Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny. ja ty6lko na sekundkę jakaś zabiegana dziś jestem ciągle coś pichce :grin: Robiłam dziś 2 placki ptasie mleczko dla domowników i sernika dla siebie zrobiłam tez cały obiad, surówke i sałatke jarzynowa bo zostało mi dobrego majonezu wiec pomyślałam ze go skoncze a ze na świeta była inna sałatka to teraz nabrało mnie na robienie jarzynowej. Do mojego sernika dodałam dzis zamiast sernixa budyń śmietankowy i musze przyznac ze wyszedł lepszy.

Wszystkiego najlepszego Alienko z okazji urodzin. Dużo szczęścia, zdrowia i oczywiście spełnienia marzeń.

Ja w święta byłam bardzo grzeczna i nie zgrzeszyłam ale było ciężko trochę mnie kusiło. Waga powoli spada po 100 g :) Mam nadzieję że jutro poprawię suwaczek.

Ostatnio miałam jakiegoś dołka bo zle sie czułam i miałam taki dziwny gorzki smak w ustach, miałam zgage i było mi niedobrze, tak jakby mi brakowało cukru wiec dosładzałam herbate słodzikiem- bałam sie ze moja dieta jest zagrozona.

Na razie przeszło ale nie wiem co to było i czy nie wróci :)

Bardzo gratuluję Wam wszystkim spadeczków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny

aloenko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

gosik podaj mi swojego meila to ci prześlę książkę

Gosik nie wiem która książkę wysłała Ci szyszunia - gdybys jescze była zainteresowana - to posiadam 2 - ta pierwszą "Nie potrafię schudnąć" oraz tą nową "Metoda dr.Dukana" (ale bez przepisów). Jakby co to pisz..

No suwaczki faktycznie robia wrazenie i chyba bede tez musiala sobie cos takiego zamontowac :) Pytan mnostwo mam, bo ksiazki nie posiadam i nie bardzo jak mam kupic. Troche daleko mieszkam. Wiec jesli ktoras z was moglaby mi przeslac skan to bede bardzo wdzieczna (izaishikawa@poczta.onet.pl)

Izabelai zaraz Ci wyśle obie ksiązki, o których pisałam powyżej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie patelni teflonowej to ja mam TEFAL CLASSICA i nie zamieniłabym jej na żadną inną. Fakt że dostałam ją z garnkami w prezencie ślubnym bo sama bym raczej nie kupiła - nie ma co ukrywac jest droga. Ja zawsze miałam tefala i zawsze byłam zadowolona, przede wszystkim to różnice widać po kilku tyg użytkowania, tefal zostaje jak nowy. Takie moje zdanie :)

Ale Classica to chyba ma zwykłą gładka powierzchnię, prawda?? Ja mam taką z jakimś dodatkowym czymś nieprzywieralnym i specjalnei z neij zadowolona nie jestem.. fakt, możliwe, ze po jakimś zcasie używania nie ma porównania -w końcu za coś się płaci (Ja zapłaciłam około 100zł). A ta zwykłą, małą, tanią i bez żadnej dodatkowej powłoki, kupiłam, żeby ciągle dużej nie brudzić jak chce sobie jajecznicę z 2 jajów zrobić:) No i dzisiaj wypróbowałam ją pierwszy raz i mniej się do niej wszystko czepia, niż do tefala.. Ale zobaczymy co pokaże czas... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny to znowu ja tak was doczytuje na raty:)

Wiecie, wyslalam uczestnictwo naszego zespolu w konkursie(bo mam tu zespol) no i pierwszy etap przeszlismy, nastepny etap to bedziemy od 1wszego maja umieszczeni na stronie tego festiwalu i wtedy bedzie trzeba na nas glosowac:)te zespoly, ktore dostana najwiecej glosow wystapia na Dublin Soul Festival, wiec bede Was wszystkie co do jednej namawiac na glosowanie:)poki co czekam, az znajdziemy sie na tej festiwalowej stronie...jak juz bedzienmy podam na forum linka do glosowania.nO I WIEM, ZE NA WAS MOZNA LICZYC:)

Sandra trochę nas tu jest, a jak będzie trzeba to i znajomym się jeszcze porozsyła, że potrzebna pomoc :) Damy radę!! I Trzymam mocno kciuki !! :grin::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za cieple przyjecie :) Dietke zaczynam jednak jutro, bo dzisiaj lodowka byla pusta i do tego mialam juz zaplanowane wyjscie na lunch. Ale juz jestem przygotowana psychicznie i jedzeniowo wiec powinno byc OK.

Mam tylko takie pytanie. O ktorej z reguly jecie ostatni posilek. Bo zawsze pisza, ze kilka godzin przed pojsciem spac juz nie powinno sie jesc, ale co zrobic jak jest sie glodnym?

Izabelai przypuszcza, że co każda z nas - to ma na to inne spojrzenie i robi inaczej.. Są dziewczyny, które chyba z 6 godizne przed snem ostatnio posiłek jedzą... A sa i takie, które nie potrafią głodne zasnąć..

Ja np należe do tych drugich.. Jeśli tylko poczuję lekkie burczenie w brzuchu to nie ma szansy, ze z tym uczuciem zasnę.Tak więc staram się jeść najpóźniej ok 3-4 godziny przed zasnięciem, ale jeśli brzunio zacznie się dopominać o coś jescze to coś tam mu swerwuję. Dodatkowo jeśli o mnie chodzi - to j zasypiam około godziny 3-4 ostatnio, więc zdarza się także że jem około 24-1 wnocy... Oczywiście nei są to jakieś wielkie porcje. Wcinam wtedy jakiś jogurt, albo wędlinki trochę albo otrębiankę, a na warzywkach zapycham się warzywkami , np pomidorkami, kalarepką, rzodzkiewkami lub ogóraskami :grin:

Z resztą sama zobaczysz jak zareagujesz na dietę i stwierdzisz, jak to będzie z Tobą w tym przypadku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie forumowiczki :D

Od 2 dni jestem na diecie i szukając materiałów w internecie natrafiłam na Wasze forum , mam zamiar pobyć z Wami trochę bo do zrzucenia mam sporo... kilogramów. Po urodzeniu drugiego dziecka klika miesięcy dorastałam do podjęcia decyzji o odchudzaniu. Teraz musi być już tylko z górki a pierwsze efekty już widzę po 2 dniach stosowania diety Protal. Wykorzystałam już także kilka waszych przepisów i napewno będę częstym gościem w tym dziale.

Pozdrawiamraz jeszcze Asia

Asumpt - Witamy, witamy !! :D i trzymamy kciuki za powodzenie w dietce :)

Irisss no i katastrofa :)

Byłam na tych zakupach i...... nakupowałam trochę.. A teraz trzeba pilnować kaski - MASAKRA !!!!

Oczywiście poszłam zobaczyć przede wszystkim bluzeczki jakieś, znaczy się T-shirty, a wróciłam z: 3 bluzeczki ( w tym jedna M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szoooook), Kardigan czarny, bo czegoś takiego jeszcze w garderobie się nie dorobiłam :grin: Pasek i ta torebka co mi się podobała...

A poza tym.... zgadnijcie ;> :roll: pokrywka na patelnię, papierki do mufinek (czy jak to iśe tam odmienia...), takie jakby sitko do przeżucania naleśników i foremka na taką jakby mini babeczkę.. I weźcie mnie na zakupy wypuście!!!!! Odradzajcie mi następnym razem, ok?? :)

Kurcze, ale i tak jestem wszoku, poza tą jedną M-ką, to wszystko L, ale nie jest jakoś tsraszni eobcisłe.. A najlepsze jest to, że jak kiedyś chodziłam i czegoś szukałam, to nigdy nie było rozmiaru - XL lub 42 ze względu na te moje piersi...). A teraz?? wszędzie XL wisi - jak na złość... Ale co tam, na taki rozmiar to ja nawet nie patrzę teraz :)Ale jedne zakupy , a człowiek jaki szczęśliwy :roll::):roll: No dobra, ale n arazie koniec, tymbardziej, że mi ejscze przyjdzie z akosmetyki płacić, ehhh :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i jeszcze zapomniałam o czymś.. kurczaki znowu zajmę całą stronę z tymi postami :/

Właśnie skończyłam robić Ptasie Mleczko - ciekawe jak wyjdzie!!?? Generalnie to jest w nim tyle słodziku, że szok, aż zrezygnowałam z dosładzania już herbaty :)

Mam nadzieję ze ktoś mi pomoże to zjeść, bo jak nie to waga mi z tydzień teraz będzie stała :grin: Dziewczyny?? Ile czasu to może w lodówce stac jakby co ?!?!?!!

Aha i miałam się Was pytać.. może któraś z was ma jakiś pomysł na biznesik ?? ;> .. nudzi mi się już w tym domu i siedzę i kombinuję , co by tu wymyśleć.. grr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Dziewczyny!

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za pamięć. Olinko śliczne te słoneczniki. gosik169 wielkie dzięki i zdrówka dla córeczki. Marudko uczty dziś nie będzie, może w sobotę jakaś skromna, ale dzisiaj mimo proteinowego czwartku zjadłam parę cukierków. Może dzisiaj to nie jest aż tak duży grzech? :)

malenstwo1975, iriss1, Misza, sandra33, Gosiulek, szyszunia, grazzia, Maragrete, saga, MonikaP - kochane moje, pięknie Wam dziękuję za wszystkie ciepłe słowa. Chyba już dawno nie dostałam tylu takich wspaniałych życzeń, a tych wiosen już troszkę przeżyłam. Wszystkiego dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moje kochane Protalki po Świętach i całym zamieszaniu :D

Spieszę donieść, że znów udało mi się zgrzeszyć i to nieźle :roll: ale waga okazała się łaskawa, więc radość.

Dawno niewidziani znajomi stwierdzili, że już dość i że powinnam na tym poprzestać, ale mi się tak nie wydaje...

Iriss kochana moje psię bardzo cierpi :) :grin: :) , ale o tym na priva...

Teraz uciekam nadrobić zaległości - 20 stron!!! I napewno jeszcze się odezwę :)

Buziaki dla wszystkich :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alienko, z okazji urodzin życzę Ci samych najwspanialszych chwil i spełnienia marzeń :) :grin: :)

Jeszcze chciałam przy okazji złożyć zaległe, ale serdeczne życzenia urodzinowe Twojej córeczce Agusi :D :) :roll:

<LI class=g><H3 class=r>Gify - Kwiaty</H3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulku czy też mogłabyś mi wysłaś Metode Dr.Dukana???

Ja siedze i podczytuje, to szukam weny na potrawy, żeby za szybko nie popaść w monotonie. Na forum z przepisami zauważyłam że można robić cuda, smacznie i proteinowo.

Jestem troszke rozdrażniona, bo spóźnia mi sie @, ale to chyba ochonna strategia organizmu.

Ps. anabarbara@o2.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.