Skocz do zawartości

Tort Kubuś Puchatek 2


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dorotko piękne torty robisz możesz prywatnie piec u ludzi na różne uroczystości wesela,komunie i na pewno wszyscy będą bardzo zadowoleni,z marzeń nie trzeba rezygnować życzę Ci by marzenie o otwarciu cukierni dało sie kiedyś zrealizować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mnóstwo pomysłów i duży zapał, dlatego chciałabym wyorzystać swoje zdolności. Nie mam wykształcenia w tym kierunku i dlatego praca w zawodzie cukiernika odpada :mrgreen:

Co myślisz o moich tortach?

Kubusia robiłam z rysunku, nie mam specjalnych foremek

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Dorota R

Dorotko wcale nie trzeba mieć wykształcenia w tym kierunku :-D Ja również go nie mam . Dzisiaj nie trzeba miec skonczonej szkoły gastronomicznej ,żeby przyjęli Cie do cukierni . Cukierników brakuje a takich , którzy mają talent i robia to z pasją jest naprawde niewielu .

Możesz pracowac w cukierni bez problemów. Podpatrzysz jak działają wykwalifikowani cukiernicy , nauczysz sie pewnych rzeczy i jesli będziesz czuć sie na siłach to w przyszłości otworzysz własną cukiernie . Tylko pamiętaj ,że jest to ciężka praca .

Pytasz co mysle o Twoich tortach. Mysle,ze to kochasz a to jest najwazniejsze . Wazne jest to ,zeby robić to z przyjemnością. Poćwiczysz , dojdziesz do wprawy i będzie jeszcze lepiej . Jak znajde chwilke to wysle ci na pw kilka przydatnych informacji i stron z tortami .

Równiez Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

WITAJ DOROTKO!!TYLE MASZ PIĘKNYCH TORTÓW,CZĘSTO JE OGLĄDAM I CZYTAM PORADY.TALENT MASZ NIESAMOWITY,AŻ MIŁO POPATRZEĆ :D NA FORUM JESTEM OD NIEDAWNA I OD PÓŁ ROKU PIEKĘ TORTY.BARDZO SERDECZNIE CIĘ POZDRAWIAM !!!!!

Bardzo mi miło.

Również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bardzo podoba mi się Twój tort. Może moje pytanie jest głupie ale co to są te tyle, którymi zrobiłaś kontur misia i gdzie je można dostać. Pozdrawiam

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi

Tylka to taka końcówka dekoratorska . Do tylki musisz mieć worek dekoratorski . Przy pomocy tego mozesz robic na torcie różne wzorki . tak wyglada tylka http://tortownia.pl/produkt.php?kid=59&pid=228

są różne wielkosci i kształty tylek. W linkach masz pokazane jakie efekty mozesz uzyskać tylkami

http://www.wilton.com/store/site/product.c...A41A71458EF491B

http://www.wilton.com/store/site/product.c...pg_openstartips

Mozesz tez zrobić taki worek dekoratorski z papieru

używa się tego w taki sposób

Do zrobienia konturu Kubusia użyłam małej,okrągłej końcówki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.