Skocz do zawartości

Tort Rocznicowy


olga123

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wspaniale "cukierniczki" napatrzylam sie,naczytalam ,naogladalam waszych wypiekow i pomyslam sobie ze ja tez moge sprobowac.Masy cukrowej uzylam pierwszy raz,a byl to tort rocznicowy dla mojego meza,jemu sie podobal,a mnie ?jak na pierwszy raz chyba wyszedl niezle brakowalo mi tylko barwnikow no i ten napis ktory mi nie wyszedl ale moze nastepnym razem bedzie lepiej ale to juz ocencie sami.

post-7589-1215522686_thumb.jpg

post-7589-1215522911_thumb.jpg

post-7589-1215523059_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga to był Twój pierwszy tort!!!??? post-9750-1215583831_thumb.gif wyszedł ci przecudnie, pokrycie takiego kształtu nie jest takie proste dlatego tym bardziej gratuluje! Normalnie jestem pełna podziwu!! Cudo !!! Masz zdolności w tym kierunku Pozdrawiam Serdecznie i czekam na kolejne Twoje cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam bardzo!bardzo! :D dziewczyny na wspaniale komentarze,tym bardziej ze padly one od was! wspanialych mistrzyn w pieczeniu tortow. ten tort byl naprawde moim pierwszym tortem pokrytym masa cukrowa,nigdy wczesniej tego robilam.prawda jest to ze pieklam torty,ale nigdy nie byla to zadna rewelacja ibylo ich raptem kilka w moim zyciu(moze 4 czy 5 i to tylko dla domownikow)nie jestem tez cukiernikiem,tylko samoukiem ,ktory lubi piec,a duzo daly mi wasze podpowiedzi, rady,jak polozc mase, jak wykonac rozyczki,listki itp.za co bardzo dziekuje!!!!!! rozetki wykonane byly z kremu,z dodatkiem zielonego barwnika i moze uzylam go za duzo?ale tylko to mialam pod reka a roze z dodatkiem curkumy idyjskiej przyprawy. Dziekuje jeszcze raz za wasze mile komentarze,i za zyczenia. pozdrawiam rowniez wszystkiewspaniale mistrzynie na tym forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH!Jestem dopiero nowym forumowiczem i bardzo podobają mi się Wasze porady i piękne zdjęcia tortów.Bardzo lubię piec i dekorować torty,ale potrzebuje Waszych wspaniałych porad dotyczących kremu maślanego,nie wiem jak zrobić taki krem,aby był na tyle gęsty, abym mogła zrobić z niego róże.Bardzo proszę Panie cukierniczki o radę.Dołączam zdjęcie tortu który upiekłam na chrzciny a ozdoby z masy cukrowej robiłam sama. post-16563-1255081899_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.