Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

KOBIETKI PROBLEM MAM.

Kupiłam majonez HELLMANNS LEKKI i nie wiem ???W porcji 15ml ma on:białko 0,1 g węglowodany 1,5 g w tym cukry 0,8 g tłuszcz 4 g.ale wlaśnie on zawiera cukier.Niby te parametry nie takie tragiczne.ale nie jestem pewna.CO MYŚLICIE NA TEN TEMAT???

I26 ja z matmy nigdy dobra nie bylam i nie wiem ile g ma 15 ml.....zakladajac,ze ma tez 15 g to w tej porcji ma 4 g tluszczu ale przeliczajac to na 100g( a my chyba wszystko patrzymy na 100g kupijac produkty tak??)to Ci wyjdzie jakies 26,6g samego tluszczu!!!!a wegli po przeliczeniu 10g wiec ja stanowczo takiemu majonezowi mowie NIE!!!

ale moze sie myle;poprawcie mnie dziewczyny jesli tak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiulku w życiu bym nie pomyślała, że to do przerzucania naleśników może służyć.. Bo też ostatnio kupiłam – ale na pryskanie!!! Ale jakby się tak zastanowić.. to czemu nie!!!

A punkty to też zbieram!!! :roll: To znaczy na torbę już uzbieraliśmy.. a teraz to jak się zdarzy. Mamy przy bloku takie pojemniki na plastikowe butelki, siatkowe i czasami idzie z nich odkręcić jakąś nakrętkę.. Już widziałam ludi co z kijkie chodzili, żeby dosięgnąć wszystkie buteli i tak zierali punkty.. My tylko jak coś jest w zasięgu ręki.. :) Mieliśmy w planach lodówkę wspólnie ze znajomymi.. ale potem w końcu tylko ja i luby piliśmy i pewno w życiu byśmy na to nie uzbierali. W pracy też jeden kolega zbiera. A Ty już na coś konkretnego zbierasz??!!??

No i kicha :grin:Żartuje ;> Ja uzbierałam w końcu na plecak do laptopa (ciekawa tylko jestem czy wejdzie mój laptop do niego :) Ale jakby co to będzie miał zastosowanie jako zwykły plecak :roll: Chyba 700pkt

A teraz mam znowu 142 pkt, więc stwierdziłam, że jesli da radę to uzbieram na tą puszkę (250pkt) - zawsze się na coś rpzyda...

Torbę tez mieliśmy w planach, ale na Święta i ja i mój Karol dostaliśmy torby w prezencie, więc już kolejnej nie potrzebujemy :D Tak więc własnie na plecakpadło.. Ale co ja się za nim naczekałam.... Niby miał byc w marcu, potem pisali, że w 2 połowie marca - w rezultacie plecaki pojawiły sie pod koniec miesiąca i od razu jak weszłam na stronę ( a wchodziłam codziennie) to było już ich mało -ale się udało :)

A apropo tejosłonki - gdybym dzień wcześniej nei namęczyła się tak z tymi nalesnikami, to pewno bym też na to nie wpadła - a tak jak tylko to coś zobaczyłam (a nei było na tym napisane do czego to...) to pomyślałam właśnei o tych naleśnikach :roll::):roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I26 ja z matmy nigdy dobra nie bylam i nie wiem ile g ma 15 ml.....zakladajac,ze ma tez 15 g to w tej porcji ma 4 g tluszczu ale przeliczajac to na 100g( a my chyba wszystko patrzymy na 100g kupijac produkty tak??)to Ci wyjdzie jakies 26,6g samego tluszczu!!!!a wegli po przeliczeniu 10g wiec ja stanowczo takiemu majonezowi mowie NIE!!!

ale moze sie myle;poprawcie mnie dziewczyny jesli tak:)

A mi się wydaje tak: Spójrzcie na parametry np jogurtu naturalnego.. wszystko jest podane dla 100g, a taki jogurt na ogół ma 150g - mi np czasem zdarzy się zużyć cały 500g. Więc automatycznie te parametry ida x5. A nabiału ponoć możemy jesć do woli ;>

Tak więc jeśli chodzi o ten majonez - pewnie - lepiej nie, ale... Jeśli ktoś jest baaaarrrrdzooo barrrrdzoooo stęskniony za jego smakiem, i wystarczy mu ta ilość 15ml (przypuszczam, że to jest łyżka lub łyżeczka majonezu) to nie popadajmy w paranoje. Oczywiście wrzucenie pół słoika do sałatki odpada -wiadomo czemu ;> Ale ta łyżeczka dla smaku...

Ale to już każdy na swoja odpowiedzialnośc robi... Ja np kupiłam sobie ten ketchup light, biorac pod uwagę właśnie to, że uzyję go raz na jakiś czas, może małą łyżeczkę do smaku...

kurcze, a ja musze się wziąśc za wyjadanie jogurtow.. bo tak ciągle miały długo termin, a tu nagle.. do 12-13 04 :/ Ehh.. Cos ostatnio czas za szybko mi ucieka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo na to patrzyłamże jak troszkę na jajko np. to ma tego newiele przecież .nie zjem przeciez na raz pół słoika przecież.mnie bardziej matrtwi to ze on ma cukier w składzie.Ale ile on moze go tam mieć.

A mi się wydaje tak: Spójrzcie na parametry np jogurtu naturalnego.. wszystko jest podane dla 100g, a taki jogurt na ogół ma 150g - mi np czasem zdarzy się zużyć cały 500g. Więc automatycznie te parametry ida x5. A nabiału ponoć możemy jesć do woli ;>

Tak więc jeśli chodzi o ten majonez - pewnie - lepiej nie, ale... Jeśli ktoś jest baaaarrrrdzooo barrrrdzoooo stęskniony za jego smakiem, i wystarczy mu ta ilość 15ml (przypuszczam, że to jest łyżka lub łyżeczka majonezu) to nie popadajmy w paranoje. Oczywiście wrzucenie pół słoika do sałatki odpada -wiadomo czemu ;> Ale ta łyżeczka dla smaku...

Ale to już każdy na swoja odpowiedzialnośc robi... Ja np kupiłam sobie ten ketchup light, biorac pod uwagę właśnie to, że uzyję go raz na jakiś czas, może małą łyżeczkę do smaku...

kurcze, a ja musze się wziąśc za wyjadanie jogurtow.. bo tak ciągle miały długo termin, a tu nagle.. do 12-13 04 :/ Ehh.. Cos ostatnio czas za szybko mi ucieka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOBIETKI PROBLEM MAM.

Kupiłam majonez HELLMANNS LEKKI i nie wiem ???W porcji 15ml ma on:białko 0,1 g węglowodany 1,5 g w tym cukry 0,8 g tłuszcz 4 g.ale wlaśnie on zawiera cukier.Niby te parametry nie takie tragiczne.ale nie jestem pewna.CO MYŚLICIE NA TEN TEMAT???

Powiem tak, że ja go używam - ale nie za dużo. No ALE dzisiaj już o tym wspomniałam, ze w jakimś programie mówili, ze jak ktoś na diecie jest - to majonez lepiej zwykły z jogurtem naturalnym wymieszać, niż ten light.

No i kicha :grin: Żartuje ;> Ja uzbierałam w końcu na plecak do laptopa (ciekawa tylko jestem czy wejdzie mój laptop do niego :) Ale jakby co to będzie miał zastosowanie jako zwykły plecak :roll: Chyba 700pkt

A teraz mam znowu 142 pkt, więc stwierdziłam, że jesli da radę to uzbieram na tą puszkę (250pkt) - zawsze się na coś rpzyda...

Torbę tez mieliśmy w planach, ale na Święta i ja i mój Karol dostaliśmy torby w prezencie, więc już kolejnej nie potrzebujemy :D Tak więc własnie na plecakpadło.. Ale co ja się za nim naczekałam.... Niby miał byc w marcu, potem pisali, że w 2 połowie marca - w rezultacie plecaki pojawiły sie pod koniec miesiąca i od razu jak weszłam na stronę ( a wchodziłam codziennie) to było już ich mało -ale się udało :)

Aaa... to my na torbę identycznie czekaliśmy, miało być w połowie miesiąca, a potem na końcu dopiero.. Ale niby już wysłana - więc czekamy :) Ale to tylko 400pkt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam sie i wracam zaraz potem do pracy, u mnie rano było miło i wiosennie, słonko za oknem az mi sie miło wstawało, ale teraz coraz gorzej, zimno, buro i chyba zbiera sie na deszcz....

KOBIETKI PROBLEM MAM.

Kupiłam majonez HELLMANNS LEKKI i nie wiem ???W porcji 15ml ma on:białko 0,1 g węglowodany 1,5 g w tym cukry 0,8 g tłuszcz 4 g.ale wlaśnie on zawiera cukier.Niby te parametry nie takie tragiczne.ale nie jestem pewna.CO MYŚLICIE NA TEN TEMAT???

I26- nie wiem jaki ty kupiłaś, ale ja tez kupuję Hellmans - light i tam na tym majonezie jest napisane 6 % tłuszczu czyli o 1 % więcej niz dopuszcza Dukan, węgli + tłuszczu jest mniej niż białek wiec chyba nie jest aż tak źle. ja używam tego majonezu od jakichś 2-3 miesięcy, ale zawsze pół na pól z chudym jogurtem, do sałatek, jajek itp..

Olinko - brawo za protalowy czwartek i jego skutek !

Anuuullllka - gratulacje za wejście do III fazy !! Szybko ci poszło...... :) Super !

Nutko - koty super, ale jak wy sobie dajecie radę w mieszkaniu z taka czeredą... czy oni sa wykastrowani a one wysterylizowane ?jak z ich wzajemnymi uczuciami do siebie ? czy to sa koty wychodzace ? czy nie łażą po bufetach kuchennych i stołach ?

Ja wole psy niz koty, zawsze miałam opory przed kotami bo u znajomych kocur łazi po kuchni, po bufecie, wylizuje talerze pozostawione na wierzchu, dobiera sie do pozostawionego tam jedzenia, a jest z tych kotów wychodzących wiec ma kontakt i toczy walki z takimi zwykłymi podwórkowymi brudaskami-dachowcami, choć moi znajomi dbają o niego, leczą świerzb w uszach, szczepią itd to i tak nie chciałabym jeść z nim z jednego talerza. Ja sama dokarmiałam zimą ostatnio kotkę, na wpół dzika która okociła sie na terenie mojego ogrodu i zamieszkała za takimi pieńkami, na których ustawiam doniczki z kwiatami na schodach na tarasie. Musiałam pilnować żeby ,moja suka nie wystraszyła jej i tych 3 maluchów, bo czuła ich zapach i bardzo chciała sie do nich dobrać. Potem ta kotka wyprowadziła sie , nie wiem gdzie. Nie dawała sie dotknąc, ani ona ani maluchy, ale fajne były takie burasy wesołe. Kupowałam im specjalnie suchą karme kocia ale i psia jadła, tyle ze trudniej jej sie gryzło duże chrupki.

Ja swoja suke kocham bardzo, dbam o nia, dogadzam jej, poprzednia suczka była chora przez 4 ostatnie swoje lata na cukrzyce, biegałam z nią raz na tydzień do weterynarza oznaczyć poziom cukru, co dzień dawałam jej zastrzyki z insuliny, miała robione USG, EKG, analizy krwi i tak dalej ale ani z tą obecna ani z ta poprzednia nie sypiałam w łóżku, nie wolno jej wchodzić na kanapy, fotele, ma swój koszyk w pokoju syna , drugi kocyk u mnie w sypialni, dbamy o nia ale zna swoje miejsce. Moja aktualna suczka to doberman ze schroniska ale o naturze przytulanki, ale chętnie bym zafundowała sobie jeszcze jednego , małego pieska tez ze schroniska, do towarzystwa dla niej i dla mnie....

Dlatego mam obawy co do kota w domu a jeszcze kilka kotków na raz !! ? ? Jak sobie radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo na to patrzyłamże jak troszkę na jajko np. to ma tego newiele przecież .nie zjem przeciez na raz pół słoika przecież.mnie bardziej matrtwi to ze on ma cukier w składzie.Ale ile on moze go tam mieć.

I26

no cukier cukrem, ale jednak majonez to w wiekszości tłuszcz ... nie lekcewazyłabym tego parametru bo cukier jest w wielu produktach w tak malych ilosciach ale tyle tłuszczu to duzo powyzej 5%. No co innego w III fazie, choć póki co nie dałam nigdzie samego majonezu raczej 5 czesci jogurtu a 1 majonezu i to raz do sałatki w święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Wiedziałyscie ze superniania czyli Dorota Zawadzka schudła na diecie białkowej cZyli raczej naszej 18 kg chce dobic do 25. Protal opanował całą Polskę :grin:

Hehe że schudła widziałam gdzieś na Necie, znalazłam: http://www.pudelek.pl/artykul/23968/odchud..._mezem_zdjecia/

ale nie pisalo jak i co?! Ale ostatnio widzialam ja w reklamie - ogromniasta byla- i moj Lukasz zazartowal ze tez powinna zastosowac moja diete :) A wtedy nie wiedzialam ze sie odchudza :) ale trafił ... ale ładnie teraz wyglada ta Niania!

Niech żyje Protal!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Wiedziałyscie ze superniania czyli Dorota Zawadzka schudła na diecie białkowej cZyli raczej naszej 18 kg chce dobic do 25. Protal opanował całą Polskę :D

Patrzyłam ,szukałam i być może to już heh mój wiek?! ...-...ale nigdzie nie znalazłam,że to na naszej dietce tak z Niej poleciało :grin: Zresztą przeciez nieważne na jakiej tam schudła najważniejsze jak teraz o niebo lepiej się prezentuje :) Ale My na swój sposób TEŻ GWIAZDY jesteśmy bo jednak wtórujemy jej TYLKO z Korzyściami dla Siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.