Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko dziewczynki wpadłam tylko na chwile powiedzieć że dotrwałam do II fazy i teraz bedzie lepiej . po bilansie 10 dniowym 8 kg w dół no a treraz tylko wytrwałość bo jak mi wyliczył test naszego mistrza ta fraza ma sie ciagnać do 12 lutego ;). Życze wam wesołych spokojnych i radosnych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra!!!

Widzę, że już dziewczyny odpowiedziały Ci na pytania o chlebek pełnoziarnisty. Może jednak wrzucę swoje 3 grosze ;) Ja kupowałam różne chlebki, takie podobne do pumpernikla też, ale najbardziej smakuje mi taki z firmy Schulstad. Nazywa się "Dobry", jest jeszcze napisane na opakowaniu pełnoziarnisty, słonecznikowy. Ten mi smakuje najbardziej, bo jest mięciutki. Z tej samej firmy kupowałam też chlebek pełnoziarnisty, szczelnie pakowany w folię, ale ten drugi był dużo twardszy. Pewnie rzecz gustu, ale mnie bardziej smakował ten miękki. Próbowałam dołączyć zdjęcie, ale nie wiem, czy się udało.

post-19151-1270197727_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra!!!

Widzę, że już dziewczyny odpowiedziały Ci na pytania o chlebek pełnoziarnisty. Może jednak wrzucę swoje 3 grosze ;) Ja kupowałam różne chlebki, takie podobne do pumpernikla też, ale najbardziej smakuje mi taki z firmy Schulstad. Nazywa się "Dobry", jest jeszcze napisane na opakowaniu pełnoziarnisty, słonecznikowy. Ten mi smakuje najbardziej, bo jest mięciutki. Z tej samej firmy kupowałam też chlebek pełnoziarnisty, szczelnie pakowany w folię, ale ten drugi był dużo twardszy. Pewnie rzecz gustu, ale mnie bardziej smakował ten miękki. Próbowałam dołączyć zdjęcie, ale nie wiem, czy się udało.

Sanrda ja wlasnie o tych chlebach pisalam wczoraj;nazwa Schulstad mi z glowy wyleciala:)faktycznie ten miekki jest lepszy ale ten twardszy zasyci Cie na dluzi dluzej...ja przynajmniej tak mialam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie chudzinki w ten piękny słoneczny dzień.Nie mam co prawda czasu na czytanie zaległości wpadłam tylko suwaczek zmienić i złożyć życzonka świąteczne

Pogody, słońca, radości.

W niedzielę dużo gości.

W poniedziałek dużo wody.

Dużo jajek kolorowych

świąt wesołych no i zdrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam Dziewuszki!!

Olinka, ładna fotka,to tak na wstępie, żbym nie zapomniała ;) 

Gratuluję wszystkich spadków, ja nie mam:/ No ale cóż No i życzę Wam zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Tym dla których to możliwe, życzę, żeby były one mocno rodzinne, natomiast tym które są tam daleko same, aby spędziły je miło w gronie znajomych, narzeczonych, chłopaków czy z kim tam jesteście :* Buziaki i tulasy, nie wiem kiedy uda mi się znów do Was zajżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za mile przywitanie ;)

dziewczyny, jesli bylybyscie tak mile to mam jeszcze troche pytan... :sad: czyli, rozumiem ze na fazie uderzeniowej nie powinno sie jesc jogurtow owocowych?

a i czy to prawda ze jesli jednego dnia zjem j owocowy to nie powinna jesc otrebow ani maki kukurydzianej?

podobno porcja na os na dzien maki kukurydzianej to 50 g :sad:? wole sie upewniec, bo nei chcialabym zrobic czegos zle :sad:

haha a teraz swieta... juz widze jak sie rodzina bedzie na mnie patrzec ze jem tylko 'swoje jedzenie'... wy tez macie taki problem :sad:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda;) ladny piesek ;d cudowny wrecz kocham owczarki.... sama mam podobnego :sad: haha czerwona szminka i psy, jedne rzeczy do ktorych mam slabosc ;)

Hehehe, każdy ma jakieś zboczenia :sad: Ja też przepadam za Owczarkami :sad: A co do I fazy to Ci nie pomogę:/ bo ja na niej bedac nie jadlam tolerowanych ale tylko i wylacznie dozwolone. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane babki!!!!! Ech u wszystkich swieta a u mnie nieee:( Dzis jeszcze do pracy a jutro jak sie obudzimy po nocce na zakupki bo stwierdzilismy z narzeczonym, ze chociaz prezenciki sobie zrobimy.Apropos prezentow zdziwilam sie wczoraj jak rozmawialm z kolega z innej czesci Polski(nie pamietam skad jest) i mowil, ze u nich nie ma tradycji prezentow w koszyk...u nas na polnocy pl zawsze od dzieciaka dostawalam upominek w koszyk i w przedszkolu mielismy zawsze na zajaca chowane upominki w ogrodku i trzeba bylo ich szukac:)

Sandra!!!

Widzę, że już dziewczyny odpowiedziały Ci na pytania o chlebek pełnoziarnisty. Może jednak wrzucę swoje 3 grosze :sad: Ja kupowałam różne chlebki, takie podobne do pumpernikla też, ale najbardziej smakuje mi taki z firmy Schulstad. Nazywa się "Dobry", jest jeszcze napisane na opakowaniu pełnoziarnisty, słonecznikowy. Ten mi smakuje najbardziej, bo jest mięciutki. Z tej samej firmy kupowałam też chlebek pełnoziarnisty, szczelnie pakowany w folię, ale ten drugi był dużo twardszy. Pewnie rzecz gustu, ale mnie bardziej smakował ten miękki. Próbowałam dołączyć zdjęcie, ale nie wiem, czy się udało.

Alienka!!!! Dziekuje za pomoc i fotke, ja do dzis nie wiem jak sie je w posty wstawia...teraz to juz w ogole nic nie wiem bo mialam formata i wszystko chodzi nie tak na tym kompie, inaczej i nie umiem sie odnalezc.Jutro wyruszam na poszukiwanie chlebka:)a jak nie znajde to znalazlam fajny przepis i sprobuje zrobic sama:)

Sanrda ja wlasnie o tych chlebach pisalam wczoraj;nazwa Schulstad mi z glowy wyleciala:)faktycznie ten miekki jest lepszy ale ten twardszy zasyci Cie na dluzi dluzej...ja przynajmniej tak mialam:)

Iryss a Ty go widzialas w UK? Normalnie w tesco czy tylko w pl sklepach?

A jesli mozna nagranie siostry to daje maila:)

feedback76@gmail.com

dzieki wszystkim za mile przywitanie ;)

dziewczyny, jesli bylybyscie tak mile to mam jeszcze troche pytan... :sad: czyli, rozumiem ze na fazie uderzeniowej nie powinno sie jesc jogurtow owocowych?

a i czy to prawda ze jesli jednego dnia zjem j owocowy to nie powinna jesc otrebow ani maki kukurydzianej?

podobno porcja na os na dzien maki kukurydzianej to 50 g :sad: ? wole sie upewniec, bo nei chcialabym zrobic czegos zle :sad:

haha a teraz swieta... juz widze jak sie rodzina bedzie na mnie patrzec ze jem tylko 'swoje jedzenie'... wy tez macie taki problem :sad: ?

Pauluk55 na uderzeniowce nie wolno zadnych tolerowanych, natomiast przy II fazie mozna juz tolerowane z tym, ze do 2 dziennie.Ostatnio albo Bozenka albo Maragrette(przepraszam Was ale nie pamietam, ktora z Was) wstawiala liste tolerowanych przetlumaczona ze strony dukana.Ogolnie jest o tym w ksiazce ale ta lista byla jeszcze dokladniejsza.I co do ilosci maizeny( tj skrobia kukurydziana a nie maka ale czesto jest stosowana zamiast maizeny-bo ta trudniej dostac) to chyba byly 3 lyzeczki/dzien...ale nie jestem pewna-nie pamietam.Wiec owocowe jogurty 0% mozna zjesc do 2 dziennie ale wtedy nie stosujemy juz innego tolerowanego produktu.Otreby natomiast nalezy jesc codziennie do konca zycia:)Mam nadzieje, ze troszke pomoglam.

NO NIC< SPADAM SIE OGRANIAC DO PRACY

*jeszcze raz wszystkim, calemu cudownemu forum zycze pieknych kolorowych i nie za mokrych za to w 100% dukanowych swiat

a w prezencie od zajaczka ogromnych spadkow wagowych, slonca i rozesmianej geby od ucha do ucha:)

wiosenno-swiateczne buziaki dla Wszystkich!!!!*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za mile przywitanie ;)

dziewczyny, jesli bylybyscie tak mile to mam jeszcze troche pytan... :sad: czyli, rozumiem ze na fazie uderzeniowej nie powinno sie jesc jogurtow owocowych?

a i czy to prawda ze jesli jednego dnia zjem j owocowy to nie powinna jesc otrebow ani maki kukurydzianej?

podobno porcja na os na dzien maki kukurydzianej to 50 g :sad:? wole sie upewniec, bo nei chcialabym zrobic czegos zle :sad:

haha a teraz swieta... juz widze jak sie rodzina bedzie na mnie patrzec ze jem tylko 'swoje jedzenie'... wy tez macie taki problem :sad:?

Dukan zabrania jest produktow tolerowanych na uderzeniowce, ale ja o tym nie wiedzialam jak bylam na I fazie i pilam kefiry owocowe 0% tl. i make kukurudziana tez dodawalam do nalesnikow i schudlam 3.5 kg. to wszytsko zalezy od twojego organizmu, ja uwazam, ze jesli mimo spozywania tolerowanych produktow bedziesz chudla to wszystko bedzie ok.To moje skromne zdanie, mam nadzieje, ze pomoze ;] powodzenia i duzych spadkow :sad:

Ja wyjezdzam na swieta do rodzinki i musze zabrac ze soba caly prowiant bo oni z protalowego jedzonka to pewnie beda miec tylko jajka(ktorych i tak nie jem, bo jestem na nie uczulona) i pewnie tez beda na mnie dziwnie patrzec i namawiac, zebym odpuscila chociaz w swieta, ale nie mam zamiaru sie tym przejmowac ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kobietki PÓZNĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ porą ale cóż taki urok przedświątecznych porządków ,zakupów ,pichcenia i ogólnie wszystkiego :sad: Widzę teraz Ja Sama jestem tylko.. ;)

IRYSSKU Ciebie równiez witam (co prawda dość pózno,ale......witam) :sad: Owszem byłam rano na forum ale to już takie zboczenie ,że jak nie zajrze nie poczytam to dniówka nie zaliczona,hahaha... a że miałam mnóstwo roboty przed Soba tak więc nawet nic skrobnełąm za to teraz parę słówek..

U Mnie zero jakichkolwiek zmian wagowych :sad: smuci Mnie to ciutki,ale cóż.....

Za to GRATULACJE dla Was kobitki JAGNA, I26, Sandro ..-no,no..pięknie WAM poleciało kobitki :sad: -gratki (Kogo pominełam to sorki)

Zająca Świrusa....

Mokrego Dyngusa....

Smacznego jajeczek

Jasnego ,ciepłego Świątecznego poranka...

i ze SŁODZIKA baranka,heh;)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.