Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Marudko a juz chyba kojarze to chyba ulica strzelnicza graniczna tam tbs realizowało 1 etap to chyba jest kilka ładnych bloków. a ma powstac chyba tez 2 etap tez kilka bloków. Tam faktycznie ta partycypacja wynosiła ok 60 tys jak nie wiecej. tylko ty pisałas ze maja 700 zł czynszu to skad taki duzy? Oni dostali bez problemu to mieszkanie czy to było ich ktores podejscie? Sa zadowoleni? Zamarudze cie pytaniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Tan Przepiekny dzień :sad:

Za oknem słoneczko pięknie świeci... a ja chora kurde... jakieś zapalenie ucha??? Mam nadzieje, że skończy się tylko na pierwszych objawach bo nie ogarnę ;(...

Mam do Was pytanko dziewczyny... bo tak rozmawiałyście o dużych biustach i... Ja Wam zazdroszcze... zawsze miałam małe cycki nawet popimo tej swojej Mega Wagi .. a teraz jak mi spadło kilkanaście Kg to cycków prawie nie ma;( I stały się takie siakieś oklapłe i miętkie i takie sflaczałe jednym słowem ;):sad: Możecie polecić mi jakiś balsam megaaa ujędrniający do biustu? Jakiś Sprawdzony przez Was albo przez Koleżanki ???

BŁAGAM!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanko dziewczyny... bo tak rozmawiałyście o dużych biustach i... Ja Wam zazdroszcze... zawsze miałam małe cycki nawet popimo tej swojej Mega Wagi .. a teraz jak mi spadło kilkanaście Kg to cycków prawie nie ma;( I stały się takie siakieś oklapłe i miętkie i takie sflaczałe jednym słowem ;) :sad: Możecie polecić mi jakiś balsam megaaa ujędrniający do biustu? Jakiś Sprawdzony przez Was albo przez Koleżanki ???

BŁAGAM!!!!!

Sniezynko ja uzywam serii Eveline slim;ale wieksze dzialanie obserwuje w tych balsamach na celulit niz tym do biustu;moja siostra kiedys stosowala cos Vichy ale powiedziala,ze wywalone pieniadze w bloto;sama bym chciala cos rewelacyjnego zakupic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko a juz chyba kojarze to chyba ulica strzelnicza graniczna tam tbs realizowało 1 etap to chyba jest kilka ładnych bloków. a ma powstac chyba tez 2 etap tez kilka bloków. Tam faktycznie ta partycypacja wynosiła ok 60 tys jak nie wiecej. tylko ty pisałas ze maja 700 zł czynszu to skad taki duzy? Oni dostali bez problemu to mieszkanie czy to było ich ktores podejscie? Sa zadowoleni? Zamarudze cie pytaniami :sad:

Oni mówią, że tam jest część kredytu co TBSy wzięły na budowę i oni to muszą spłacać.. A i tak to może nie będzie potem ich to mieszkanie.. A ja tyle co oni mają czynszu to mam troszkę więcej kredytu, raty.. A oprócz tego czynsz.. Ale to jest moje i mogę sobie robić co chcę, malować, tapetować, ściany przestawiać ;) .. a potem sprzedać.. No ale jeszcze przede mną 23,5 lat spłacania!! :sad:

Mam do Was pytanko dziewczyny... bo tak rozmawiałyście o dużych biustach i... Ja Wam zazdroszcze... zawsze miałam małe cycki nawet popimo tej swojej Mega Wagi .. a teraz jak mi spadło kilkanaście Kg to cycków prawie nie ma;( I stały się takie siakieś oklapłe i miętkie i takie sflaczałe jednym słowem :sad: :sad: Możecie polecić mi jakiś balsam megaaa ujędrniający do biustu? Jakiś Sprawdzony przez Was albo przez Koleżanki ???

Ja używałam takiego kremu z Avonu.. ale nie bardzo podobał mi się zapach.. (i nie chciało się czasaki z tym bawić) i pewno już go mam przeterminowany, ale może jak znajdę to znowu zacznę się smarować.. Tylko, że ja średnio wierzę w te wszystkie kremy, ale bez poranego i wieczornego posmarowania twarzy byłabym chora!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra – babeczki co się teraz dowiedziałam – donośnie tej mojej koleżanki co miała ten wypadek. Po pierwsze z jej winy – bo nie przechodziła na pasach.. Dostanie za to mandat i jeszcze sama musi jechać go odebrać.. Po wtóre – szkody samochodowe musi też pokryć ona. Ale żeby tego było mało.. to w pracy miała dopiero 2 składki ubezpieczeniowe wpłacone – a okazało się, ze jest coś takiego 6ścio miesięczna karencja.. i ubezpieczenie jej nie obejmuje.. Cieszy się tylko, że nic nie złamała – bo by jej już na rehabilitację nie było stać!!! Ale z tym ubezpieczeniem to mnie zaskoczyła.. Jak tak może być.. Jak się ubezpieczam to powinno to ubezpieczenie działać już od pierwszego dnia – CO ZA IDIOTYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak tylko Wam to mówię, jak któraś z Was będzie zaczynać nowa pracę – żeby od razu się ubezpieczyła. Ech.. dzisiaj jestem cięta na tą nasza Polskę.. Koniec komentarza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No właśnie Dzięki dziewczyny Irris, Marudka :* , kurcze a coś też ktuś wpominał o czarnej Ziaji? Może w tej serii znajdę cos do biustu? Cholercia już zdesperowana jestem :sad:

Marudko a propos Kredytu To ja mam jeszcze 29 Lat spłacania ;) Ale swoje mieszkanko.. Małe bo małe ale swoje :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu samochodzikiem przejeżdzam przez Twoją miejscowość.. :sad: I codziennie o Tobie myślę - mam nadzieje, ze nie masz przez to czkawki.. :sad: Jak mieszkasz gdzieś przy głównej ulicy to możesz pomachać jak zobaczysz biało UNO ;) Bo to duże prawdopodobieństwo, ze to będę ja.. Mało kto ma taki wehikuł czasu :sad:

Oj nie wiem co ta 7 się Ciebie tak uczepiła.. ale wiesz mówią, że to szczęśliwa liczba.. i biblijnie też bardzo istotna.. Ale nie namawiam do zachowania jej :sad:

Marudko mieszkam dosc daleko od glownej ulicy niestety, czkawki tez nie mam...a z ta 7 to cos kurcze jest bo nawet slub bralam 7.X.2000r. Powiadasz masz taki wehikul? ja mam seicento i chwale sobie, wszyscy maja zachodnie wozy i smieja sie z mojej zielonej zabki, a poprostu je lubie i juz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko Wam to mówię, jak któraś z Was będzie zaczynać nowa pracę – żeby od razu się ubezpieczyła. Ech.. dzisiaj jestem cięta na tą nasza Polskę.. Koniec komentarza!!!

ja mimo,ze juz nie pracuje w PL to place skladki sama....wlasnie w razie takich wypadkow itp

Hmm... No właśnie Dzięki dziewczyny Irris, Marudka :* , kurcze a coś też ktuś wpominał o czarnej Ziaji? Może w tej serii znajdę cos do biustu? Cholercia już zdesperowana jestem ;)

Sniezynko jak dla mnie kosmetyki Ziaji to najgorsza rzecz pod sloncem:)

Powiadasz masz taki wehikul? ja mam seicento i chwale sobie, wszyscy maja zachodnie wozy i smieja sie z mojej zielonej zabki, a poprostu je lubie i juz!

kasias ja mam w PL niebieskie seicento-i tez lubie mojego malego smerfa:)a kolezanka tutaj ma zolta pszczolke :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilę między mazurkiem orzechowym, a obiadem dla dzieciaków :sad:

Ja jeszcze na temat biustu, bo ostatnio sporo czytałam w necie w związku z dietą, balam sie, że będzie tragedia w związku z tym, że mam spory ;)

Warto spać w staniku dopóki więzadła się nie przyzwyczają do nowego położenia. Trzeba nosić dobre staniki ze ścisłym obwodem i dużą miską, żeby miska ogarniała całą pierś i nie przecinała jej w połowie. Trzeba wygarniać buły spod pachy, zeby piersi było jak najwięcej i miały tendencję do przodu. Dużo skuteczniejsze są ćwiczenia niż kremy, są specjalne ćwiczenia na biust, wystarczy sobie wygooglać.

Śnieżynko, na zdjęciu Twój biust nie wygląda na mały, przynajmniej potrafisz go eksponować, a to bardzo dużo :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss, widzę Ciebie na dole, więc nie mogę nie skomentować. Fajnie zabrzmiała zbitka chłopak z zasadami i sny erotyczne przez tydzień. Rozumiem Ciebie doskonale, bo każda kobieta lubi być adaorowana, ale na miejscu Twojego chłopaka miałabym się na baczności ;) :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej marudzilam i się poszczęściło, jutro pracuje do 12,00.

Iris kochana przykro mi że masz święta z dala od rodziny i dodatkowo pracujące ;)

Ja się dziewczynki smaruję kremem z Avon, też nie jakoś codzień bo jednak brak czasu, i podobnie jak Marudka smierdzi mi ... jakiś taki jest żrący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss, widzę Ciebie na dole, więc nie mogę nie skomentować. Fajnie zabrzmiała zbitka chłopak z zasadami i sny erotyczne przez tydzień. Rozumiem Ciebie doskonale, bo każda kobieta lubi być adaorowana, ale na miejscu Twojego chłopaka miałabym się na baczności ;) :sad: :sad:

Bozenko spoko:)ja tez mam jakies zasady przeciez:)poza tym to jest za niski :sad::P:P:P:P:P:Pmalpa ze mnie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra – babeczki co się teraz dowiedziałam – donośnie tej mojej koleżanki co miała ten wypadek. Po pierwsze z jej winy – bo nie przechodziła na pasach.. Dostanie za to mandat i jeszcze sama musi jechać go odebrać.. Po wtóre – szkody samochodowe musi też pokryć ona. Ale żeby tego było mało.. to w pracy miała dopiero 2 składki ubezpieczeniowe wpłacone – a okazało się, ze jest coś takiego 6ścio miesięczna karencja.. i ubezpieczenie jej nie obejmuje.. Cieszy się tylko, że nic nie złamała – bo by jej już na rehabilitację nie było stać!!! Ale z tym ubezpieczeniem to mnie zaskoczyła.. Jak tak może być.. Jak się ubezpieczam to powinno to ubezpieczenie działać już od pierwszego dnia – CO ZA IDIOTYZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak tylko Wam to mówię, jak któraś z Was będzie zaczynać nowa pracę – żeby od razu się ubezpieczyła. Ech.. dzisiaj jestem cięta na tą nasza Polskę.. Koniec komentarza!!!

Heh Marudko, to nie do końca idiotyzm ale Ogolne Warunki Ubezpieczeniowe, wiem coś na ten temat bo to moja branża. Pewnie ma to ubezpieczenie w PZU i tam jest to od lat stosowane, podobnie z karencją odnośnie zasilku pogrzebowego rodziców ...

Przykro mi że ją to spotkalo, ale wszystkie OWU mają wyrażnie napisane że przy szkodach gdy ktoś je zrobił naumyślnie lub wbrew prawu albo po spozyciu alkoholu to nie ma odpowiedzialności. Niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.