Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

zapomnialam jeszcze złozyc zyczonka Marzence!!wszystkiego naj!!

Całkiem, całkiem ta torebka. :D Powiedziałabym, że nawet bardzo całkiem :-o

A z tymi smutami to niestety różnie, ale uwierz mi dobry czas powróci i wszystko będzie miało inną barwę jak porządnie wypoczniesz i się wyśpisz. Wtedy nawet smutki można łatwiej przetrawić.

Pogodniejszego ducha życzę :-D

DziekiGochna:)!!trafilas w sedno..musze wypoczac i sie wyspac;tylko...kiedy??jak ciagle jest cos do zrobienia:)

moja torebka jest jasnobezowa i o nibo ladniejsza od tej brazowej:)ja mam manie torebkowa;zwlaszcza,ze tu superowe torebki mozna kupic w superowej cenie:)

oooo sloneczko wyszlo:)od razu lepiej!!

Sandra dzieki:)i przypomnialo mi sie,ze pytalas o cos na odrobaczanie;ja stosowalam Vermox

buzki:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Sandro, że się wypisałaś. Wiesz, że nasze forum nietypowe, o wszystkim można pogadać, albo chociaż jakiś monolog wstawić. Jak się wypiszesz lżej się robi :)

Bardzo serdecznie życzę Ci abyś znalazła jakąś fajną robótkę i dla siebie i dla mamy, bo u nas naprawdę bryndza. Strach pomyśleć o przeszłej emeryturze ... porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DziekiGochna :) !!trafilas w sedno..musze wypoczac i sie wyspac;tylko...kiedy??jak ciagle jest cos do zrobienia:)

moja torebka jest jasnobezowa i o nibo ladniejsza od tej brazowej:)ja mam manie torebkowa;zwlaszcza,ze tu superowe torebki mozna kupic w superowej cenie:)

Ja jednak będę się upierać przy swoim, jak będziesz wypoczęta, to szybciej i łatwiej będzie podołać wszystkim obowiązkom.

Zazdroszczę tych torebek i cen. Moja Śnieżynka jak była ostatnio na Wyspach też kupiła sobie super torbę wsuper cenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna, super zdjęcie - piękne tulipany :-o i bransoletki modne na ręku :-D

Dzięki! :-D Ale niestety to nie moja ręka :D

Udanego WEEKENDU!!! :)

Chyba w tym tygodniu nic mi się nie 'pokićkało' :)

Ale za oknem duszno i gorąco.. i znów zapomniałam o okularach

przeciwsłonecznych.. :-D

Pa - lecę na autobus!!

To masz tak samo jak ja, zawsze przypomina mi się o okularach jak jadę pod słońce w samochodzie. No ale skleroza w moim wieku to nic nadzwzyczajnego... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna piekna fotka!!!

dziewczyny dawajcie domowy sposob na opryszczke nietypowa!!! caly grzbiet nosa mi wysypalo, w zyciu nie mialam na nosie!!! pod nosem, na ustach owszem i dosc czesto ale na nocie???? a nic przeciw opryszczkowego nie mam:( wygladam z tymi bablami jak baba jaga:(

Co do zyczen.... mamy tu jakies Marzenki? Jest Marzeniaw wiec Tobie kochana samych szczesliwosci!!!! komus jeszcze zyczyc????:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry !

Pogoda u nas super od samego rana... chce sie życ... :-o

Gochna, Sandra, Bożenka - dzięki za troskę o mnie i o moja wagę, nie odzywam sie do niej, nie ważę sie od 2 dni, a jak tak dalej pójdzie to ja wyniosę na gorę, na strych, a jak zmięknie i zmądrzeje i będzie pokazywac mi spadki - to wróci na swoje miejsce w łazience......

Moje plecki bolą dalej, dziś zrobiłam rentgen, we wtorek lekarz i potem zabiegi rehabilitacyjne... tylko nie wiem kiedy i co i jak bo przecież normalnie pracuję.

Okien nie myłam ! Gochna ------------przyrzekam ! a jak mi se poprawi to może w przyszłym tygodniu z pomocą syna pomyje a jak nie to trudno święta i tak przyjda niezależnie od tego czy u mnie beda czyste czy brudne....

Nutko - dzieki, że potwierdziłaś moje podejrzenia co do biłka w moczu, oczywiście powtórzę wyniki za jakis czas..

Co do majonezu to ja też mam obawy do tego opartego na parafinie, kupuję taki majonez Light ( znalazłam z 10% zawartością tłuszczu albo niższą... nie pamiętam ) i dodaje go pól na pól z jogurtem do jajek, sałatek, nie za czesto, tylko jak mi sie naprawde bardzo chce...

MarzeniuW- sen super - realistyczny, tak powinno być, należy potępiać takie zachowanie, a nie dawać przyzwolenie, często tak jest, ze mówi sie : fajny chłop tylko trochę lubi wypić ale poza tym to fajny... A za taka sytuacja stoi nieszczęście rodziny, żony, dzieci, kłopoty finansowe, rozwody, itd, itd.

Jagna - miałam aqua-aerobik na kuracji w Krojantach, super sprawa, polecam !

Magda - ryż..... i co jeszcze...? Oj dostaniesz ty lanie, dopiero co sie cieszysz z 5 i teraz ryż.... :) :D

Soko - dziewczyny tu na forum pisały, ze podobno zjawisko jest nastepująće : ten tłuszcz który tracimy na diecie jest "jakby zjadany " stopniowo przez nasz organizm, więc podwyższony cholesterol i trójglicerydy to przejściowo normalne zjawisko. Zaraz mi tu Nutka da popalic pewnie że głosze herezje, ale ja tylko powtarzam co było tu na forum pisane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulek, Marudka - małe spadki macie ... to małe gratki ode mnie ! :)

I gatulacje dla Malyny !!!

Marzenki drogie moje, forumowe - nie ważne czy dzis czy za miesiąc obchodzicie imieniny - i tak miłeżyczenia ode mnie na pewno przyjmiecie. Zdrówka, wymarzonych sylwetek i spełnienia marzeń !

Gochna - fajnie że twoja waga wybrała właściwy kierunek :D Aha i nowa fotka ładna, taka juz w pełni wiosenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marudko z rana !myslalam ,ze bede pierwszy raz na forum pierwsza ,ale Ty jestes nie zawodna :-D .Wpadlam sie tylko przywitac w ten pochmurny ranek i zlozyc wszystkim Marzenkom jak najlepsze zyczenia imieninowe

W dniu imienin dużo szczęścia, radości,

uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły,

samych przyjemnych i spokojnych dni.

witaj roniez reszto SWIATA PROTALOWEGO z rana.Zycze pieknego slonecznego dnia z ubytkiem na wadze.

Ale wstyd! :) :D :-o to ja narobilam tego balaganu z zyczeniami,oczywiscie pomylilam miesiace,to kwiecien,a nie marzec.Marzenki niech te zyczenia beda aktualne juz na kwiecien :-D

-Iriss torebka bardzo mi sie podoba,super tez mam w planach kupic sobie jasna,bo czarna dostalam od Mikolaja ostatnio.Mysle rowniez ,ze potrzebny jest Ci wypoczynek ,a zycie bedzie piekniejsze.

-Sago gdzie sie podzialas,czyzby ucieczka w wir pracy?

-Maragrete zycze zdrowka,tez mam problemy z kregoslupem to wiem co to za bol.

-Gosiulek,Marudko,Sliweczko gratulacje spadku oby teraz ruszyla waga szybciej toz to wiosna,czy waga tego nie rozumie ze chcemy byc piekne i zgrabne na wiosne .

-Gohna piekny awatarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj mija 2 dzien diety!!! Straciłam 1 kg

Mam kilka pytań:

-czy ktos może odczuwał bóle zoładka po posiłku?

- czy słodzik w pudrze mozna uzywac bez ograniczeń?

-Nie lubię ryb a wiem ,że sa niezbędne dla cery-tak mówi moja kosmetyczka. Wczoraj kupiłam filet z soli i pangi i jutro zamierzam spróbować.Czy ktoś zna jakis smaczny przepis? żebym sie nie zniechęciła!!!!

Pozdrawiam A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gochna piekna fotka!!!

dziewczyny dawajcie domowy sposob na opryszczke nietypowa!!! caly grzbiet nosa mi wysypalo, w zyciu nie mialam na nosie!!! pod nosem, na ustach owszem i dosc czesto ale na nocie???? a nic przeciw opryszczkowego nie mam:( wygladam z tymi bablami jak baba jaga:(

jak masz hascovir to soboie posmaruj a jak nie masz to zwyklą aspiryna troche zmoczoną nic innego nie dziala zycze szybkich efektow a na przyszlosc proponuje plasterki compeed bo naprawde dzialają:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga strasznie duzo pizenie nie nadażam z czytaniem

Gochna dlaczego na mnie krzyczysz!!!! ja naprawde nie mam wyjscia mam dom na wsi i mnostwo pracy w ogrodzie i nikogo do pomocy wiec nie ma zmiluj sie a dzisiaj zrobilam kolejne porzadki i juz prawie polowe mam za sobą i chyba do konca przyszlego tygodnia nic nie zrobie bo kregoslup sie naprawde na mnie wkurzyl ale ja nie rozumiem bo ja mu żle nie zycze;(

jeszcze raz ponawiam prosbe dajcie jakis przepis na ciastka bo mnie ssie na slodko;( a btoniki w szafce;(;(

pozdrawiam wszystkich zyczac milego wiezorku niekoniecznie tak obolalym jak moj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga strasznie duzo pizenie nie nadażam z czytaniem

Gochna dlaczego na mnie krzyczysz!!!! ja naprawde nie mam wyjscia mam dom na wsi i mnostwo pracy w ogrodzie i nikogo do pomocy wiec nie ma zmiluj sie a dzisiaj zrobilam kolejne porzadki i juz prawie polowe mam za sobą i chyba do konca przyszlego tygodnia nic nie zrobie bo kregoslup sie naprawde na mnie wkurzyl ale ja nie rozumiem bo ja mu żle nie zycze;(

jeszcze raz ponawiam prosbe dajcie jakis przepis na ciastka bo mnie ssie na slodko;( a btoniki w szafce;(;(

pozdrawiam wszystkich zyczac milego wiezorku niekoniecznie tak obolalym jak moj;)

Sorki Solitarius (sorki) :) ale jakiś taki agresor we mnie się dziś od rana włączył :D

Jednak będę nalegać na dbanie o siebie, jeśli my same nie zadbamy o nasze zdrowie to jak myślisz, kto to za nas zrobi?

A przepisu może poszukaj w wątku z przepisami. Ja niestety jeszcze nie piekłam żadnych.

Jeszcze raz przepraszam jeśli za głośno krzyczałam :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.