Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.. :-D

Bożenka coś pisze.. - mam nadzieje, że Cię nie przegonię moim postem

i będziesz pierwsza :D

Kurcze, zaś ten PONIEDZIAŁEK!!! :-D I waga +0,5 kg.. Dobrze, że chociaż

teraz nie mam już kłopotu wielkiego ze zmianą suwaczka i że zawsze jest

na bierząco!!! :-D W związku z tym zacznę sobie białka już w poniedziałek.

Tylko jutra się boję - bo mamy jakieś solidarnościowe zebranie w pracy

i zgodziłam się zostać członkiem.. żeby mogli trochę odmłodzić kadrę..

Zwiazkowiec ze mnie będzie.. :) Ale obawy moje to z jedzeniem związane

są.. bo napewno nie pozwolą nam siedzieć o "suchym pysku". A ze zmotoryzowana

to tylko PĄCZKAMI mnie pokatują.. Masakra!!!! Bo one są po prostu WYŚMIENITE..

Nie wiem czy będę umiała sobie odmówić.. :-o Choć w tłusty czwartek dałam

radę..

Cześć Ostatnia Szanso!!! :razz:

A Tobie Bożenko chyba jednak wcięło ten post...

Miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Nowy czas chyba trochę nabruździl na forum, bo nie widzę nikogo :)

To bardzo smutne co piszecie o ludziach z pro lemem alkoholowym, jak bardzo to rzutuje na wzjemne relacje. Mam nadzieję, że Wasi faceci zmądrzeją i zrozumieją co tracą pogrążając się dalej.

Gugu witaj. życzę Ci wiele sukcesów, a przede wszystkim wytrwałości :-D

Gratuluję wszystkich wspaniałych spadków :-o , a Tobie Ivonko tego tozmiaru 36 :-D

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia mimo poniedziałku :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚLIWECZKO MOJA KOCHANA

TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!

:) :D :-o

Jak dziś na drogę wyjedziesz - to super.. bo ja to się trochę bałam

i tylko po jakims parkingu za pierwszym razem jeździałam. I mi facet

nie chciał wierzyć, że w życiu za kierownicą nie siedziałam.. :-D

I napewno nie z powodu tego, że tak dobrze mi szło.. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Piękny dzionek i prawie piękny poniedziałek :D Prawie bo jak w każdy poniedziałek nawał problemów na głowie z rana, no ale cóż...

Witam

właśnie zaczynam dietę i proszę o wparcie i cenne rady. Przyznam że najbardziej boję się "napadów" na słodkie. Co robicie w takich sytuacjach? pozdrawiam

Witaj Gugu.Śmiało pytaj a Ktoś napewno odpowie, jakaś mądra głowa :)

A to Śliweczka dzisiaj jazda czy egzamin??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Proteinki w nielubiany dzień tygodnia :razz:

A ja dzisiaj mam dobry humor,choć moja waga stoi niestety...

ŚLIWECZKO MOJA KOCHANA

TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!

:) :D :-o

Jak dziś na drogę wyjedziesz - to super.. bo ja to się trochę bałam

i tylko po jakims parkingu za pierwszym razem jeździałam. I mi facet

nie chciał wierzyć, że w życiu za kierownicą nie siedziałam.. :)

I napewno nie z powodu tego, że tak dobrze mi szło.. :-D

Marudko kochana,dziękuję Ci bardzo.Przydadzą się kciuki,bo troszkę się boję :) Mam 2 godziny jazdy i z tego co słyszałam to pierwsza godzina jest na placu,a potem wyjazd na miasto...Mam nadzieję że nikogo nie rozjadę i wrócimy: ja,instruktor i samochodzik cało i bez żadnych uszkodzeń :D Zaczynam o 13.00 :-D??:

A to Śliweczka dzisiaj jazda czy egzamin??

Dzisiaj pierwsza jazda,do egzaminu jeszcze daleko...

Mimo nerwów które mną targają mam świetny humor od rana.Myślę że nie będzie aż tak źle :D

Ale jeśli będziecie miały wolne ręce około godz.13.00 to poprosze o trzymanie kciuków :-D

Życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich poniedziałkowo i słonecznie

śliweczko na pewno będę trzymać kciuki daj znać jakie wrażenia po pierwszej jeździe

witaj gugu ja też uwielbiam słodycze i mam córcie więc dużo słodkości jest w domu ale daje rade

na wątku z przepisami jest dużo słodkości więc możesz sobie robić wszystko jest dobre więc masz duży wybór

gosiulek ja też biorę tabletki i w poprzednim miesiącu @ zaczęła mi się 4 dni przed czasem mimo że jeszcze brałam tabletki i niestety skończyła się planowo więc miałam 4 dni gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Proteinki w nielubiany dzień tygodnia :razz:

A ja dzisiaj mam dobry humor,choć moja waga stoi niestety...

Marudko kochana,dziękuję Ci bardzo.Przydadzą się kciuki,bo troszkę się boję :D Mam 2 godziny jazdy i z tego co słyszałam to pierwsza godzina jest na placu,a potem wyjazd na miasto...Mam nadzieję że nikogo nie rozjadę i wrócimy: ja,instruktor i samochodzik cało i bez żadnych uszkodzeń :D Zaczynam o 13.00 :-D ??:

Dzisiaj pierwsza jazda,do egzaminu jeszcze daleko...

Mimo nerwów które mną targają mam świetny humor od rana.Myślę że nie będzie aż tak źle :D

Ale jeśli będziecie miały wolne ręce około godz.13.00 to poprosze o trzymanie kciuków :)

Życzę miłego dnia.

Pierwsze co......-dzień doboberek :-D

Śliweczko dasz radę-co to dla Ciebie,z nie takim bagażem Sobie radziłaś (dieta) a tu jazda pójdzie,że będziesz napewno zachwycona! Mówi Ci to pierwsza PANIKARA która 3 lata temu również odważyła się na kurs prawka a teraz śmigam ino było szybko :-D Zobaczysz.... a narazie powodzonka

Julitko chyba nie zamierzasz się poddać? a co z tego,że Inni gadają? Niech Sobie plotą co im na język przylizie to TY MASZ BYĆ z Siebie dumna i zadowolona!!!!! Narazie może i gadają tyle,że pózniej to bardziej już może być na zasadzie zazdrośći..."o nie posłuchała,no... ale patrzcie wytrwała i jak ŁADNIE WYGLĄDA!!!' No pomyśl jeszcze raz czy warto po spadku 5kg.. się poddawać? NIE!! CZy raczej trwać i brnąć dalej?? Trzymaj się dzielnie i głowa do góry a czyjeś gadanie NIECH inni SOBIE W KIESZONKĘ SCHOWAJĄ Ooo!

BOGUNIA dzięki za gratki- TObie się RÓWNIEŻ należą za tę 6 !

IRISS- aby to tylko było piewrsze i ostatnie takie zachowanie u faceta w co ...........-szczerze wątpie ale to już taki gatunek ,że czasem niestety zamiast sięgać z Nimi gwiazd to potrafią jedynie NAs zdołować........ Czego absolutnie Ci nie życzę,o nie..... W każdym bądz razie głowa do góry i uśmiechnij się a co nie miłe obróć w zapomnienie.... Niewarto się przez ten gatunek denerwować i urodę Sobie psuć :-o

SANDRO33 i GOCHNA dzięki za przepis na otrębiankę pychotka ,że palce lizać :)

No i Witam równiez nowych GUGU co Ci mogę na dzień dobry rzec?..........-chudnij z Nami :)

Oj może starczy na samo powitanie,nie...?

MIŁEGO DZIONKA ŻYCZĘ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zaraz po odstawieniu tabletek na te 7 dni dostałam zaraz plamień i potem o wiele za szybko @.także mysle ,że dieta ma duży wpływ.Tylko ja myslałam że przy dużej utracie kilogramów a ja na pączątku diety byłam jakieś -6 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny.

Moja córcia ma się już lepiej na szczęście - dziś idziemy do kontroli, moja waga spadła o 200 g ale kg te same- wczoraj miałam taką ochote na słodkie to przez @ że zrobiłam sobie budyń dr,oetkera na mleku 0,5% i bez cukru - wychodzą 2 kubki ja zjadłam pół kubka no i prosze waga dziś spadla a kilka dni się trzymała na jednym poziomie.

Co do tabletek to faktycznie Gosiulku i ja to zaobserwowałam dostałam @ wcześniej, ale to dobrze. Ja kończę opakowanie w poniedziałek zazwyczaj @ miałam w piątek ale już kilka razy dostawałam dopiero w niedziele i to mnie martwiło a teraz proszę dzięki diecie znowu się przestawiło na piątek.

A odnośnie facetów. Ja jakbym miała faceta który tak by sie upijał i potem jak któraś z was pisała wynurzał swoje gorzkie żale to uciekłabym.Kopnęła takiego gościa w tyłek i po sprawie. A to dlatego że mój ojciec nadurzywał alkoholu nie dało się z nim nigdzie wyjść bo robił wstyd a w domu właśnie gorzkie żale. Któraś z was pisała ze jej facet mówi wtedy ze ona go nie kocha tak własnie sie zaczyna a potem ze ma sie kochanka itp. A potem nie cierpią tylko kobiety ale i dzieci bo taki facet oczywiscie nic nie pamieta a juz szczególnie tego ze mógł zrobic komuś przykrość. Więc jeśli macie się związać z takim facetem to zastanówcie sie bardzo dobrze nad tym. Ja po moich doświadczeniach myślałąm że nigdy nie wyjde za mąż ale proszę Bóg wynagrodził mi moje cierpienia i zesłał mi kochanego męża, który tez miał ojca pijaka.

Mój misiek prawie nie pije no może czasem jakies piwko ale wystarcza mu jedno a nie 5 :) Na imrezie nie musze sie za niego wstydzic jak coś pije i czuje ze juz za duzo to omija kilka kolejek , zje cos i nawet namowy go nie przekonaja nie i juz i jak czuje sie znowu na siłach to wtedy - inni się przewracaja a on elegancki - taki facet to cud.

Jak umierała jego mama na raka- osobiście jej nie poznałam , umarła 1,5 roku przed naszym spotkaniem to obiecał jej że jego żona będzie mieć lepsze życie niż ona. Też przeszła swoje ze swoim mężem,szkoda że jej nie poznałam była cudowną kobietą świetnie wychowała mi męża.

I tak jesteśmy szczęśliwi- tworzymy dom o jakim zawsze marzyliśmy pełen miłości, spokoju, szacunku i bez awantur, cieszymy się ze naszego dziecko może sie wychowywać w normalnym domu.

Także uważajcie kobitki bo czasem przy jednym facecie można sobie zmarnować całe życie.

ok ale sie nagadałam teraz mi troche głupio może to za bardzo osobiste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.