Skocz do zawartości

Ciasto Z Owocami W Pare Minut


łolga

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dzis rano zobaczylam ten przepis i wszystkie fotki wypieku, wiec nie moglam postapic inaczej jak tylko upiec to cudo :?: zrobilam z podwojnej porcji, ale nie zwiekszalam ilosci cukru, dodalam banany i zamrozone truskawki :razz: wyszlo genialne w smaku i jakie proste w przyrzadzeniu!! dziekuje bardzo, to ciasto na pewno bedzie czesto goscic na moim  stole, mimo mojej diety :) post-7604-1219242691_thumb.jpg pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

łolga, a gdyby na wierzchu posypać ciasto kruszonką? Próbowałaś tak kiedyś? Chciałabym upiec to ciasto bo mam jeszcze sporo zamrożonych jagód ale moja rodzinka lubi jak w cieście jest coś kruchego , więc zastanawiam się czy z kruszonką będzie ok. Pozdrowienia :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zrobiłam...już nie ma! :mrgreen: Dodałam tylko jedno jabłko bo więcej nie miałam a...już mi się chciało i posypałam orzechami włoskimi-pycha-wszyscy jeszcze ciepłe jedli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Prostota wykonania tego ciasta skusiła mnie do zrobienia pierwszy raz w życiu własnoręcznie ciasta. Do przepisu dodałem trochę więcej mąki oraz jedno jajko i 2 łyżki oleju więcej. Zamiast olejku aromatycznego dodałem odrobinę soku z grapefruita.. Całość uzupełniłem soczystymi słodkimi jabłkami. W temperaturze 160 stopni ciasto piekłem ponad godzinę. Efekt jaki wyszedł wprawił mnie w radość. Na wierzchu zrobiła się chrupiąca skórka a w środku smaczne i słodkie ciasto z jabłkami (może trochę za bardzo słodkie). post-22996-005077800 1292344119_thumb.jp post-22996-049830200 1292344142_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Cześć wszystkim, Jestem tutaj kompletnie nowy. Wczoraj szukałem jakiegoś przepisu, żeby zaskoczyć czymś swoją kobietę i znalazłem się tutaj. Muszę przyznać, że dla kogoś kto nie ma pojęcia o pieczeniu ciast :) to wyzwanie okazało się czymś co można pokonać! Udało się, wyszło pyszne i wieczór był bardzo udany :):):):):):):):):). Na pewno będę wpadać tutaj częściej! Pozdrawiam

post-26850-0-66189200-1323168014_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :) Gratuluję, jak na pierwszy wypiek to spisałeś się bardzo dobrze, ciasto się udało i wygląda bardzo apetycznie, aż zjadłoby się kawałeczek :mrgreen: Pozdrawiam i życzę kolejnych udanych wypieków :) Ps. widzę, że ostatnio to ciasto cieszy się powodzeniem u Panów, super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.