Skocz do zawartości

Super Dieta?!


Gość Julka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sotosowałam juz wiele diet , wiele herbatek, tabletek i jakos nie chudlam. Chociaż kiedyś jeszcze w LO stosowałam diete wysokobiałkowa i okazało się że są efekty które z biegiem czasu i z dodatkiem innych kalorii spowodowało powrót do wcześniejszego stanu :D . no cóż to nie było zbyt przyjemne. Na ty forum przeczytałam o środku Almased i zaczęłam się interesować tematem. Moja koleżanka (ok30lat) z Niemiec zgrubła ok.20kg po ciąży używająć proszek, stosując dietę i ćwicząc w kwietniu kiedy ja widziałam miała już 14kg mniej. Teraz już zrzuciła wszystko. Inna znajoma słysząc i widzac jej efekty sama zaczęła to stosować. Po okresie ok.2 tyg 5kg mniej to było zdumiewające . Treaz dostałam sama ten specyfik z Niemiec i sprawdzam go mój cel schudnąc 5-6kg i ytrzymać ta wagę do końca sierpnia (bo wtedy idę na ślub i chcę wejść do sukienki). Na chwile obecną ważę 64kg, mam 160cm wzrostu zobaczymy 3majcie kciuki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że stosując dietę MŻ i ćwicząc można schudnąć bez dodatkowych wspomagaczy, które nie są obojętne dla zdrowia. Moim skromnym zdaniem dobra woda mineralna z dodatkiem cytryny jest w odchudzaniu najlepszym środkiem wspomagającym :D Powodzenia i też trzymam kciuki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię,że tylko do sierpnia chcesz utrzymać niską wagę,a potem co? :D Ja rok temu schudłam około 5-7 kg,bez jakichkolwiek ćwiczeń.Bardzo ograniczyłam słodkości a wspomagałam się octem jabłkowym. Trzymam kciuki za utrzymanie niższej wagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Basię ,co to za dieta tylko na kilka miesięcy.... Moim zdaniem najgorsze są słodyczei trudno naprawdę z nich zrezygnować,ja piekę dość dużo i staram się tego nie jeść -trzeba niestety ćwiczyć wole. Także nie stosuje żadnych diet cudownych,mam coprawda dość dużo ruchu bo mieszkam na wsi ,piję tylko zieloną herbatę bo czuję się po niej ogólnie dobrze i lekarka mi poleciła bo ciągle kiedyś bolał mnie żołodek. Teraz jest dużo lepiej z moim żołodkiem i pocieszające jest to,że założę sukienki te które nosiłam 15 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzasz schudnąć tylko 5-6 kg i lubisz jeść, to nie powinnaś używać żadnych środków wspomagających tego typu, bo takimi napojami (kiedyś był Slim Fast) apetytu (nie mylić z głodem) nie oszukasz. Nie wiem ile masz lat, ani jaki prowadzisz tryb życia, a także jak wyglądają twoje posiłki, o jakich porach jadasz, więc trudno jest coś doradzić... Powiem jednak, że już sama motywacja - wciśnięcia się w sukienkę - jest krótkofalowa i może przynieść efekt "jo-jo". Jeśli zamierzasz utrzymać ten efekt, to będzie potrzebne co innego, a nie Almased - preparat na bazie ziaren soi... Ponadto dieta wysokobiałkowa obciąża wątrobę i nerki, więc najpierw przydałoby się zrobić badania krwi i moczu, zanim zacznie się stosować takie ilości białka w diecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.