Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Dukaneczki

Wreszcie siadłam i odpoczywam, cały dzień sprzątałam i końca nie widać, a mam 45 m2 co by było w wielkim domu, który mi się marzy. U mnie na szczęście nie padało, więc umyłam okna i oby ten deszcz nie przyszedł, bo robota na darmo. W dodatku po ostatnim pilatesie na piłce strasznie bolą mięśnie brzucha.

Waga pokazała 54. Wreszcie coś ruszyło. Sandro gonię Cię, tak jak kiedyś Kartofelkę, która rzadko już się pojawia.

Sago gratuluje spadku i fryzury - pewnie szałowa i myslę, że śmiało możesz zadzwonić w sprawie pracy.

Maleństwo gratuluję połowinek.

Lecę, bo serniczek w piekarniku mnie woła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Iluzjoniste tez widzialam, tez super.Heroes fajny ale bez szalu...ja jestem fanka ''Lost'' i juz chyba nic mi go nie przebije...Ale mojemunarzeczonemu np heroes lepiej sie podoba.A ja sie ostatnim odcinkiem lost tak przejelam, ze dzis mi sie snili bochaterowie i wlasne wysnione ich dzieje:)Pewnie dlatego tez uwielbiam tak spac bo zawsze mi sie cos niesamowitego sni.

Sliweczko czy moge prosic o zaproszenie mnie do NK??? jakos nie moge odnalesc naszej protalowej klasy, jestem do jakiejs zapisana ale cos ostatnio wyczytalam,jak pisalas, ze to cos innego...pogubilam sie z tym.Jak tam operujesz, to jesli mozna...(Sandra Kwiatkowska)

Sandra  ja Cię widziałam na liście "uczniów" :) Więc chyba wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą.

Dzisiaj rano było pięknie,ciepło i słonecznie,a potem zachmurzyło sie i lało...Oberwanie chmury normalnie...I znowu mokro.Dobrze że podwórko posprzątane :)

Większośc zakupów na święta zrobione żeby w ostatnie dni nie biegać po sklepach.Jeszcze nie wiem co będę sobie piekła,bo rodzinka to ma już życzenia co do ciast :-D A pozatym tradycyjnie-jaja faszerowane,galareta z kurczaka,2 sałatki-to protalowo,a pozatym schab ze śliwkami,kiełbaska biała i żurek,wędlinka nie koniecznie bez tłuszczu :razz: ...Cóż,trzeba będzie się pilnować :)

Śliweczko - wypisałam się z klasy i zapisałam jako uczeń - Przygarniesz mnei ponownie?! Plisssss - ładnie się do Ciebie usmeicham :D :-o :-D :-D

Już przygarnęłam Cię do klasy Gosiulku,tak ładnie się uśmiechałaś :)

Sliweczko czy moge prosic o zaproszenie mnie do NK??? jakos nie moge odnalesc naszej protalowej klasy, jestem do jakiejs zapisana ale cos ostatnio wyczytalam,jak pisalas, ze to cos innego...pogubilam sie z tym.Jak tam operujesz, to jesli mozna...(Sandra Kwiatkowska)

Sandro,Ty jesteś już w klasie Proteinek.Szkoła Lejdis,klasa A :D

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Dzisiaj śpimy o jedną godzinę krócej...

Życze miłego wieczorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Dukaneczki

Wreszcie siadłam i odpoczywam, cały dzień sprzątałam i końca nie widać, a mam 45 m2 co by było w wielkim domu, który mi się marzy. U mnie na szczęście nie padało, więc umyłam okna i oby ten deszcz nie przyszedł, bo robota na darmo. W dodatku po ostatnim pilatesie na piłce strasznie bolą mięśnie brzucha.

Waga pokazała 54. Wreszcie coś ruszyło. Sandro gonię Cię, tak jak kiedyś Kartofelkę, która rzadko już się pojawia.

Sago gratuluje spadku i fryzury - pewnie szałowa i myslę, że śmiało możesz zadzwonić w sprawie pracy.

Maleństwo gratuluję połowinek.

Lecę, bo serniczek w piekarniku mnie woła.

Pozdrawiam

Dziękuje Ivonko za gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą.

Dzisiaj rano było pięknie,ciepło i słonecznie,a potem zachmurzyło sie i lało...Oberwanie chmury normalnie...I znowu mokro.Dobrze że podwórko posprzątane :)

Większośc zakupów na święta zrobione żeby w ostatnie dni nie biegać po sklepach.Jeszcze nie wiem co będę sobie piekła,bo rodzinka to ma już życzenia co do ciast :D A pozatym tradycyjnie-jaja faszerowane,galareta z kurczaka,2 sałatki-to protalowo,a pozatym schab ze śliwkami,kiełbaska biała i żurek,wędlinka nie koniecznie bez tłuszczu :-o ...Cóż,trzeba będzie się pilnować :-D

Już przygarnęłam Cię do klasy Gosiulku,tak ładnie się uśmiechałaś :-D

Hm,..względem tej nauki na Naszej Klasie zapisałam się również tylko czekam Śliweczko na akceptacje :-D dziękuje z góry..

Sandro,Ty jesteś już w klasie Proteinek.Szkoła Lejdis,klasa A :razz:

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Dzisiaj śpimy o jedną godzinę krócej...

Życze miłego wieczorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą.

Dzisiaj rano było pięknie,ciepło i słonecznie,a potem zachmurzyło sie i lało...Oberwanie chmury normalnie...I znowu mokro.Dobrze że podwórko posprzątane :)

Większośc zakupów na święta zrobione żeby w ostatnie dni nie biegać po sklepach.Jeszcze nie wiem co będę sobie piekła,bo rodzinka to ma już życzenia co do ciast :D A pozatym tradycyjnie-jaja faszerowane,galareta z kurczaka,2 sałatki-to protalowo,a pozatym schab ze śliwkami,kiełbaska biała i żurek,wędlinka nie koniecznie bez tłuszczu :-o ...Cóż,trzeba będzie się pilnować :-D

Już przygarnęłam Cię do klasy Gosiulku,tak ładnie się uśmiechałaś :-D

No i już coś nakombinowałam,no..... Chciałam prosić Śliweczkę o akceptacje do Naszej klasy proteinek i wyszło tak jakbym razem z Śliweczką pisała tego samego posta no....

Sandro,Ty jesteś już w klasie Proteinek.Szkoła Lejdis,klasa A :-D

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Dzisiaj śpimy o jedną godzinę krócej...

Życze miłego wieczorka.

No i już coś nakombinowałam,no....... Chciałam prosić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą.

Dzisiaj rano było pięknie,ciepło i słonecznie,a potem zachmurzyło sie i lało...Oberwanie chmury normalnie...I znowu mokro.Dobrze że podwórko posprzątane :)

Większośc zakupów na święta zrobione żeby w ostatnie dni nie biegać po sklepach.Jeszcze nie wiem co będę sobie piekła,bo rodzinka to ma już życzenia co do ciast :D A pozatym tradycyjnie-jaja faszerowane,galareta z kurczaka,2 sałatki-to protalowo,a pozatym schab ze śliwkami,kiełbaska biała i żurek,wędlinka nie koniecznie bez tłuszczu :-o ...Cóż,trzeba będzie się pilnować :-D

Już przygarnęłam Cię do klasy Gosiulku,tak ładnie się uśmiechałaś :-D

Sandro,Ty jesteś już w klasie Proteinek.Szkoła Lejdis,klasa A :-D

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Dzisiaj śpimy o jedną godzinę krócej...

Życze miłego wieczorka.

No i już teraz to całkiem nakombinowałam no!!!!!!!!!!! Chciałam prosić Śliweczkę o akceptację do przyjęcia Mnie na Naszą klasę i wyszło tak jakbym razem wspólnie z Nią pisała posta,no.. Przepraszam bardzo,O! i poprzedni znów nie skońzyłam tego co miałam zamiar pisac i poleciało już,oj....... tak to jest jak chce się szybko,szybko,,,,, Chyba dziś nie jest mi pisane -pisac z Wami dziewuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już teraz to całkiem nakombinowałam no!!!!!!!!!!! Chciałam prosić Śliweczkę o akceptację do przyjęcia Mnie na Naszą klasę i wyszło tak jakbym razem wspólnie z Nią pisała posta,no.. Przepraszam bardzo,O! i poprzedni znów nie skońzyłam tego co miałam zamiar pisac i poleciało już,oj....... tak to jest jak chce się szybko,szybko,,,,, Chyba dziś nie jest mi pisane -pisac z Wami dziewuszki

Już sie robi, Maleństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szanso ale z Ciebie skowronek!!! dla mnie nie manic gorszego niz pobudka o 6.30 do pracy...caly dzien do d..y bo sie obudzic nie moge a jak sie juz obudze to zaczyna chciec mi sie spac ze zmeczenia...zdecydowanie wole nocny tryb zycia.

I tu trafiłaś w sedno  :) taki typ jak ja to własnie skowronek, a mój mąż dla odmiany jest sową. I jakoś tak razem i tak w zgodzie żyjemy, nikt nikogo nie próbuje zmienić na siłę. Bo to już jest zapisane w genach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.