Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczaki, trochę sie boję, że to niedozwolone, ale co mi tam. To link do rozpiski Maszkuleczki - taki spis treści, co na której stronie sie znajduje, bardzo dużo ciekawych informacji swoja drogą: http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/protein...na-dukanie.html

Myśle, że to wielu nam pomoże ;)

Nie martw sie my mamy fajnych moderatorów :sad:

Ja jeszcze widziłam taki post o najczęstszych pytaniach w diecie proteinowej, tam było m.in. o zaparciach i tabletkach antykoncepcyjnych. Jak będę miała więcej czasu to wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje :sad:

Zrobiłam test Dukana :sad: wyszło nawet całkiem miło, wg niego gdybym diete zaczeła dziś to w październiku (15.10) powinnam być po diecie z wagą 55,5 kg.

Wychodzi więc na to że załozylam całkiem realną wagę do uzyskania. Tylko moja 2 faza miala trwać 87 dni ( ja zaczęłam 4 stycznia) i w zasadzie nadal się zastanawiam nad 3 faza od Świąt.

Czy ktoś coś mi może doradzić ??? Jak myślicie??

Olinko, widzę że mamy ten sam dylemat ;) Tak sobie myslę, czy w tej III fazie jeszcze schudnę trochę i czy wtedy osiągnę wagę docelową czy raczej ciągnać II fazę do docelowej wagi. Może nam podpowie ktoś z III fazy i dalej, hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i powiedzcie mi proszę gdzi emożna znaleźć najchudszy z najchudszych żółty ser???

Gosiulek, taki najchudszy ser żółty to widziałam w Lidlu z linessy - ale on trochę jak te hohlanda - taki miękki jakby topiony tyle, że w plasterkach. Może faktycznie kupić zwykły, ale twardy np. goudę holenderską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinka, Gosiulek i saga Wasze slowa sprawily , ze dzisiaj mam juz lepsze nastawienie.

Jestem od niedawna na forum i nikt tak jak Wy drogie kobietki nie sprawia, ze moja motywacja do diety rosnie z dnia na dzien.DZIEKUJE ;)

aktualnie jestem na warzywkach i ugotowalam sobie dzisiaj bigosik, ale byl pyszny na swieta zrobie powtorke i tez bedzie w moim menu.

przed dieta przeczytalam ksiazke, ale jestem tak roztargniona, ze nie doczytalam niektorych rzeczy i na uderzeniowce codziennie wypijalam pol l kefiru z tesco 0% tł. owocowego...chyba nie powinnam, ale bylo minelo i tak udalo mi sie zrzucic 3.5 kg :sad: mam o tyle gorzej ze jestem uczulona na niektore produkty i teraz na diecie nie jem jajek i nie pije mleka...i jogurty naturalne tez ciezko mi wchodza wiec wogole ich nie jem jedynie dodaje odrobine do sera chudego...

jedynym ratunkiem sa jogurty i kefiry owocowe, ktore nie daja az tyle skutkow alergicznych...wiec dla mnie beda norma przez cala diete.

pozdrawiam i zycze duzych spadkow wszystkim ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa i powiedzcie mi proszę gdzi emożna znaleźć najchudszy z najchudszych żółty ser???

Ser żółty bardzo smaczny i z obniżoną zawartością tłuszczu jest w biedronce ,taki pakowany w plastrach.Zdaje się że Marudka wstawiła ten ser w wątek z produktami dozwolonymi.Ja ostatnio robiłam pizzę właśnie z tym serem.Tylko że ja robię częściej pizzę z patelni,bo robi się ją szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Ja oczywiście wpadłam tu z bardzo głupim pytaniem nie odnośnie diety. Mam pytanie do Marudki albo do kasis dotyczące ceny za m3 gazu w woj .śląskim. Sorki ale wszędzie tego szukam i nie mogę znależć bo są jakieś opłaty stałe i zmienne. Mi chodzi o to ze jak jest jakaś kwota ( suma tych wszystkich opłat) za gaz na fakturze do zapłacenia to tą kwotę podzielić na ilość m3 i wychodzi po ile jest m3. i czy to jest faktura na miesiac czy na 2.

My nie płacimy tu rachunków tylko mamy pule na mc do wykorzystania i tam mnie zastanawia ile to jest bo coś włascicielka ostatnio gadała ze bardzo gaz poszedł w góre.

I pomyślałam ze sie do Was o to zwróce, a i o pra tez bym prosiła ;) Bo woda ze sciekami to wiem ze 9 zł za m3- zdziercy w tarnowie jest ok. 6,80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjj, mnie tez wcale nie tak trudno znaleźć na Nk :sad: Maleństwu juz się udało :sad: A mój avatarek tu na forum jest związany z moim nazwiskiem :sad:

he,he...... bo ja zdolna bestia jestem :sad: Choć przyznam ,że faktycznie nie zawsze jest łatwo trafić......

Witam tak wogóle i widzę ,że ostro piszecie dziewuszki. Piszcie,piszcie .....Ja niestety ostanio niemogę się z niczym wyrobić a już tymardziej z pisaniem.... Ale jak nie teraz to pózniej się odezwę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Ja oczywiście wpadłam tu z bardzo głupim pytaniem nie odnośnie diety. Mam pytanie do Marudki albo do kasis dotyczące ceny za m3 gazu w woj .śląskim. Sorki ale wszędzie tego szukam i nie mogę znależć bo są jakieś opłaty stałe i zmienne. Mi chodzi o to ze jak jest jakaś kwota ( suma tych wszystkich opłat) za gaz na fakturze do zapłacenia to tą kwotę podzielić na ilość m3 i wychodzi po ile jest m3. i czy to jest faktura na miesiac czy na 2.

My nie płacimy tu rachunków tylko mamy pule na mc do wykorzystania i tam mnie zastanawia ile to jest bo coś włascicielka ostatnio gadała ze bardzo gaz poszedł w góre.

I pomyślałam ze sie do Was o to zwróce, a i o pra tez bym prosiła ;) Bo woda ze sciekami to wiem ze 9 zł za m3- zdziercy w tarnowie jest ok. 6,80

nie mam pojecia o cenach gazu bo nie mam, a co do wody, to roznie ,zalezy czy ma sie juz kanalizacje czy jeszcze nie, ja jeszcze kanalizacji nie mam i place za sama wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malyna nie chcę nic Ci narzucać, ale może rzeczywiście warto już zacząć fazę III. Nie wiem, jak to jest u Ciebie, bo każdy jest inny, ale u mnie w psychice coś się tak poprzestawiało, że ciężko było mi tak zupełnie przejść do III fazy. Niby już wprowadziłam nowe produkty, ale o wiele rzadziej niż było mi wolno. W ciągu 3 tygodni zrobiłam sobie dwie królewskie uczty, ze dwa razy zjadłam makaron i w tym czasie może ze 4 jabłka. Teraz staram się troszkę bardziej sobie poluzować, bo naprawdę dalej powoli ubywało mi... może nie kilogramów ale gramów. W sumie spadło jakieś 0,5 kg w tym czasie. Ja dzisiaj też wyciągnęłam sobie z szafy spódniczkę nr 36 i weszłam w nią bez problemów. ;) Fajnie założyć coś, w czym nie chodziło się od 4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle mam pytania;)

1. czy otrebinka to inaczej koktajl proteinowy??

2. gdzie znajde watek z produktami dozwonymi o korych piszecie

3. i jak radzicie sobie z przemiana materii na diecie bo dla mnie to koszmar;(

Witaj, spróbuję odpowiedzieć jak potrafię:

1. Otrębianka to otręby z ciepłym mlekiem oraz z dodatkiem np. cynamonu i słodzika, nie wiem czy to to samo co koktajl proteinowy ;)

2. wątek z produktami: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0

3. ja kupiłam ziołowe tabletki Sollievo, łykam jedna na wieczór i następnego dnia mam "sprawę" z głowy do ok. 13 :sad: Jak jedna nie pomoże to można wziąć do 3 naraz - efekt murowany. Łykam je na samych białkach, bo jak jem warzywa to jest lepiej :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.