Skocz do zawartości
Forum Kulinarne Smaczny.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To samo słowo mnie przeraża a co dopiero wizja totalnego bałaganu.

Niestety remont czas zacząć.Na pierwszy ogień idzie sypialnia,bo Kubuś materac od skakania porwał.

Zamówiłam więc ,dziś takie łóżko z szafkami(oczywiście bez narzuty,lampek i poduszek)

A jak u Was sypialnia wygląda?

Wklei ktoś fotki?

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aneta łóżko piękne tylko, że to jest forum kulinarne a nie remontowo- budowlane. :D Nie chce być nie miła ale takie tematy nic nie wnoszą na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to jest dział "poza kuchnią"...są zwierzaczki,i kwiatki,i remonty...wszystko OK. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tu o wszystkim rozmawiamy nic w tym złego nie widzę. A co do łóżka to super, kolorek też ładny nawet w moim stylu będzie ładnie wyglądać. Pozdrawiam i życzę cierpliwości w remoncie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aneta łóżko piękne tylko, że to jest forum kulinarne a nie remontowo- budowlane. :D Nie chce być nie miła ale takie tematy nic nie wnoszą na forum.

Kasiulek ja też nie chcę być niemiła,ale zauważ,że to wątek zapisany w dziale "Poza kuchnią" czyli absolutnie nie dotyczy kulinariów.

Ja jak nie mam ochoty czytać czegoś co mnie nie interesuje to po prostu tego nie otwieram.

Temat chyba dość wyraźny i raczej pospolicie znany,więc jeśli czytasz temat :Remont" to wiadomo że nie będzie to zupa remont ani ciasto o takim tytule.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne te Wasze sypialnie i obecne i przyszłe... Ja z moim mieszkankiem mogę tylko o sypialni pomarzyc....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie ostatecznie łóżko zupełnie inne ,ale też całkiem fajne moim zdaniem.

Musiałam zmienić styl łóżka ze względu na małego chorobę.

Kubuś ma Z.A. czyli min cechy autystyczne ,więc potrzebuje dużo bodźców czerpanych ze skakania po łóżkach.

Z takim wezgłowiem na pewno jest bezpieczniej.

Dołączona grafika

A tu pokój po remoncie Kubusia szykowany wg pomysły młodego - jako mała dżungla Kubusia .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odlotowy!Te tygrysy to naklejki czy namalowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny pomysł i wykonanie pokoju dla synka...Basiu te tygrysy to gotowe naklejki do kupienia chociażby na allegro:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha...tak z ciekawości chciałam wiedzieć bo latem planujemy odnowić pokój córce ale ona już "za duża" na zwierzątka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na zwierzątka za duża,ale może wolałaby jakieś drzewo lub coś innego bo jest tego sporo na allegro i można wyczarować coś fajnego na ścianie...ja sama zastanawiam się nad takimi naklejkami,ale muszę pomyśleć co najbardziej by mi pasowało:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne te wasze pokoje ja też jestem w fazie remontu :) Naklejki ścienne to bardzo fajna sprawa w szybki sposób można stworzyć piękne i ciekawe wnętrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

remont.....dopiero co oddali mi łazienkę. Pięknie wyszła, ale ile problemów, kurzu i niewygody jest w takim czasie!!! najlepiej zlecić i wyjechać:razz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi