Skocz do zawartości

Jaki Grill Elektr. ?


zapach_slonca84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich, Postanowiłem odświeżyć temat gdyż ostatnio stanąłem przed dylematem jaki grill elektryczny kupić. Co gorsze nie chodzi jedynie o wybór producenta (a tych jest sporo) ale o rodzaj grilla: czy to otwarty czy składany... Nie wiem który będzie praktyczniejszy i który będzie lepiej wytapiał tłuszcz bo o to mi głównie chodzi ;) Podczas moich poszukiwań natrafiłem na takie ciekawe modele: 1. Philips HD4407 2.Philips HD 4427 3.Tefal Plancha CB 501112 A może jeszcze jakiś inny... Modeli jest multum! Dobrze gdyby grill dobrze zarządzał skapującym tłuszczem czyli jakiś pojemnik czy cuś no i żeby potrawy smakowały bo to dość ważne ;] Ceny grill sa dośc niskie więc cena mniej ważna... Moźe ktoś mi pomóc? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam Ci grill zamykany. Pieczesz wtedy z 2 stron. Płyta nie zdaje egzaminu i w pewnym momencie mięso zaczyna się dusić a nie piec. Poza tym jest za mała moc na otwartej płycie. Ja mam ten większy grill DeLonghi i jestem b.zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może i masz racje.... Znalazłem fajny model tej firmy którą polecasz

http://nowygrass.s3.pl/?id=2&p=11.167.1406

Grill elektryczny o mocy 2000 W, z regulacją temperatury, rusztem pokrytym powłoką teflonową oraz 3 możliwościami ustawienia rusztu.

3 możliwości ustawienia rusztu, Pieczenie dotykowe, Przyrumienianie, Party grill, Grillowanie beztłuszczowe

Wyjmowana taca zbierająca tłuszcz, Nóżki antypoślizgowe, Możliwość przechowywania w pozycji pionowej

Zapowiada sie ciekawie i chyba go kupie ;} Cena nie najmniejsza ale chyba go kupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja mam chyba ten sam tylko w straszym designie. ważne żeby nie był malutki bo nic się na nim nie zmieści. Smacznego ! I Pamiętaj jeśli będziesz piekł np. mięso, ktore wypuszcza dużo wody warto tę wodę zbierać ręcznikiem kuchennym wtedy będzie się fajne smażyło a nie dusiło ! Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna sprawa, podobno w większości grilli elektrycznych łatwo ściera się powłoka teflonowa a wtedy może to chyba zaszkodzić i ponoć często występuje problem z kapiącym tłuszczem który skapuje po obudowie grilla zamiast do pojemnika na tłuszcz...

Co do twojego grilla to nie masz przypadkiem takiego?

http://www.media-joker.pl/karta/5807

albo tego

http://ewabymail.pl/product_info.php?cPath...oducts_id=27228

A jest jeszcze jeden grill który mnie zainteresował:

http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a...31/refId/ceneo/

Wygląda nieźle tylko nie znam tej firmy i w ogóle zakup w ciemno ;] Kurcze myślałem że zakup grilla będzie prostrzy a tu tyle możliwości...

Dobrze że jeszcze wypłaty nie wziołem bo bym chyba kupił pierwszy lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Wygląda ok, ale nie rozumiem jednego, po co kupować taki duży grill elektryczny? Czy w grillu elektrycznym nie chodzi o to, by był mały poręczny i można go było używać w domu? Ja mam grilla firmy Ariete, zamawiałam ze sklepu Stylowa Zastawa za jakieś 200 zł, spokojnie można go postawić na blacie w kuchni czy, jak czasem robię, od razu na stole i sobie siadamy ze znajomymi i grillujemy w zimę. :) Zobacz czy ma oddzielny pojemnik na tłuszcz - bo to przydatne, i czy posiada pokrywkę. Masz rację, 140 zł to nie jest majątek, ale też głupio wydać na coś czego potem nie będzie się używać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.