Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nadal nie mam książki - przesyłka zaginęła w transporcie- reklamacja na Poczcie 2 tygodnie- horror!!!

Więc znowu będę Was zanudzać moimi pytaniami:

1/ Czy można jeść rybę w puszce w sosie pomidorowym?

2/ Czy można jeść szynkę wieprzową i mięso mielone wieprzowe ?

Aktualnie jestem w II fazie diety 5/5.

I jeszcze jedno- otręby pszenne i owsiane można spożywać bez ograniczenia ilościowego ?

Pozdrawiam, i życzę miłego dnia. a oknem słoneczko - a ja muszę siedzieć z moim szkrabem w domku bo jest chora!!!!!

cześć dziewczyny

aloenko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

gosik podaj mi swojego meila to ci prześlę książkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - no i miałam o tej patelce mojej taniej napisać.. Wg mnie lepiej na niej się smaży niż na tym moim udziwnionym tefalu...

Odnosnie patelni teflonowej to ja mam TEFAL CLASSICA i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Fakt że dostałam ją z garnkami w prezencie ślubnym bo sama bym raczej nie kupiła - nie ma co ukrywac jest droga. Ja zawsze miałam tefala i zawsze byłam zadowolona, przede wszystkim to różnice widać po kilku tyg użytkowania, tefal zostaje jak nowy. Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny to znowu ja tak was doczytuje na raty:)

Wiecie, wyslalam uczestnictwo naszego zespolu w konkursie(bo mam tu zespol) no i pierwszy etap przeszlismy, nastepny etap to bedziemy od 1wszego maja umieszczeni na stronie tego festiwalu i wtedy bedzie trzeba na nas glosowac:)te zespoly, ktore dostana najwiecej glosow wystapia na Dublin Soul Festival, wiec bede Was wszystkie co do jednej namawiac na glosowanie:)poki co czekam, az znajdziemy sie na tej festiwalowej stronie...jak juz bedzienmy podam na forum linka do glosowania.nO I WIEM, ZE NA WAS MOZNA LICZYC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wspaniale kobietki!U mnie dzisiaj piekna sloneczna pogoda ,chociaz chlodno.Waga dzisiaj pokazala o dziwo nastepne 0,7kg mniej i juz wrocilam prawie do wagi przed swietami 62,3kg(62,2).

-Alienko z okazji urodzin `••*.¸ღ♥ღ¸.

•*,•*¯* *•.¸_

(¯`•.•´¯)„. *

´*•.¸.•.*,• STO LAT,STO LAT NIECH ŻYJE NAM!!!;

`•ღ(¯`•.¸ღ♥ღ¸.•´¯)ღ

.¸. ♥ ´¸.•*´ ¨) ¸.♥*¨)

*.*´¨) WSZYSTKIEGO NAJ...W DNIU URODZIN!!!;

¸.•´¸.•*´¨)

.•´,•*´¨)¸.•*¨)

¸.•´¸.•*´¨).•*´¨)

(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)

::::::°::::::::)::::°:::::grin:°:::)::°::::

::::::::°::::°:::::::::D::°::::°::::::

::::°:)::::::::°::::roll:::°:°:::roll:::°::::

...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/

....~~~~~~~/.....~~~~~~~/

.....~~~~~~/.......~~~~~~/

......~~~~~/.........~~~~~/

.......~~~~/...........~~~~/

........~~~/.............~~~/

.........~~/...............~~/

..........~/.................~/

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

...........||..................||

......./******........./******

-dzisiaj kupilam Swiat Kobiety w ktorej pisza o dietach,min o diecie Ducana ekspert pisze ze dieta ta powoduje szybkie chudniecie,bo po bialkowym posilku organizm zuzywa duzo energii na trawienie .Sprzyja zaparciom,a osoby ktore nie sa w stanie pic ok. 2l wody dziennie narazaja sie na uszkodzenie nerek.wg eksperta dieta zakazana jest dla osob z cukrzyca,chorych na nerki i tarczyce,Co Wy na to? ja sie do konca nie zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za cieple przyjecie :) Dietke zaczynam jednak jutro, bo dzisiaj lodowka byla pusta i do tego mialam juz zaplanowane wyjscie na lunch. Ale juz jestem przygotowana psychicznie i jedzeniowo wiec powinno byc OK.

Mam tylko takie pytanie. O ktorej z reguly jecie ostatni posilek. Bo zawsze pisza, ze kilka godzin przed pojsciem spac juz nie powinno sie jesc, ale co zrobic jak jest sie glodnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, witajcie !

U mnie po świętach + 2 kg wiec mam co gubic, dzis weszłam na wage........ :grin:

Ale to nic.......... dam radę........... :)

Nie przeczytałam zaległości, mam tyle roboty w pracy dziś,ze nie mam czasu zejść do toalety nawet anie zjeść... czasem bywa taki sądny dzień........... ale za to czas szybko leci.

Jak poczytam żeby byc na bieżąco to sie odezwejeszcze dzis.

Pozdrawiam wszystkich !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izabelai czy jest realne zrzucenie 15kg?? Spójrz na nasze suwaczki, tam przedstawione są nasze postępy. Dużo dziewczyn też ma przy nich zaznaczone daty,kiedy rozpoczęły dietę. Jesli jest to Twoja 1 dieta, a nie kolejna z miliona :) to utrata tych kilogramów w ciągu 3.5 m-ca wydaje mi się bardzo realna.

Własnie wczoraj z I26 doszłyśmy do wniosku, że jeśli jest to nasza pierwsza dieta, to kilogramy naprawdę leca w zastraszającym tempie.. A jeśli nie - to po prostu potrzeba trochę więcej wytrwałości, ale i tak się uda..

Czytałaś książkę?? Bo to chyba podstawa.. Ale w razie jakichkolwiek wątpliwości - pytaj - na pewno, jeśli tylko jestesmy w stanie - odpowiemy :grin: :) :D

A wsparcie - na pewno od nas ptrzymasz!! A i jak będzie potrzebne wirtualne lanie - to też :)

Życzę powodzenia i trzymam kciuki :roll:

No suwaczki faktycznie robia wrazenie i chyba bede tez musiala sobie cos takiego zamontowac :roll: Pytan mnostwo mam, bo ksiazki nie posiadam i nie bardzo jak mam kupic. Troche daleko mieszkam. Wiec jesli ktoras z was moglaby mi przeslac skan to bede bardzo wdzieczna (izaishikawa@poczta.onet.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... przeczytałam zaległości.........jestem na bieżąco...... :)

Bogunia, Solitarius - ten facet o którym pisałyście i był o nim reportaż w telewizji Polsat cafe to bardzo znany stylista angielski, azjatyckiego pochodzenia - Gok Wan. ja oglądam namiętnie jego programy na TVN_Style - Jak dobrze wyglądać nago ?, bo chociaz każdy program jest podobny do drugiego ale cieszy mnie jego podejście do kobiet, uczy je samoakceptacji, zmian w ubiorze i dopasowaniu kształtu ubrań do figury ale przede wszystkim udawania,że każda kobieta jest piękna, ma coś fajnego, co może wyeksponować. Ma fajne pomysły i jest ok, a że gej, to co - jego sprawa z kim sypia... Rzeczywiście był bardzo grubym nastolatkiem ale sie wziął za siebie a teraz pomaga innym nastolatkom które maja taki sam problem.. i dobrze.

Iriss - pieczeni nie zrobiłam wczoraj, miałam gości ale niebawem zrobie i podziele sie opiniao jej smaku. Ja tez jestem nienormalna na zakupach i kupuje za dużo, za często... więc ... nie chodze do centrów handlowych.... staram sie przynajmniej.... :grin:

Sago, Grazzio - gratulacje za spadki !!! :)

No a ty Sago - to jak zwykle - LUX-TORPEDA ! Ciesze sie, kibicuje ci szczerze, chociaż jak bym tak sie uderzyła w piersi to i ja gdybym sie bardziej pilnowała, to tez juz bym mogła tyle wazyć... kiedys mnie przecież przścignęłaś... eh !!

Alienko - 100 Lat ! Spełnienia marzeń, ale nie wszystkich bo zawsze warto mieć jakies marzenie do którego sie dąży bo to nadaje sens naszemu życiu !!! :D :) :roll:

Maleństwo - pytałas mnie co u mnie sie działo z wagą po "grzeszkach". Otóż na początku nic, więc sobie byłam bezkarna, ale potem pojawiały sie zastoje, coraz dłuższe niestety.... ostatnio zas po świętach Bożego Narodzenia i teraz odnotowałam wzrost... cóz trzeba płacić za przyjemności.. ale sie nie daje i dalej wracam do reżimu diety.

Gosik - ryby w pomidorach można byleby miały właściwe parametry, sprawdzaj na puszce. Podobnie i jesli chodzi o szynkę wieprzową, jak jest chuda to Dukan pozwala i można. Podejrzyj w naszym wątku z produktami, tam dziewczyny zamieściły i rybki i szynkę zgodną z zasadami Dukana : http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=7917

Sandro - gratulacje, dawno nie pisałąs nic o swoim zespole i o swoich wokalnych poczynaniach to nie śmiałam pytac.. oczywiście że zagłosujemy na ciebie. Podziwiam artystów i w ogóle ludzi, którzy umieją cokolwiek zagrac, zaśpiewać..

Powodzenia Tobie i zespołowi ! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie forumowiczki :)

Od 2 dni jestem na diecie i szukając materiałów w internecie natrafiłam na Wasze forum , mam zamiar pobyć z Wami trochę bo do zrzucenia mam sporo... kilogramów. Po urodzeniu drugiego dziecka klika miesięcy dorastałam do podjęcia decyzji o odchudzaniu. Teraz musi być już tylko z górki a pierwsze efekty już widzę po 2 dniach stosowania diety Protal. Wykorzystałam już także kilka waszych przepisów i napewno będę częstym gościem w tym dziale.

Pozdrawiamraz jeszcze Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... przeczytałam zaległości.........jestem na bieżąco...... :)

Bogunia, Solitarius - ten facet o którym pisałyście i był o nim reportaż w telewizji Polsat cafe to bardzo znany stylista angielski, azjatyckiego pochodzenia - Gok Wan. ja oglądam namiętnie jego programy na TVN_Style - Jak dobrze wyglądać nago ?, bo chociaz każdy program jest podobny do drugiego ale cieszy mnie jego podejście do kobiet, uczy je samoakceptacji, zmian w ubiorze i dopasowaniu kształtu ubrań do figury ale przede wszystkim udawania,że każda kobieta jest piękna, ma coś fajnego, co może wyeksponować. Ma fajne pomysły i jest ok, a że gej, to co - jego sprawa z kim sypia... Rzeczywiście był bardzo grubym nastolatkiem ale sie wziął za siebie a teraz pomaga innym nastolatkom które maja taki sam problem.. i dobrze.

Iriss - pieczeni nie zrobiłam wczoraj, miałam gości ale niebawem zrobie i podziele sie opiniao jej smaku. Ja tez jestem nienormalna na zakupach i kupuje za dużo, za często... więc ... nie chodze do centrów handlowych.... staram sie przynajmniej.... :grin:

Sago, Grazzio - gratulacje za spadki !!! :)

No a ty Sago - to jak zwykle - LUX-TORPEDA ! Ciesze sie, kibicuje ci szczerze, chociaż jak bym tak sie uderzyła w piersi to i ja gdybym sie bardziej pilnowała, to tez juz bym mogła tyle wazyć... kiedys mnie przecież przścignęłaś... eh !!

Ja też bardzo lubię ten program, bardzo pomaga uwieżyć w siebie. A wiara czyni cuda.

Każdy ma swoje tempo chudnięcia, ja wierzę że i Tobie się uda dotrzeć do wymarzonej wagi, najgorsze już masz za sobą. Bardzo dziękuję za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrette dziekuje:)

Izabelai niektorym jedzenie na noc nie przeszkadza ale to sama musisz wyczuc, wg mnie lepiej na noc nie jesc- na pewno efekty beda lepsze.

Asumpt- witaj wsrod nas:)to forum jest kochane:)

Mam nadzieje, ze nie poprzekrecalam Waszych nickow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.