Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

a i jeszcze jedno zapytam:

JAKI TO JEST CHLEB PELNOZIARNISTY?

od sb chce juz wprowadzic produkty III fazowe i sie zastanawiam czy moze byc po prostu ciemny chleb ze slonecznikiem np?nie ma tu zbyt duzego wyboru, moge jedynie liczyc na chleb pakowany w sklepach pl ale nie do konca wiem jakiego szukac...pomozcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo:)wczoraj w sumie to juz dzisiaj siedzialam do 4 rano i ogladalam ''Flash forward'':sad:

Sandra MY Flash forward TO CHYBA 9 ODCINKÓW NA RAZ LECIELIŚMY :sad:

już NIE WSPOMNĘ JAK Z LOSTAMI BYŁO (CHOCIAŻ JUŻ CHYBA KIEDYŚ PISAŁAM.... PRAWIE, ŻE CIĄGIEM 3 CZY 4 SERIE OBEJRZELIŚMY... :sad: rANO DO SZKOŁY- PO SZKOLE LOSTY, KRÓTKI SEN, SZKOŁA I ZNOWU LOSTY.. I TAK W KÓŁKO ;)

AHA - no i gratulacje Dla Ciebie Sandra za kolejny kilosek :sad: U mnie niestety dziś waga pokazała stan sprzed 3 dni :/ 67.3:/ Ale zobaczymy co będzie jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam z kosciolka i przeczytalam Wasze posty.Dziekuje wszystkim za piekne zyczenia swiateczne i rowniaz zycze:

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego, kurcze najlepszego!

Sandra gratuluje spadku,jednak pokonalas uparta wage.Sandra gora nad waga ;)

uciekam jescze troszeczke popracowac i zrobic sledziki dla rodzinki na jutro.Pa Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko - jaki avaterek fajny, jak miła buzie sie do nas usmiecha... :sad:

:sad: :sad: :( Dziękuje Maragretko :*

Olinko 166 cm to Twój mąż ma wzrostu czy Ty? :sad: Mogę Cię tak czy siak pocieszyć bo mój ma 163 :) Taki siakis mi się trafił Malutki :) hihi

Sniezynko na niewiele sie zda ze ja mam 164 a on jakies 166 i do twego kurczaczek chudziutki ... pisalam kiedyś że ja w tej chwili nadal waze jakies 6 kg wiecej ;) i gdzie tu sprawiedliwość??

Ale jakoś tak się dobraliśmy i widac wy tez sobie przeznaczeni :)

A ja już mam sprzatanie porobione, jutro z mamuśką ciasta i jakaś sałatka :sad:

Dziś po bieganiu i ćwioczonkach :lol: Ciekawe jak jutro wagowo bedzie?

Buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss!!!

Ja kiedyś wcinałam lekko 2 paróweczki na śniadanko, ale teraz jakoś nie potrafię zjeść więcej niż jedną. Po prostu czuję się już po jednej najedzona. Chyba w tej diecie żołądek też troszkę się kurczy.

Gosiulek!!!

Staram się wcinać i dzisiaj to już chyba przeszłam samą siebie. Jakoś wyjątkowo głodna byłam i nie odmawiałam sobie. Miałam dziś mieć protalowy czwartek, ale ponieważ jutro Wielki Piątek i w związku z tym Post ścisły, więc czwartek może się zamienić w piątek. ;)

Marudko!!!

Właśnie obawiam się, że ten kilogram, którego brakuje może zamienić się w kilka więcej. Nie chcę wpaść w jakąś pułapkę. Dlatego będę sobie może pozwalać na ciut więcej, jak doradzają mi dziewczyny, ale codziennie będę kontrolować wagę i w razie czego będę mogła przystopować.

Gochna!!! Fajnie zrzucić ten ciężar. Codzienne trudności wydają się wtedy mniej ciężkie :sad: Dzisiaj umyłam ostatnie okienko i wreszcie mogę powiedzieć, że święta mogą spokojnie nadchodzić.

Bożenko!! Postanowiłam pójść za Twoją radą i rzucam się na głęboką wodę, ale wagę będę kontrolować :sad: Dzięki za wskazówki.

Wiedziałam, że na Was, dziewczyny zawsze można liczyć!

Wszystkim Protalinkom z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkiego najlepszego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wszystkim składającym dziękuję za życzenia świąteczne ;)

Grazzio, Grażynko, ja się zorientowałam dopiero teraz, że dzisiaj jest Twoje święto

Wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego z okazji Imienin :sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandro, chleb pełnoziarnisty to jest taki rodzaj chleba, czasami można kupić taki chleb w normalnym sklepie, ale nie wiem jak to będzie u Ciebie. Wiem, że niektóre dziewczyny po wejściu do III Fazy piekły sobie chleb same.

Gosiulek surimi można jeść po rozmnożeniu same albo zrobić sałatkę, sa przepisy w wątku z przepisami. Maragretka proponowala taką przekąskę ze zblanszowanymi brokułami i do tego sos jogurtowy, na pewno coś Ci podpasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tylko ja kalafiorów , brokułów itp to nei cierpię ;> Ale coś wymyślę ;) Właśnie siedze i czytam przepisy moze coś mi wpadnie w oko.. Ale w razie pomysłów - piszcie!!! :sad::))

Śliweczko...wrzucałaś na początku wątku z przepisami przepis na deser zebra.. dobre to to??? Może ktoś inny próbował?;>

HHeehehe, tak teraz siedze i czytam przepis po przepisie, więc zapewne jescze o coś będe się pytać :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olinko ja robiłam już kilkakrotnie deser zebrę wg przepisu Śliweczki i zawsze wychodzi bardzo dobry. polecam.

Ja też kupiłam paluszki surimi. Na moim opakowaniu jest propozycja podania tego specyfiku. Więc przepiszę Ci (ja jeszcze nie wypróbowałam)

Sałatka surimi

ogórek

pomidor

jajka gotowane na twardo

ser żółty

sół

przyprawy

majonez zmieszany z jogurtem lub śmietaną

paluszki surimi

Omlet z paluszkami surimi

paliuszki surimi

2 jajka

2 łyąki śmietany

2 łyżki masłą

50 g żółtego sera

sól,

przyprawy

Wykonanie

podsmażyć pokrojone paluszki surimi na maśle, zalać jajkami wymieszanymi ze śmietaną i przyprawami, wymieszać i zapiec. Kiedy omlet będzie gotowy posypać startym serem i paluszkami surimi.

Paluszki surimi w cieście

2 jajka

woda lub piwo

paluszki surimi

sól, pieprz, olej

Jajka ubić razem z przyprawami, dodać mąkę, wodę lub piwo i wymieszać (do gęstości śmietany). W przygotowanym cieście zamaczać paluszki surimi i smażyć na rozgrzanym oleju.

Oczywiście wszystkie przepisy trzeba przerobić na protalowe!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane życzę Wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT

U mnie dzisiaj całkowity dół - właśnie wróciłam z łazienki waga moja wynosi 59,600kg a rano gdy się ważyłam wynosiła 59,200kg

a we wtorek wieczorkiem( to był 2 dzień uderzeniówki) 59,300kg

Dlaczego dzisiaj ( 4 dzień uderzeniówki) moja waga poszła w górę o 400g ? nic z tego nie rozumiem...

Moje śniadanko

1/ serek wiejski lekki 3% ze słodzikiem i cynamonem

2/ 2 jajka na miękko i korniszon

Obiad:

1/ tatar wołowy z cebulką i 1 korniszonem

Kolacja:

1/ serek homogenizowany naturalny odtłuszczony - 2,5% ze słodzikiem

Między posiłkmi kawa zbożowa , herbata, woda i coca cola light -zero cukru , zero tłuszczu i węglowodanów

Czy coś nie tak jadłam????

Jutro zaczynam 5 dzień uderzeniówki i się zastanawiam czy to ostatni dzień , czy może uderzeniówkę zastosować przez 7 dni?

Jestem załamana... ;)

Jak było u Was? I co mam robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.