Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :razz:

Ale się od wczoraj rozpisałyście,a ja na urlopie niby miałam tak mieć czas na wszystko i w końcu nie mam na nic :-D

Zaplanowałam sobie malowanie i nawet poczyniłam przygotowania,ale wszystko idzie jak po grudzie :-o,ale dosyć marudzenia choć powodów do radości ze świecą szukać .dziś wizyta od samego @ od samego rana ,samopoczucie wstrętne,jakieś zawroty głowy,nie wiem czy to pogoda za oknem ,czy ta dieta to potęguje.Ogólnie czuje się rozbita :)

Waga o dziwo znów o 1 kg w dół,choć nie wiem z kąd mi zleciało bo po sobie nie widzę,naet moja psiapsiułka stwierdziła że nic nie schudłam :-D

WITAM NOWE PROTALKI THE AGA 90,MILKA5 ŻYCZĘ SZYBCITKICH SPADECZKÓW WAGI!

Iriss1 współczuje Twojej koleżance,z tym zakręceniem wiosennym to coś jest faktycznie,wszyscy chodzą tacy rozkojarzeni,po prostu wiosenne przesilenie :-D

Madzia22 nie przejmuj się ja też mam dziś lenia i robię tylko to co muszę,nawet druga kawa nie pomaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład sernixu: skrobia, skrobia modyfikowana, aromat.

też się tego strasznie naszukałam i wszyscy robili wielkie oczy jak pytałam. Ale w końcu znalazłam. Najdziwniejsze jest to, że każda Pani w sklepie patrzyła się na półki z sernikami i mówiła, że nie ma, a to jest ulepszacz do serników i chyba najczęściej leży przy proszkach do pieczenia itp.. tak mi się wydaje..

dobre to:)jedyne co w Anglii znalazlam bez najmniejszego problemu to wlasnie sernix :)

Malyna- ponawiam pytanie-od kiedy dietkujesz??pytam z ciekawosci bo juz prawie masz 5 z przodu a zaczynalysmy mniej wiecej z takim samym nadbagazem:)

u mnie humor bez zmian...

jak bylam we wtorek na zakupach to widzialam cudna torebke :wlkejam link jakby kto chcla looknac;tylko,ze moja jest jasno bezowa z czerwonymi tymi dodatkami

http://cgi.ebay.co.uk/NICA-LARGE-BROWN-BOW...=item2c534bb58f

i obiecalam sobie,ze jak bedzie wisiec do dzis to znaczy,ze ma byc moja i ja kupie;byly dwie to kupilam tez jedna urodzinowo dla siostry...poza tym jeszcze piekne czerwone japonki na lato(bo tez przecena byla)..i wcale mi nie lepiej na duszy...jednak zakupy na wszystko nie pomagaja niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss1 współczuje Twojej koleżance,z tym zakręceniem wiosennym to coś jest faktycznie,wszyscy chodzą tacy rozkojarzeni,po prostu wiosenne przesilenie :D

:)

to pomylka jakas:)ja nie mam zakrecnej kolezanki ale to chyba chodzi o kolezanke Marudy...

ja mam tylko dzis rocznice smierci Babaci i pogrzeb wujka...wiec generalnie przyjmuje wspolczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre to:)jedyne co w Anglii znalazlam bez najmniejszego problemu to wlasnie sernix :)

Malyna- ponawiam pytanie-od kiedy dietkujesz??pytam z ciekawosci bo juz prawie masz 5 z przodu a zaczynalysmy mniej wiecej z takim samym nadbagazem:)

u mnie humor bez zmian...

jak bylam we wtorek na zakupach to widzialam cudna torebke :wlkejam link jakby kto chcla looknac;tylko,ze moja jest jasno bezowa z czerwonymi tymi dodatkami

http://cgi.ebay.co.uk/NICA-LARGE-BROWN-BOW...=item2c534bb58f

i obiecalam sobie,ze jak bedzie wisiec do dzis to znaczy,ze ma byc moja i ja kupie;byly dwie to kupilam tez jedna urodzinowo dla siostry...poza tym jeszcze piekne czerwone japonki na lato(bo tez przecena byla)..i wcale mi nie lepiej na duszy...jednak zakupy na wszystko nie pomagaja niestety...

Iriss, ja dietuję od 4 stycznia tego roku - niedługo trzeci miesiąc :D. Z testu Dukana wyszło, że powinnam swoją wagę osiągnąć gdzieś koło 18 kwietnia i postanowiłam, że jak to się do tej daty nie uda to i tak przejdę do utrwalania tej wgi jaką wtedy będę mieć. Po cichu liczę, że jednak 5 z przodu już niedługo :-o

Muszę sobie wstawić daty do suwaczka jak inne formułowiczki :-D

Tak spojrzałam na twój suwaczek i wyszło mi że chudniemy tak samo, tylko że ja mam miesiąc do przodu, więc za miesiąc będziesz mniej więcej w tym samym miejscu co ja :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pomylka jakas:)ja nie mam zakrecnej kolezanki ale to chyba chodzi o kolezanke Marudy...

ja mam tylko dzis rocznice smierci Babaci i pogrzeb wujka...wiec generalnie przyjmuje wspolczucia...

Przepraszam Cię,no i masz przykład wiosennego zakręcenia.Współczuję Ci z powodu pogrzebu sama tez ciężko znoszę tego typu uroczystości.

Co do pomyłki masz rację ,pozapisywałam sobie tylko niki ,mając nadzieję że nic nie poplącze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu z pytaniami:)

uzywała moze któraś z was takiego HulaHop?? http://www.allegro.pl/item974321690_hula_h...we.html#gallery

Koleżanka kręciła i mimo siniaków, któe miała od tego, bardzo ładnie jest talię wyszczupliło..

tak się zastanawiam, że może się skusze -cos w końcu trzeba zrobic z tym coraz miększym ,ale jednak zostającym tłuszczykiem na brzuszku...

Gosiulek, moja koleżanka ma zwykłe hula hop i jest bardzo zadowolona. Kręci kilkanaście minut dziennie i faktycznie wyszczupla to jej talię. Myśle, że urządzenie godne zainwestowania :)

A te wypustki może faktycznie potęgują efekt, hmm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julita to moja koleżanka - więc bardzo dziękuję!!! :-D

Gosiulek - Śliweczka jest BOSSEM NASZEJ PROTALOWEJ KLASY :)

Ona musi Cię zaakceptować... Więc bądź grzeczna :-o

Iriss1Co to za smuteczki Tobą targają - wiosna przyszła,

miało być lepiej!!!

A ja moje ciasteczka 'faworki' kruche zamroziłam, ze względu

na ten bolący brzuch - i niech mnie drzwi.. ale mam teraz na

nie taką chcice.. a nie dość, że w zamrażalniku - to jeszcze

w domu. Za to posilam się nutelką.. Ale chcąc ją wydobyć

z zakładowej lodówy - to jakiś osioł-kat (nie wiem czemu

myślę, że to kierownik.. :D ) dwa chleby i kiełbachę (w piatek!!)

na moje śniadanko położył. A wczoraj wieczorkiem jak byliśmy na

spacerze - to tak pachniało z piekarni.. post-13995-1269601126_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss, ja dietuję od 4 stycznia tego roku - niedługo trzeci miesiąc :D . Z testu Dukana wyszło, że powinnam swoją wagę osiągnąć gdzieś koło 18 kwietnia i postanowiłam, że jak to się do tej daty nie uda to i tak przejdę do utrwalania tej wgi jaką wtedy będę mieć. Po cichu liczę, że jednak 5 z przodu już niedługo :-o

Muszę sobie wstawić daty do suwaczka jak inne formułowiczki :-D

Tak spojrzałam na twój suwaczek i wyszło mi że chudniemy tak samo, tylko że ja mam miesiąc do przodu, więc za miesiąc będziesz mniej więcej w tym samym miejscu co ja :-D

Malyna mi dukan wyliczyl,ze 17 kwietnia powinnam dojsc do 60;ale nie ma bata,ze sie uda..chudne wolniej i tyle:)generalnie mam w planie wytrwac w diecie do 15 maja;lece wtedy na weekend do Amsterdamu i tam grzeczna nie bede:)ja bede przeszczesliwa jak zjade na 60:)a do 58 moze pozniej na utrwalaniu..zobaczymy:)

Przepraszam Cię,no i masz przykład wiosennego zakręcenia.Współczuję Ci z powodu pogrzebu sama tez ciężko znoszę tego typu uroczystości.

Co do pomyłki masz rację ,pozapisywałam sobie tylko niki ,mając nadzieję że nic nie poplącze :)

julita spoko,nie ma co przepraszac:)a moze sprobuj uzywac opcji cytowania;o wiele szybciej jeste:)

Iriss1Co to za smuteczki Tobą targają - wiosna przyszła,

miało być lepiej!!!

Maruda......coz...zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piękny poranek!

A ja już po siłowni i wziąłem się za obiad, jako że mamy od dziś dni( PW) to gotuję flaki z żołądków drobiowych.

Nie martwcie się, że waga stoi nawet przez kilka dni bo tak stała u mojej żony, a teraz leci jak wściekła w dół (odrabia zastój). Nie róbcie przypadkiem tak jak moja znajoma jak waga stanęła w miejscu to zaczęła robić sobie sam protal z przerywnikami na samą wodę... i po paru dniach zemdlała. Trzeba się trzymać zasad diety to napewno będzie wszystko ok.

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekend'u.

suwak-rysuj_149_116_90_1_arial_001.png_012.png.gif

Dzięki za życzonka i nawzajem :-D !

A ślinka cieknie na samą myśl o tych flaczkach...

Dziękuję Gochna za gratulacje :D Faktycznie jakiś agresor dzisiaj u ciebie :) Masz ładne zimowe zdjęcie, ale, jeśli sie nie obrazisz oczywiście, chciałabym zasugerować może coś wiosennego - co by ta zima a kysz na dobre już? :-o

Chyba Malynko masz rację! Dziś u nas tak pięknie, że nic a nic nie pasuje ten mój avatar do rzeczywistości ... pomyślę :-D

Co do snów to ja mam ostatnio koszmary...Śnią mi się skrzyżowania,znaki,samochody...W poniedziałek mam pierwszą jazdę na kursie prawa jazdy...Jak ja to przeżyję...

Nie dziwię Ci się kochana, ale nie daj się zwariować! Nie taki diabeł straszny :D . Najgorzej przejść przez egzamin. Mój starszy syn zdał dopiero za 4 razem, a jeździł świetnie, zresztą teraz jeździ zawodowo ciężarówką i też jest w tym napradę dobry. Za to młodszy zdał za pierwszym i co? kicha, wcale nie jeździ. Niby mówi, że gdyby miał swoje auto to by jeździł, a brata czy moim się boi, że gdzieś uszkodzi...

Co prawda u mnie niedługo stuknie 30 lat (!!! O MATKO!!!) jak szoferuję i tak naprawdę to nic wielkiego, z tym, że ja to po prostu lubię. Był czas, kiedy sprzedałam jeden samochód i nie kupiłam jeszcze kolejnego, to musiałam się przejechać chociaż raz dziennie, więc pożyczałam od taty i było już dobrze :D .

Witam wszystkie dziewczny

Nie pijcie wódki.Napiłam sie, bo bardzo mi smakowała. Chyba orzechówka. Cały czas mam czkawke i łeb mi pęka

Babciu Magdo - tak od rana?

Ale tak patrze, na mój suwaczek.. kurcze jakoś strasznie tego wszystkiego nei widzę, ale prawdę mówiąc to ja prawie na półmetku jestem :-D Jupiiii

No to Gosiulku witamy w klubie połowinkowym! Moje gratulacje :)

u mnie humor bez zmian...

jak bylam we wtorek na zakupach to widzialam cudna torebke :wlkejam link jakby kto chcla looknac;tylko,ze moja jest jasno bezowa z czerwonymi tymi dodatkami

http://cgi.ebay.co.uk/NICA-LARGE-BROWN-BOW...=item2c534bb58f

i obiecalam sobie,ze jak bedzie wisiec do dzis to znaczy,ze ma byc moja i ja kupie;byly dwie to kupilam tez jedna urodzinowo dla siostry...poza tym jeszcze piekne czerwone japonki na lato(bo tez przecena byla)..i wcale mi nie lepiej na duszy...jednak zakupy na wszystko nie pomagaja niestety...

Całkiem, całkiem ta torebka. :razz: Powiedziałabym, że nawet bardzo całkiem :)

A z tymi smutami to niestety różnie, ale uwierz mi dobry czas powróci i wszystko będzie miało inną barwę jak porządnie wypoczniesz i się wyśpisz. Wtedy nawet smutki można łatwiej przetrawić.

Pogodniejszego ducha życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny kochane w ten piekny wiosenny dzien, bo u mnie za okienkiem chwilowo wiosna...Na utrzymanie pogody w irl nie ma co liczyc, jest kompletnie zmienna i nieprzewidywalna ale i tak chwilowe promienie slonca ciesza...a jak juz sie zdarza to jest tu tak pieknie, ze ach...niesamowicie zielono i jak jutro bedzie ladnie pojedziemy sobie jutro na wycieczke w ruiny...

Irys, wyrazy wspolczucia...

Gochna dziekuje za gratki, to mile i cieplo sie robi na serduszku:)

Waga bez zmian od wczoraj, w koncu 52:)

Co do snow...ja mialam dzis pierwszy prawdziwy koszmar wagowy...snila mi sie waga, na ktorej nie moglam sie zwazyc, wskazowki odjezdzaly, rozplywaly sie, waga pokazywala 100kg lub -20 na koncu zamienila sie w jakis ponton czy cos w tym stylu i ogolnie miala mnostwo funkcji...a potem sie rozjechala jak chcialam ja wytarowac i wylecialy z tych dwoch polowek mechanizmy...kolka takie jak w zegarkach...a potem zjadlam jednego emenemsa i waga podskoczyla do 54...to sa jaja co?:)

Witam Was Dziewczyny porannie. My jeszcze z corcia (2,5 roku) siedzimy w lozku i zajadamy makrelke:)

Czas sie wziasc za porzadki, ale mam dzisiaj taaakiego lenia.

Mam do Was pytanie dotyczace sernixu, a mianowice jaki jest jego sklad. Ma ktos go moze w domu i mi odpowie. Wczoraj jak bylam w polskim sklepie i zapytalam o to to pani zrobila wielkie oczy i mowi mi, ze takich nowosci to oni jeszcze nie maja :D A ja kojarze, ze moja mama uzywala tego juz kilka lat temu.

Pozdrawiam.

Wlasnie u mnie w kazdym pl sklepie sa sernixy ale jak poczytalam wartosc kaloryczna i ile tam jest weglowodanow to sie przerazilam i zdziwilam, ze uzywacie bez konsekwencji...

Ja powoli zaczynam szukac pracy...slabo na tym irl rynku...owszem jest mnostwo ogloszen ale juz dla wykwalifikowanych pracownikow...tutaj zrobic studia to jest cos, kolega polak wlasnie jest na ostatnim roku studiow informatycznych (a z pl z wyksztalcenia prawnik ale bez specjalizacji), od razu pierwsza aplikacja- i dostal super prace...Z koleji ktos kto ma takie same studia z pl ma problemy z dostaniem pracy...jakos nie zwracaja uwagi na pl uczelnie...

Ja sama mysle o zrobieniu rocznej szkoly ale obawiam sie o moj ang, ze nie poradzilabym sobie...przemysl fabryczny niestety pada wiec nie ma co w tym brnac, zadna to przyszlosc...pewnie z czasem sie wszystko do chin itp poprzenosi bo tam tanio...Znalazlam nawet jedna szkole i jesli nie znajde pracy i pojde na zasilek to zobacze co da sie zrobic zeby sie tam dostac i przekwalifikowac.Mysle o zrobieniu kursu na pracownika apteki.Tu nie trzeba byc po farmacji zeby pracowac w aptece.No i wczoraj znalazlam ogloszenie wlasnie na taka pozycje i doswiadczenie nie jest wymagane bo bedzie dany trening...tak sobie mysle, jakby bylo super dostac taka wlasnie prace, nie musialabym sie juz szkola przejmowac w tym kierunku.Wyslalam cv ale poki co nikt nie dzwonil.Probuje tez znalezc prace dla mojej mamy i na tym chyba mi najbardziej zalezy bo biedna ma bardzo niepewna i slabo platna prace w pl...gdyby udalo mi sie tu cos dla niej poszukac zeby wyszla ze swoich problemow finansowych to bylby cud miod...trzymajcie wiec kciuki, bo najbardziej sie o nia martwie bo od smierci taty nie umie sama w pojedynke sie ogarnac...ech narzeczonego tez bym chciala jej znalezc zeby taka sama nie byla bo jeszcze z niej fajna laska...

Sorki rozpisalam sie na prywatne sprawy ale tak jakos mnie naszlo zeby sie wygadac...

wiec spadam i chyba na silownie dupke pozbieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julita to moja koleżanka - więc bardzo dziękuję!!! :-D

Gosiulek - Śliweczka jest BOSSEM NASZEJ PROTALOWEJ KLASY :)

Ona musi Cię zaakceptować... Więc bądź grzeczna :-D

Iriss1Co to za smuteczki Tobą targają - wiosna przyszła,

miało być lepiej!!!

A ja moje ciasteczka 'faworki' kruche zamroziłam, ze względu

na ten bolący brzuch - i niech mnie drzwi.. ale mam teraz na

nie taką chcice.. a nie dość, że w zamrażalniku - to jeszcze

w domu. Za to posilam się nutelką.. Ale chcąc ją wydobyć

z zakładowej lodówy - to jakiś osioł-kat (nie wiem czemu

myślę, że to kierownik.. :-o ) dwa chleby i kiełbachę (w piatek!!)

na moje śniadanko położył. A wczoraj wieczorkiem jak byliśmy na

spacerze - to tak pachniało z piekarni.. post-13995-1269601126_thumb.gif

Marudko, Ja miałam wczoraj dzień przetrwania pojechałam dzieci pilnować mojej cioci i przyszedł czas na ich jedzenie i kabanosy były w lodówce i przez chwile miałam takie wahania o mój boże ja jednak jestem mięso żercom, jakby wyłączyć węch to by człowiek nie cierpiał tak bardzo a ja chyba mam w tej chwili bardziej wyostrzony na to co nie moge. Już nie moge doczekać się tych warzyw mówię wam chyba miskę sałatki wtranżole . No dobra dość o jedzeniu bo sama się nakręcam, mam takie pytanie odnośnie ćwiczeń bo na razie żadnych nie stosuje bo mi stawy kolanowe odmawiają posłuszeństwa więc najpierw chce trochę zrzucić, ale jakieś lekkie mogły by być ( macie jakieś ciekawe stronki lub pomysły). a i jeszcze jedno czy któraś z was chodziła na aqua aerobik i czy warto było bo ja sie chyba zapisze :D? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.