Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Olinko :) Ważne, że się będziemy cieszyć na ten brzuszek!!! A ja dodatkowo wczoraj pomyslałam że cieszę się iż odpocznę od tych comiesięcznych męczarni..

Magdo ja mam i alergię, i astmę. Za młodu się odczulałam i miałam też te testy robione.. Mój młodszy brat też ma, a starsza od nas siostra nie ma..

Teraz to już tylko tabletki.. Jak widać mi te odczulające zastrzyki nie pomogły - a raczej je trzeba potem powtarzać. Może z trzy lata je miałam robione.. Poza tym mam lekarza w najbliższej rodzinie.. więc ciężko mi się wybierać do jakiegoś innego.. :grin: Pobiorę jeszcze te tabletki do końca i zobaczę jak będzie.. czy jednak ich nie zmienię.. bo mój osobisty lekarz (tata..) powiedział, że na pewno działają.. choć ja mniemam sądzić inaczej. :D Ale najgorszy i tak jest ten katar wieczorny.. bo wtedy to nie ma szans na przytualnie.. i jak tu myśleć o prokreacji.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberek:)

mialam spac do 9.30 a juz od 8 na nogach..jak lezalam jeszcze to zadzwonili z firmy mojej o jakies pierdy sie pytac i rozmawialam z angielka i kurde...taka dumna z siebie jestem,ze szok:)dogaduje sie z nimi!!!!!nie wszystko kumam;wiadomo czasem tylko sens:)ale juz nie musze prosic zeby po 10 razy powtarzali to samo i wolniej:)jupi:)

no i szalenstwo kulinarne juz we mnie wstapilo:)wlaczylam radosna tworczosc wlasna i wymyslilam salatke-serek wiejski;tunczyk,jajko,por i blanszowane pieczarki-na imprezke:)poza tym galaretki do tortu juz zastygaja jeszcze musze ugotowac budyn(tez do tortu)..ja dzis spac nie poloze przez ta impreze mojego kochania:)musze zrobic zupe serowa(ta co w przpisach ale cywilna;dla siebie mam juz zamrozona:));sledzie(bo tu nie mialam miodu i ostu),ten tort(a to bedzie najwieksze wyzwanie bo robie tort niespodzianke- w ksztalcie pilki noznej:))poza tym jajka faszerowane,koreczki,2 salatki,krakersowe kanapki i nie pamietam co jeszcze..a udka bede musiala ze skory poobdzierac ..a potem padne i tak bede lezec...:)

a co do sernika-zwiazal sie chyba troche i nie wiem czy przez te 2h za bardzo go nie wysuszylam no ale zobacze jutro narazie siedzi w lodowce;chyba dalam za duzo mleka i moze za duzo jajek-ile Wy dajecie?

Aha a na pewno masz sprawny piekarnik?? Na Święta pisałam, że u znajomych coś bylo nei tak z sernikiem (takim normalnym). Herbatniki na spodzie to pływały - w ogóle ciężko było stwierdzić , że to herbatniki były - raczej jakaś packa.. No i zrzucaliśmy winę na twaróg śmietankowy, ale potem okazało się, że w ich piekarniku dół nie grzał... I sama góra nei dała rady.. (elektryczny piekarnik). Ja w domu mam gazowy i wszystko robię na oko, bo termometr jest popsuty :grin:

Iriss Widzisz - człowiek uczy się całe życie, tak jak i wymyśla dziwne zastosowania niektórych przedmiotów :) :D :)

Gosiulek piekarnik sprawny;tak mi sie zdaje przynajmniej;on jest elektryczny taki stary ale dziala

Czesc Wam! Mam pytanie odnosnie ksiazki a wlasciwie ksiazek dr. Dukana. Otoz na allegro sa 3 jak np w tej oto aukcji. Oczywistym dla mnie jest ze jedna zawiera przepisy, przy okazji pytanie czy warto ja tez miec bo nie wiem czy kupic wszystkie 3 czy jedna wystarczy no i czym roznia sie pozostale dwie ksiazki? Dzieki za ewentualna pomoc i pozdrawiam.

Brit witaj na forum:)ja mam ksiazke z przpisami i uwazam,ze warto ja miec;zawsze jak cos nie wychodzi mozna przpis przerobic pod siebie;ja ubie ta ksiazke

Moja kotka jest bardzo podobna do Lisiczki Nutki, jak będę miała czas, wstawię zdjęcie :roll:

No Bozenko nie wiedzialam,ze masz kota:)teraz to lubie Cie nawet jeszcze bardziej:)bo j tez straszna kocia mama jestem:)i koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!wstaw fotki swojego cuda:)

Gochna wiadomosc wczoraj poszla na priva i czekam na wiesci!

jeszcze sie spakowac musze...aaaaa nie wiem w co sie ubrac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WaS Dziewczynki.........

Okazało się ,że to wcale nie "moje omamy,zwidy ,wyobrażenia" faktycznie 1kg poszedł w dół :grin: :) :D <JuHuuuuuuuuuuu!!!> tak więc jeszcze raz Witam z rana i co? -przesuwam suwaczek :) zajrze do Was pózniej teraz korzystam z pogody-i lęcę na spacerek z łobuziakiem.

Życzę miłego i pięknego dniaaaaaaaaa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie Marudko pocieszyłaś że te odczulania coś pomogą :grin: A tak na marginesie mam na imię Monika nie qwiem czemu wszystkim myli się z Magdą :D No Magda to ja mam na drugie wiec cos w tym jest :)

PRZEPRASZAM!! Moniczko :) Ja chyba dzisiaj taki dzień mam.. Tobie imię zmieniłam, a Britowi płeć.. :) Jeszcze raz sorry!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczęta i może chłopcy?

Zaległości forumowe nadrobione, brakowało mi Was ...

Jednak po grzesznych poniekąd Świętach, dziś niebagatelny spadek :) o ponad kilogram :grin:

Po prostu rewelacja :)

Maciek też trzyma się jak może, ale nie znam jego postępów, bo taki skryty jest.

Witam w klubie "kocich mam". Teraz mam mojego kochanego owczarka niemieckiego, ale kotki to też moja miłość, tylko, że mój mąż niestety nie bardzo ją pała... Mieliśmy kotkę Zuzię, taką jak Twoje dwie Nutko, te z rudymi łatkami, ale tak się nie lubili z moim mężem, że musiałam ją wywieźć do dziadka na wieś. Tam dopiero się spełniła i miała kilka razy małe i myszki łapała... Ech, dawne czasy...

2 h w tem 180..i ciagle jakas taka dziwna konsystencja...no ale tak moze ma byc?????napiszcie czy tez tak macie z tym serniczkiem prosze!!teraz juz wylaczylam piekarnik i niech sobie tam siedzi do rana,,,mam nadzieje,ze sie spod nie zjaral:)

dobrej nocki Babki:*

Nigdy nie miałam takich przygód z sernikiem, czasem co prawda potrafi opaść, ale to też nie reguła i nie wiem od czego to zależy, ale nigdy nie był pływający. Być może za dużo mleka, albe za mało sernixa albo budyniu?

Witam wszystkie serojadeczki!!!

poddaję się i utrwalam to, co udało mi się dotychczas osiagnąć!!!

Wszystkim życzę wiekszej wytrwałości od mojej!!!!!!!!!

Pozdrawiam serdecznie!!! pa!!!

Moje najszczersze gratulacje Anuuulllko! Dałaś radę! Teraz i tobie będzie potrzebna wytrwałość, bo podobno ta III faza, też nie najłatwiejsza...

Witam dziewczyny.

Marudko a czy Ty robiłaś testy alergiczne? Może masz astmę? Myślę ze warto je zrobic.

Moją córcię rok temu na wiosne zaczęło dusić w nocy i zaczęła kichać i poszlismy na testy no niestety sporo uczulenia wyszło głównie na olche, brzoze, buk, trawy,owies jeczmien no i lekarka powiedziała ze to astma oskrzelowa- beczałam jak bóbr dlaczego akurat moje dziecko. Zaznacze że nie paliłam w ciąży i nie wyobrażam sobie jak można to robić. Niestety ta choroba wiąże sie z braniem wziewek a one oczywiscie to sterydy.

Z drugiej strony dziękowałam Bogu że to tylko astma- dziecko siostry męża 2 lata temu zachorowało na cukrzyce i musi brac dożylnio insuline, przestrzegac diety i mierzyc poziom cukru we krwi.

Pocieszeniem było to ze w okresie jesienno - zimowym miała przerwe w lekach. NMo ale niestety nie moze miec kota bo mimo ze nie ma na niego uczulenia to moze je dostac. Teraz bierze tylko syrop ale juz słysze ze sie zaczyna kichanie i jak nie dam syropu to duszności głównie w nocy.

Pod koniec kwietnia mam tu wizyte u alergologa zobaczymy co ta pani doktor powie bo kazda zaleca co innego. Jedna przepisała jej 2 zabójcze dawki seredite i flixotide takie wziewki, inna ogólna kazała samo seretide a kilka dni temu jeszcze inna kazała dawac flixotide zwariowac idzie- zobaczymy co wymysli alergolog.

Mam nadzieje ze da sie zrobic jakies odczulania i ze kiedys sie wyleczy z tego chodz to choroba przewlekła. Zaznacze ze nikt w rodzinie nie miał astmy jak byłam mała to jak była wiosna to mnie oczy swędziały a mój mąz kichał moze to sie skumulowało sama nie wiem.

Pamietam ze moja kolezanka z liceum miała astme tylko jak ja wzięły duszności to nawet wziewki nie bardzo pomagały i czasem musiała sie zwalniac z lekcji.

Witaj Moniko! Moi chłopcy też chorowali na astmę w wieku dziecięcym, a w zasadzie do okresu dojrzewania, może trochę dłużej, ale jakoś z niej wyrośli. Co prawda było z nimi zachodu co nie miara, bo i wyjazdy w góry na wczasy zdrowotne i leki wziewne i doustne i inhalacje różne... ale najważniejszy efekt końcowy - zdrowie. Co prawda starszy przypłacił to znaczną nadwagą, ale trwa w walce z nią i myślę, że wygra. Tak że bądź dobrej myśli i ja osobiście radzę z tymi sterydami ostrożnie, lepiej skonsultować się z dobrymi lekarzami i więcej wysiłku włożyć właśnie w metody bardziej tradycyjne niż wszędobylskie sterydy, ale każdy jest inny i nie ma jednej recepty.

Gochna wiadomosc wczoraj poszla na priva i czekam na wiesci!

Dzięki Iriss! Jesteś niezastąpiona!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH:)

U mnie dzis jakis nieprzewidywalny dobry humor:)mimo, ze w pracy do wieczora choc za oknem piekna wiosna...ale mialam dzis b.pocieszajacy sen...snilo mi sie, ze znalazlam b. wysoko-karatowe zloto i sprzedalam je za duuuuzo pieniedzy:)no i sprawdzilam w senniku i wychodza same fajne rzeczy:)wiec jutro gram w lotto, jest 15mln euro do wygrania!!! oj dziewczyny czasem lubie tak pomazyc co by bylo gdyby...ech koniec wszelkich problemow finansowych dla mnie i mojej mamy...no nic jak wygram robimy wielka protalowa impreze!!!

Sandra - j asię chyba w Lost'ach z lekka zagubiłam :) oglądałaś ostatni odcinek (ten teraz z wtorku o Desmond'zie??)?? Ja to cały czas myslałam,że to "nie na wyspie" to się dzieje p prostu tak jakby oni dolecieli tym samolotem na miejsce.. a okazuje się, że genealnie ich życia są zmienione?!?!?!?!

Przeciez Desmond w przeszłości znał Penny... a tu dopiero sie o jej istnieniu dowiaduje po przylocie z Sydney ??? O co chodzi?????????????

Gosiulek mi sie tez tak wydaje, ze to ich zycia gdyby nie spadli na wyspe ale tamto zycie tez sie jakos odbylo i oni to przeczuwaja...nie wiem, wszystko sie wyjasni:)

Czesc Wam! Mam pytanie odnosnie ksiazki a wlasciwie ksiazek dr. Dukana. Otoz na allegro sa 3 jak np w tej oto aukcji. Oczywistym dla mnie jest ze jedna zawiera przepisy, przy okazji pytanie czy warto ja tez miec bo nie wiem czy kupic wszystkie 3 czy jedna wystarczy no i czym roznia sie pozostale dwie ksiazki? Dzieki za ewentualna pomoc i pozdrawiam.

no to witaj brit na forum, o ksiazkach juz wiesz wiec nie bede sie powtarzac:)

Gosiak i Szyszunia77 - bardzo dziekuje za ksiazki. Zaraz sie zabieram do czytania. Czy moze wiecie dziewczyny, czy sos sojowy mozna jesc? Zaraz ide zrobic sobie grilowanego kurczaczka.

mozna!!! Marudka skad ci sie wzielo , ze w 1wszej ksiazce nie mozna?

ech musze spadac, praca wzywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wymyslilam, ze na ta impreze to samego dukana by sie zaprosilo i jego kucharzy:)

a wracajac do realiow, ktos tu napisal, niestety wylecialo mi, kto, aaa chyba Olinka, ze III faza jest trudna...nie moge sie z Toba zgodzic...w porownaniu do II fazy to pestka...katujesz sie tylko jednym dniem bialkowym a nie piecioma...codziennie masz 2 kromki chlebka do zjedzenia- nie musisz tym samym marnowac cennych 3 lyzek otrebow zeby robic pieczywko-mozesz je uzyc do owsianki lub czegos slodkiego...masz 1 sztuke owocu(a?) wiec tu juz tez jakis posilek zastepuje...wydaje mi sie, ze mozna na III fazie odzywiac sie lzej i ciekawiej i jest wieksze pole do popisu...

Nutka przepiekne Twoje kociaki!!! ale masz ich duzo!!!! moj to taki rodzynek i wydaje mi sie, ze gdybym wziela innego kotka to on bylby zazdrosny i nieszczesliwy, bo teraz jest ksieciuniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna!!! ..skad ci sie wzielo , ze w 1wszej ksiazce nie mozna?

Rozumiem, że soja to WARZYWO.. a nie była wymieniona w spisie dozwolonych - w pierwszym wydaniu.. A jak wiadomo co ie napisane - to nie wolno było!!! Wydaje mi się, że jeszcze coś tam pisało o tej soji - ale teraz nie imiem tego znaleźć.. Ale będę pamietać i jak znajdę to zmieszczę!!! A tym czasem tylko dozwolone warzywka z I ksiażki!!!

post-13995-1270809302_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde na tej zasranej grzalkowej kuchence przyjaralam budyn;;i dupa smierdzial i musialam go wywalic;wrrr

Okazało się ,że to wcale nie "moje omamy,zwidy ,wyobrażenia" faktycznie 1kg poszedł w dół :grin: :) :D <JuHuuuuuuuuuuu!!!> tak więc jeszcze raz Witam z rana i co? -przesuwam suwaczek

ja tez tak chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

.no nic jak wygram robimy wielka protalowa impreze!!!

Sandra bede trzymac kciuki:)bo fajna by byla impreza:)a wlasnie....jak kiedys moze wyniucham jakis tani lot to Cie odwiedze w tej Twojej Irlandii:)najlepiej jak bedziesz w tym czasie jakis koncert grala:)a w jakim miescie Ty wogole mieszkasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETKI PROBLEM MAM.

Kupiłam majonez HELLMANNS LEKKI i nie wiem ???W porcji 15ml ma on:białko 0,1 g węglowodany 1,5 g w tym cukry 0,8 g tłuszcz 4 g.ale wlaśnie on zawiera cukier.Niby te parametry nie takie tragiczne.ale nie jestem pewna.CO MYŚLICIE NA TEN TEMAT???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.