Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki Solitarius (sorki) :) ale jakiś taki agresor we mnie się dziś od rana włączył :D

Jednak będę nalegać na dbanie o siebie, jeśli my same nie zadbamy o nasze zdrowie to jak myślisz, kto to za nas zrobi?

A przepisu może poszukaj w wątku z przepisami. Ja niestety jeszcze nie piekłam żadnych.

Jeszcze raz przepraszam jeśli za głośno krzyczałam :-o

nie gniewam sie w koncu duza ze mnie dziewczynka ( mam prawie 190 cm wzrostu;) tylko tak jakos mi smutno moj tata zmarł w zeszlym roku nagle i zostalam sama z domem i ogrodem a ogrod to byla jego pasja i nie moge tego tak samego zostawić mam dzis cholerna chandre i najchetniej zaszylabym sie gdzies z tona lodów i wina moze choc na chwile zapomnialabym ze jestem sama a moje rodzenstwo zapomnialo ze ma siostre to tak przykro bo mama zmarła jak mialam 12 lat i tata i rodzenstwo zostalo na mojej glowie i tak troche smutno ze sie zycie przegralo;(

przepraszam za moja chandre chyba jednak dobiore sie do batonikow;(;(;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się zarejestrować,a potem odbierzesz@aktywującego.Jeżeli to zrobiłaś to powinnaś po kilku minutach miec mozliwość zalogowania :)

Hehe chyba się nei zrozumielismy. zarejestrowana na Nk jestem od dawna. Ale chciałam się zapisać do NASZEJ PROTALOWEJ KLASY i cały czas jestem w oczekujących..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julita to moja koleżanka - więc bardzo dziękuję!!! :-D

Gosiulek - Śliweczka jest BOSSEM NASZEJ PROTALOWEJ KLASY :)

Ona musi Cię zaakceptować... Więc bądź grzeczna :-D

Iriss1Co to za smuteczki Tobą targają - wiosna przyszła,

miało być lepiej!!!

A ja moje ciasteczka 'faworki' kruche zamroziłam, ze względu

na ten bolący brzuch - i niech mnie drzwi.. ale mam teraz na

nie taką chcice.. a nie dość, że w zamrażalniku - to jeszcze

w domu. Za to posilam się nutelką.. Ale chcąc ją wydobyć

z zakładowej lodówy - to jakiś osioł-kat (nie wiem czemu

myślę, że to kierownik.. :-o ) dwa chleby i kiełbachę (w piatek!!)

na moje śniadanko położył. A wczoraj wieczorkiem jak byliśmy na

spacerze - to tak pachniało z piekarni.. post-13995-1269601126_thumb.gif

Marudko ja jestem bardzo bardzo barrrrdzooo grzeczna... Mam nadzieję, że Śliweczka w końcu mnie przygarnie :D:)

A powiedz mi te ciasteczka Faworkowe, to były z otrębami mielonymi, prawda?? miałaś mielone, czy sama mieliłaś?? Jeśli sam to się zastanawiam w jaki sposób?? Do zwykłego młynka dop kawy wrzucić (jeśli takowy znajdę ejscze) czy jakoś inaczej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gniewam sie w koncu duza ze mnie dziewczynka ( mam prawie 190 cm wzrostu;) tylko tak jakos mi smutno moj tata zmarł w zeszlym roku nagle i zostalam sama z domem i ogrodem a ogrod to byla jego pasja i nie moge tego tak samego zostawić mam dzis cholerna chandre i najchetniej zaszylabym sie gdzies z tona lodów i wina moze choc na chwile zapomnialabym ze jestem sama a moje rodzenstwo zapomnialo ze ma siostre to tak przykro bo mama zmarła jak mialam 12 lat i tata i rodzenstwo zostalo na mojej glowie i tak troche smutno ze sie zycie przegralo;(

przepraszam za moja chandre chyba jednak dobiore sie do batonikow;(;(;(

Nie rób tego!!! Życia napewno nie przegrałaś! Przecież jak sama mówisz wychowałaś swoje rodzeństwo, a to że się rozjechali to normalne, ale na pewno są wdzięczni i pamiętają o Tobie choć o tym nie mówią. I nawet nie wiesz jak mi się marzy taki dom z ogrodem!!! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo zapachów - dzisiaj poszłam sobie na spacerek do miasta...

Po pierwsze - jaka ta pogoda jest zakręcona. jeszcze niedawno zima była , a tu juz nagle 21 stopni. Masakra... Najchętniej to bym na krótki rękaw szła, ale jakoś sie nie odważyłam.. Tylko w sweterku i szaliku cienkim na szyi (bo ja to z szyją musze uważać - lekko mnie zawieje i zaraz gardło będzie bolało..)

Druga sprawa - jak weszłam na nasz miejski deptak, jak mnie zaczęło skręcać strasznie.... Tyle zapachów... Przede wszystkim gofry... (chyba mozna na skrobbi ciasto zrobić, co ??), dookoła pełno dzieciaków wcinających lody... Ahh.. Az ślinka leci... To się będę męczyc.. Stwierdziłam, że musze sobie narobic co rusz pełno jakichś naszych protalowych pyszności, żeby mi za przeproszeniem język do t... nie uciekł... Ale na razie się trzymam mimo tych wszystkich zapachów... Kupiłam sobie dla otarcia łez Coca-Colę Light 0.5l :)

Po trzecie ludzie trzymajcie nie!!! Kolejne Święta nadchodza - kolejny problem.. W rodzince najbliższej mamy 2 dziciaczków.. Dziewczynkę5/5 i chłopca prawie 2.5 roku. Ijak co święta problem co kupić na zająca !! I chyba jedna allegro mi pozostanie, bo rzecz która na allegro kosztuje 59+13zł przesyłka kurierska u nas w sklepie kosztuje 85 zl !!! lekkie przegięcie...

Po czwarte - dzięki Marudko - Spacerkiem tez zachaczyłam dzisiaj o Kaufland i zakupiłam w końcu ten nieszczęsny słodzik wp udrze - jak radziłaś Sussina Gold. I jest naprawdę całkiem całkiem.. Mam nadzieje, że wypieki z nim tez będą ok..

W ogóle, poszłam do miasta i chciałam kupic sobie może jakąs bluzeczkę albo coś.. a skończyło się na czym?? na małej patelni, żeby nie brudzić wielkiej dla jajecznicy z 2 jajek, forma na muffinki, wycinaczki do ciastek, doniczka do storczyka i przede wszystkim kalarepkaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!! No kasa się skończyła i ubranka żadnego nie ma.. ja to mam chyba ostatnio nierówno pod sufitem :D:):-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj napisałam takiego długaśnego posta jak nigdy w życiu i co? i internet mi zdechł razem z postem oczywiście. Przepraszam Was, ale już nie pamietam co komu miałam napisać.

Zapamiętałam, że

Gosiulek pytała mnie o ptasie mleczko, mnie ono smakuje, spróbuj. Może ktoś jeszcze robił?

Gochna super wiosna u Ciebie na avatarku.

Sandro chyba zrzuciłaś już te 3 kg a ja wciąż stoję, bo obżeram się deserkami, a to serniczek, a to herbatnik, albo znów naleśnik z jogurtem light, jakoś nie mogę bez tego wytrzymać. Ponadto pomieszałam dni białkowe z warzywnymi i kicha. Muszę się za siebie wziąć.

Witam Milkę i Theagę.

Śliweczko podaj proszę przepis dokładny na ten majonez. Z góry dziękuję i gratuluję spadeczku.

Przypomniało mi się jeszcze, że Marcynda ma piękną nową fryzurę. Super zdjęcie.

Kończę, bo znowu mi się zatnie. Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh grazzia z tymi imieninami to dobre:)))) tak czy siak wszystkim imieninowym i nieimieninowym sobie i wszystkim wszystkiego najlepszego:)

Widze , ze kregoslupy wariuja...moj narzeczony od rana ma potworny bol, do poludnia nie mogl sie ruszyc, obrocic ani schylic glowy z powodu przeszywajacego bolu.Pierwszy raz mam taka sytuacje i nie wiem co robic...do lekarza tez nie dalo rady pojechac, bo ja nie mam prawka a on nie jest w stanie.Kolejny ogromny argument na to, zeby zrobic prawko...

Dzieki za rade z aspiryna na opryche...tylko ja mam w szafce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to posilam się nutelką..

Marudko, a powiedz mi nutelke robiłaś z tym aromatem orzechowym?? czy jakim?? Ja nigdzie trakiego znaleźć nie moge?? i powiedz mi - smaczna ta nutelka??

Śliweczko widzę chyba nowy przepis na kopytka.. jak tam?? smaczne, podobne choć trochę do zwykłych??

Gochna widzę, że wzięłaś do siebie namowy o wiosenny suwaczek :-D:) Sliczny :-D:)

Śliweczko właśnie widze, że już jestem w Naszej Klasie - dzięki. Jakoś z rozpędu nacisnęłam, można to teraz zmienić??

Sandra... Ty biedna to naprawde masz komszmary... ten nigdy w życiu M&M pewnie nie ruszysz :) A z pracą dla Ciebie i dla mamy to trzymam mocno kciuki..

Jagna - jeśli Cię bolą Cię stawy kolanowe, to chyba ten aaqua aerobić byłby dobrym pomysłem.. Generalnie cwiczenia w wodzie nei obciążają nas aż tak bardzo. A w razie gdyby za trudno było, zawsze można swoim tempem.. moja mam chodzi na zwykły aerobic i nie przejmuje się tym, że obok też ćwicza młode dziewczyny. Ona już zbyt się przesilać nie może, więc ćwiczy tyle ile może..

Solitarius Ty się trzymaj kobieto !!! Nie daj się tym batonikom!! Zrób sobie sernik.. Dziewczyny ponoć robiły też bez tego sernixa... Ostatnio robiłam placki z polewą czekoladową. Polewa w ksiązce jest opisana.. wymieszać żółtko z łyżeczką kakao. Możesz dodac slodzik i będzie słodkie :-D Zawsze lepsze to niż zwykłe baton. A fe :D A z ta rodzinka - takie koleje losy, że na ogół ludzie się rozjeżdżają..

Gochna... mi też się marzy domek z ogródkiem.... Choćbynie wiem co - kiedys taki będe miała!!! :-o

Kurcze, zaraz chce zamówic sobie tą skrobię kukurydzianą... Powiedzcie mi , na jak dlugo starcza takie opakowanie 500g?? Bo się zastanawiam czy wziąść jedno czy może od razu ze dwa opakowania... I wiecie może jak długi termin wazności ma taka skrobia?? Chodzi mi o tą Bezglutena..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko podaj proszę przepis dokładny na ten majonez. Z góry dziękuję i gratuluję spadeczku.

Ivonko,przepisu dokładnego nie znam,robie po prostu "do smaku"Do jednego żółtka wlewam po troszeczku olej parafinowy i ciagle miksuję (żółtko i olej muszą mieć tą samą temperaturę inaczej może nie wyjść),doprawiam solą,granulowanym czosnkiem,sokiem z cytryny,musztardą (odrobinkę) i wsypuje tez troszkę ziół prowansalskich,ale można nie dawać zadnych ziół,albo dać te które lubicie najbardziej.Można dodac też świeżą natkę pietruszki lub koperek drobniutko posiekany.

Śliweczko widzę chyba nowy przepis na kopytka.. jak tam?? smaczne, podobne choć trochę do zwykłych??

Śliweczko właśnie widze, że już jestem w Naszej Klasie - dzięki. Jakoś z rozpędu nacisnęłam, można to teraz zmienić??

Kopytka wyglądaja podobnie jak zwykłe,są ciemniejsze i w smaku nie tak dobre jak zwykłe :) ,ale to świetna opcja do gulaszu wołowego lub leczo.Niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć tym kopytkom,bo zjadłam jedna porcje i miałam tą resztę sfotografować...Ale mi dzieci wszamały ...

Co do naszej klasy to musiałabyś się z klasy proteinek wypisać i zapisac na nowo i czekać na zaakceptowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ale wy lecicie z tym koksem

jedno wam powiem tu jest bardziej przyjemniej niż na innych

forach protalowych

a ja chudnę, chudnę tralalala :-o

dziś się zapomniałam i spodnie w ubikacji z zapiętym guzikiem ściągłam

nawet się nie kapłam że coś nie tak :)

a tak to mam dobru humorek jutro mężulek na święta powraca

tylko szkoda że na krótko ale to zawsze coś :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ale wy lecicie z tym koksem

jedno wam powiem tu jest bardziej przyjemniej niż na innych

forach protalowych

a ja chudnę, chudnę tralalala :-D

dziś się zapomniałam i spodnie w ubikacji z zapiętym guzikiem ściągłam

nawet się nie kapłam że coś nie tak :)

a tak to mam dobru humorek jutro mężulek na święta powraca

tylko szkoda że na krótko ale to zawsze coś :-D

pozdrawiam

Nieźle Jula22 , uważaj żeby ich gdzieś nie zgubić :D

To Twój mężuś na tułaczce? Mój też przyjeżdża na święta ale dpoiero w czwartek, za to będzie cały tydzień po świetach. :-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.