarza ,że danego koloru jest 1 x bądź 2 xx.Trudno by więc było takie szczegóły umieszczać na kawnwie nadrukiem. Pozostało już mniej niż 15 ,bo wcześniej pokazywałam prawie już ukończony drugi róg.Niestety podczas zamawiania kolorów musiałam kilka pominąć i teraz mi brakuje.Lada moment powinny już zostać przesłane i wtedy zabiorę się do uzupełniania luk. Po uzupełnieniu tych szczegółów będę miała już zrobione 2 pierwsze krańcowe kawałki i zostanie tylko 14 części do zrobienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwielbialam kiedys robotki reczne ale wyszywanie mi nie wychodzilo nawet w szkole na zpt.Wiec tym bardziej jestem pelna podziwu.Jak duza to bedzie calosc?Chodzi mi o wymiary.Pozdrawiam serdecznie i zycze wiele samozaparcia w dazeniu do celu.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz będzie miał ostatecznie rozmiar ok.58x80 cm.Robiony jest kanwie 55x10 czyli na odcinku 10 cm znajduje się 55 xxxx.Jeden x to 2.2 mm szer.i długości. Zamierzałam zrobić go w rok,ale chyba nie dam rady.Hihihi.Brak czasu mnie przerasta. Jednak coś tam przybywa i wkrótce pokaże Wam następny fragment. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.