Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Jestem zszokowana jak wszyscy tą wiadomością... od rana... siedze w fotelu jak sparalizowana..... Boże, jak tragedia, dla rodzin tych ludzi, dla nich samych............dla Polski. Jakis przklęty jest ten las Katyński.......... Nie moge nic mówić....... Myślee o moich bliskich, którzy odeszli, o nagłej śmierci mężą ... wszystko wróciło... wiem jak ci ludzie teraz sie czuja, kiedy dopływaja do nich takie wiadomości. Współczuję...........

Jakie niespodzianki szykuje nam los...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!!!! Ja dzis wyjatkowo wczesnie jak na wolny dzien wstalam, wczoraj poleglam juz chyba o 21, wykanczaja mnie 12godzinne zmiany dzienne w pracy...

Weszlam przed chwila na wage pierwszy raz od tygodnia i po swietach i bez zmian:) huuura:)

Czytam, ze samolot sie rozbil, szok...a ja mam tv w kompie pospute(bo mam razem komp z tv) a kto tam byl na pokladzie?napiszcie cos?

Kupilam wlasnie bilety b.tanio na koniec sierpnia do Paryza, bedzie niespodzianka dla narzeczonego:)nic mu nie powiem...wczoraj sie zastanawialismy nad tym ale decyzja padla, ze nie poki nie wiadomo co z praca ale taka taniocha, ze nie moglam sie oprzec i bedzie prezent na urodzinki a Paryz to dla mnie najpiekniejsze miejsce na swiecie i strasznie za nim tesknie i chce tam zawsze wracac..

Ktos pytal o antykoncepcje, ja biore yaz i nie maja zadnego wplywu na diete, tzn przerwalam na 2 miesiace bo chcialam zobaczyc czy wtedy bedzie inaczej i bylo-ale gorzej...przed okresem dwukrotnie przytylam okolo 2 kg, na tabletkach nie puchne i lepiej sie czuje w tych dniach, ktorych w ogole przy antyk nie odczuwam jako dolegliwosci...to tyle...

Piekna pogoda u nas, ide sprzatac chatke, narzeczony jeszcze spi, znowu go jakies przeziebienie zlapalo, w nocy byl strasznie rogoraczkowany:(

Pozdrawiam i bede zagladac w ciagu dnia a jak znam siebie to pewnie juz za chwilke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, ze samolot sie rozbil, szok...a ja mam tv w kompie pospute(bo mam razem komp z tv) a kto tam byl na pokladzie?napiszcie cos?

Pozdrawiam i bede zagladac w ciagu dnia a jak znam siebie to pewnie juz za chwilke..

Sandro na pokładzie było ok 130 osób w tym para prezydencka, Gosiewski, Wasserman, Przewoźnik, i masa innych ważnych w naszym państwie osób. Szok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, no tyle osób.. Taka straszna śmierc.. Nie wiem skąd mają takie wiadomości, ale powiedzieli, że ktoś się - zastrzelił, żeby nie zginąc w płomieniach :)

DZIEWCZYNY BARDZO WAS PRZEPRASZAM.. ja tak słucham i w szoku jestem i źle przetwarzam informacje.. To co wyżej pisze - to miało miejsce w jakiejś innej katastrofie - ALE NIE W TEJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z innego forum przytaczam

Na pokładzie miedzy innymi byli:

Lech Kaczyński

Maria Kaczyńska

ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski

Jerzy Szmajdziński

Władysław Stasiak

Aleksander Szczygło

Paweł Wypych

Mariusz Handzlik

Andrzej Kremer

szef sztabu generalnego WP gen. Franciszek Gągor

Andrzej Przewoźnik

Grzeogrz Dolniak

Przemysław Gosiewski

Zbigniew Wassermann

Janusz Kochanowski

Sławomir Skrzypek

Janusz Kurtyka

bp Tadeusz Płoski

Prezydent Rosji powołał specjalna komisje do sprawy rozbicia sie polskiego samolotu lecącego z Warszawy do Katynia. Wiadomo już ze nikt nie przeżył katastrofy. Prawdopodobnie przyczyna katastrofy była mgła, jednak jak podaje jeden z dziennikarzy który był w Katyniu przed katastrofa, nie zauważył on żadnej mgły.

Na samym początku mowa była o 90 ofiarach śmiertelnych teraz wiadomo ze na pokładzie było ponad 130 osób. Jak wiadomo, nikt nie przeżył.

Cala głowa naszego państwa zniknęła i nie ma sie z czego śmiać. Tak samo zgadzam sie z osoba z innego forum ze chociaż wielu ludzi nie lubiło Kaczyńskiego to nie zmienia to faktu ze ta tragedia nie mogla nimi wstrząsnąć. W obliczu takiej katastrofy nie mysli sie o tym jaki ktos byl tylko o tym co sie stało i jak nagle zycie zostało brutalnie przerwane. A prawda jest taka ze teraz cala Polska pogrążyła sie w chaosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem jakoś szczególnie zaangażowana w politykę i szczerze mówiąc z twarzy prócz Pary Prezydenckiej nie kojarzę niemalże nikogo podawanego na liście pasażerskiej.... niemniej tragedia osobista tych ludzi jest ponad moje wszelkie możliwości pojęcia...

Pomijając jednak to kto zginął jako osoba sama w sobie, przede wszystkim zginęła bardzo duża część ludzi wielkich i cennych, tworzących władzę i bezpieczeństwo w Polsce... w tym zginął Prezydent - sytuacja jest wręcz niewyobrażalna w skali światowej.... i w skali historycznej niestety :) :grin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziewczyny. Boże jaka tragedia. Aż trudno w to uwierzyć. Teraz sobie myślę jak muszą cierpieć rodziny ofiar żony, dzieci, rodzice, no i córka pary prezydenckiej straciła oboje rodziców jakiś horror.

Masz rację Margarete w takich chwilach wszystko wraca. Ja mam na myśli tutaj śmierć siostry męża 2 lata temu - o bólu, łzach, pytaniach dlaczego? i mimo mijającego czasu braku jej każdego dnia.........

Pozostaje nam modlić sie za ofiary i za ich rodziny.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista osób na pokładzie Tupolewa

Tragiczne informacje napływają ze Smoleńska, gdzie rozbił się rządowy samolot z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie.

Wraz z prezydentem na pokładzie samolotu było wiele najważniejszych osób w państwie polskim, między innymi: prezes NBP, wiceszef MSZ, wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński, szef IPN, posłowie, biskupi, szef światowego związku AK.

 

Według programu Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, na liście pasażerów prezydenckiego samolotu TU-154 powinni znajdować się:

 

Lech Kaczyński

 

Maria Kaczyńska

 

DELEGACJA OFICJALNA

 

1. Pan Ryszard KACZOROWSKI b. Prezydent RP na Uchodźctwie

 

2. Pan Krzysztof PUTRA Wicemarszałek Sejmu RP

 

3. Pan Jerzy SZMAJDZIŃSKI Wicemarszałek Sejmu RP

 

4. Pani Krystyna BOCHENEK Wicemarszałek Senatu RP

 

5. Pan Jerzy BAHR Ambasador RP w Federacji Rosyjskiej 6. Pan Władysław STASIAK Szef Kancelarii Prezydenta RP

 

7. Pan Aleksander SZCZYGŁO Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego

 

8. Pan Jacek SASIN Sekretarz Stanu, Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP 9. Pan Paweł WYPYCH Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP

 

10. Pan Mariusz HANDZLIK Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP

 

11. Pan Andrzej KREMER Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych

 

12. Pan Stanisław KOMOROWSKI Podsekretarz Stanu w MON

 

13. Pan Tomasz MERTA Podsekretarz Stanu w MKiDN

 

14. Gen. Franciszek GĄGOR Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego

 

15. Pan Andrzej PRZEWOŹNIK Sekretarz ROPWiM

 

16. Pan Maciej PŁAŻYŃSKI Prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”

 

17. Pan Mariusz KAZANA Dyrektor Protokołu Dyplomatycznego MSZ

 

PRZEDSTAWICIELE PARLAMENTU RP

 

1. Pan Leszek DEPTUŁA Poseł na Sejm RP

 

2. Pan Grzegorz DOLNIAK Poseł na Sejm RP 3. Pani Grażyna GĘSICKA Poseł na Sejm RP

 

4. Pan Przemysław GOSIEWSKI Poseł na Sejm RP

 

5. Pan Sebastian KARPINIUK Poseł na Sejm RP

 

6. Pani Izabela JARUGA – NOWACKA Poseł na Sejm RP

 

7. Pan Zbigniew WASSERMANN Poseł na Sejm RP

 

8. Pani Aleksandra NATALLI – ŚWIAT Poseł na Sejm RP

 

10. Pan Arkadiusz RYBICKI Poseł na Sejm RP

 

11. Pani Jolanta SZYMANEK – DERESZ Poseł na Sejm RP

 

12. Pan Wiesław WODA Poseł na Sejm RP

 

13. Pan Edward WOJTAS Poseł na Sejm RP

 

14. Pani Janina FETLIŃSKA Senator RP

 

15. Pan Stanisław ZAJĄC Senator RP

 

OSOBY TOWARZYSZĄCE

 

1. Pan Janusz KOCHANOWSKI Rzecznik Praw Obywatelskich

 

2. Pan Sławomir SKRZYPEK Prezes Narodowego Banku Polskiego

 

3. Pan Janusz KURTYKA Prezes Instytutu Pamięci Narodowej

 

4. Pan Janusz KRUPSKI Kierownik Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych

 

PRZEDSTAWICIELE KOŚCIOŁÓW I WYZNAŃ RELIGIJNYCH

 

1. Ks. Bp. gen. dyw. Tadeusz PŁOSKI Ordynariusz Polowy Wojska Polskiego

 

2. Abp gen. bryg. Miron CHODAKOWSKI Prawosławny Ordynariusz Wojska Polskiego

 

3. Ks. płk Adam PILCH Ewangelickie Duszpasterstwo Polowe

 

4. Ks. ppłk Jan OSIŃSKI Ordynariat Polowy Wojska Polskiego

 

PRZEDSTAWICIELE RODZIN KATYŃSKICH I INNYCH STOWARZYSZEŃ

 

1. Pan Edward DUCHNOWSKI Sekretarz Generalny Związku Sybiraków

 

2. Ks. prałat Bronisław GOSTOMSKI

 

3. Ks. Józef JONIEC Prezes Stowarzyszenia Parafiada

 

4. Ks. Zdzisław KRÓL Kapelan Warszawskiej Rodziny Katyńskiej 1987-2007

 

5. Ks. Andrzej KWAŚNIK Kapelan Federacji Rodzin Katyńskich

 

6. Pan Tadeusz LUTOBORSKI

 

7. Pani Bożena ŁOJEK Prezes Polskiej Fundacji Katyńskiej

 

8. Pan Stefan MELAK Prezes Komitetu Katyńskiego

 

9. Pan Stanisław MIKKE Wiceprzewodniczący ROPWiM

 

10. Pani Bronisława ORAWIEC - LOFFLER

 

11. Pani Katarzyna PISKORSKA

 

12. Pan Andrzej SARIUSZ – SKĄPSKI Prezes Federacji Rodzin Katyńskich

 

13. Pan Wojciech SEWERYN

 

14. Pan Leszek SOLSKI

 

15. Pani Teresa WALEWSKA – PRZYJAŁKOWSKA Fundacja „Golgota Wschodu”

 

16. Pani Gabriela ZYCH

 

17. Pani Ewa BĄKOWSKA wnuczka Gen. bryg. Mieczysława Smorawińskiego

 

18. Pani Maria BOROWSKA

 

19. Pan Bartosz BOROWSKI

 

20. Pan Dariusz MALINOWSKI

 

PRZEDSTAWICIELE SIŁ ZBROJNYCH RP

 

1. Gen. broni Bronisław KWIATKOWSKI Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP

 

2. Gen. broni pil. Andrzej BŁASIK Dowódca Sił Powietrznych RP

 

3. Gen. dyw. Tadeusz BUK Dowódca Wojsk Lądowych RP

 

4. Gen. dyw. Włodzimierz POTASIŃSKI Dowódca Wojsk Specjalnych RP

 

5. Wiceadmirał Andrzej KARWETA Dowódca Marynarki Wojennej RP

 

6. Gen. bryg. Kazimierz GILARSKI Dowódca Garnizonu Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.