Skocz do zawartości

Niezwykły Sernik Z Piernikami Nadziewanymi W Czekoladzie


margaret65

Rekomendowane odpowiedzi

SERNIK Z PIERNIKAMI NADZIEWANYMI W CZEKOLADZIE:)pyszności:)--------1 kg sera białego(3-krotnie mielonego)/1 kostka masła/6 jajek/30 dkg cukru/1 cukier waniliowy/2 łyżeczki mąki ziemniaczanej/50dkg pierników nadziewanych w polewie czekoladowej/1 duża cytryna/tłuszcz i bułka tarta/------------żółtka,cukier i cukier waniliowy ucieramy na puszystą masę/dodajemy masło,mąke ziemniaczaną i ucieramy/dodajemy ser trzykrotnie zmielony/cytryne parzymy,ścieramy na cieńkiej tarce skórke oraz wyciskamy z niej sok i dodajemy do sera/pokrojone na dwa lub trzy kawałki pierniki dodajemy do sera-mieszamy/białka ubijamy na sztywną piane ze szczyptą soli i dodajemy do masy-mieszamy delikatnie/wylewamy mase do dużej tortownicy i pieczemy około 50 minut w tem.200 stopni/na wystygniety placek polecam polewe czekoladową -smacznego:) post-11701-1225129987_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomysł z piernikami bardzo mi się podoba, ale czy one nie są po upieczeniu twarde w tej masie serowej? Już mam chętkę na serniczek :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po upieczeniu sernik jest poprostu soczysty a pierniki mięciutkie -ale przy zakupie pierników trzeba zobaczyc żeby były swieże i miękkie i napewno nadziewane -polecam :)ja na wesela go piekę i robi furorę naprawde ,polecam równiez ten placek miętowy ,tez jest przedobry i szybki w wykonaniu -pozdrawiam:)post-11701-1225149009_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekolada nie puszcza bo ja zawsze jak robię polewe i zdejmę z ognia to mieszam długo, dodając zawsze jedno zółtko i potem gęstą i ciepłą wylewam na wystudzony sernik ,polewa zastyga i przy krojeniu też nie pęka ani sie nie kruszy:) a sernik naprawde jest super ,niektórych zaskakuje tym przepisem ,bardzo smakuje wszystkim:) pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam,czy w czasie pieczenia nie wypływa nadzienie z pierników ?

Basiu spokojnie nic nie wypłynie,dopóki nie upieczesz to się nie przekonasz:) ale gdy już to napisz proszę czy ci smakował :-D pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI, hi ja tez upiekłam , wszystkim bardzo smakował i nie zdażyłam zrobic zdjęcia, bo szybo znikł. pOLECAM WSZYSTKIM ŁASUCHOM :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Malgosiu dziekuje za przepis i prosze o następne :? :) :lol: :lol: :smile: :smile: :smile: . Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.