Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sandra, poogladalam sobie Twoja galerie na nk i ja sie wcale nie dziwie ze ta dieta Ci nie pomaga, dziewczyno Ty wygladasz super , nigdzie za duzo, wiec jak ma waga spadac jak nie ma z czego??? ja sie pytam???

hej magdzik:) no wiec na uderzeniowce nie siegaj po zadne budynie, na fazie II juz mozesz choc tylko ten bez cukru (doslodz slodzikiem) i na chudym mleku no i tez mysle, ze nie za czesto...kisiel chyba nie...cole dietetyczna jak najbardziej jak i tez wszystkie napoje bez cukru ''light'' choc szczerze mowiac to straszne chemiczne swinstwa...ale ja sama pije litrami wiec mimo swej wiedzy nie przejmuje sie tym:) Dziewczyny czesto miela otreby w mlynkach do kawy...innego sposobu chyba nie ma...ja probowalam raz w blenderze ale nic mi z tego nie wyszlo, za duze noze..Mam nadzieje, ze pomoglam.

Pusto tu dzis, wszyscy pewnie ogladaja relacje w tv..fakt przykra sprawa ale patrzac jeszcze z innej perspektywy codziennie tony biednych nikomu nieznanch ludzi umiera, glodujacych dzieci, biednych, poszkodowanych...czemu tylko tak ''zalujemy'' kiedy odchodzi ktos znany?absolutnie nikogo nie oskarzam tym pytaniem-chyba, ze sama siebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Protaleczki z rana,

Tak mozemy ale jest to produkt tolerowany i chyba 3 lyzki dziennie...no i bardziej skrobia kukurdziana a nie maka...A placuszki otrebowe to te najzwyklejsze?

a robie je tak:

2lyzki owsianych

1 lyzka pszennych

1jajko

lyzka twarozku wiejskiego

szczypta proszku do pieczenia

w zaleznosci od tego czy maja byc na slodko czy na slono dodaje:

-na slodko: lyzka slodziku, cynamon, przyprawa piernikowa, aromat

-na slono : cynamon, szczypiorek, ziola, male pociete w cwiartki pomidorki...cokowliek wymyslisz i dodasz bedzie dobre:)

nigdy nie wyszly mi w mikrofali wiec robie je w piekarniku...formuje na papierze do pieczenia 2 lub 3 placuszki i wkladam na 20min do 180-200stopni...

Czy te otręby owsiane i pszenne mają być zmielone....?

Dziewczynki Wy moje mądre czy któraś z was na diecie zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne?? Zbieram się do nich od dłuższego czasu ale jakoś nie mogłam się zorganizować:/ Teraz mam umówioną wizytę u ginekologa na środę i zamierzam go o nie poprosić ale boję się, że wagami stanie albo co gorsza podskoczy a wtedy to się załamię chyba całkiem:/ Macie jakieś doświadczenia z tymi tabletkami??

Mnie również interesuje ten temat - też przymierzam się do tabletek antykoncepcyjnych - czy któraś z Was używa i jakie , i czy miały one wpływ na dietę i wagę?

Dziewczynki czy macie jakiś łatwy przepis na ciasto Dukanowe ( jestem w II fazie) - z moimi zdolnościami kulinarnymi trochę kiepsko.... a mam ochotę na coś słodkiego ( na słodziku oczywiście !!!)

Pozdrawiam Was i życzę miłej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki po tak długiej przerwie.

Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie. Nie miałam czasu, by wchodzić na forum i się udzieleć nie mówiąc o nadrabianiu zaległości w czytaniu. Dałyście takie tempo pisania, że szok. Chciałam się pochwalić, że od 1 kwietnia jestem już w IV fazie i jem dosłownie wszystko i waga jest na granicy 56-57 choć chciałabym troszkę mniej...ale bez przesady - stale słyszę, że za dużo schudłam. Ale efektu jo-jo nie mam choć psychika jest taka, że po zjedzeniu za dużo albo za bardzo kalorycznych rzeczy mam wyrzuty sumienia......ale to nic.....najważnejsze jest, że waga nie wariuje.

Życzę Wam wszytskim wytrwałości w dążeniu do celu .....trzymam kciuki i Witam nowe protalki.

Pozdrawiam gorąco.

Marudko widzę, że do zmiany stanu cywilnego jest coraz bliżej. Trzymaj sie dzielnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Proteinki

Łączę się z Wami w tym smutnym czasie :)

Witaj Magdzik, gratuluję Ci wspaniałego wyniku na uderzeniówce i życzę dalszyh sukcesów.

Ja otrąb w ogóle nie mielę i też jestem zadowolona.

Gosik ja Ci polecam albo któryś z serników, albo muffinki jogurtowe, które są na bazie ciasta jogurtowego z książki Dukana z przepisami. Przepis na muffinki zamieściła Juggin na wątku z przepisami.

http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...7437&st=150

Anulka witaj znowu, gratuluję IV Fazy i utrzymywania wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Protaleczki z rana,

1) Czy te otręby owsiane i pszenne mają być zmielone....?

2) Mnie również interesuje ten temat - też przymierzam się do tabletek antykoncepcyjnych - czy któraś z Was używa i jakie , i czy miały one wpływ na dietę i wagę?

3) Dziewczynki czy macie jakiś łatwy przepis na ciasto Dukanowe ( jestem w II fazie) - z moimi zdolnościami kulinarnymi trochę kiepsko.... a mam ochotę na coś słodkiego ( na słodziku oczywiście !!!)

Pozdrawiam Was i życzę miłej niedzieli.

Gosik :

1) Otręby nie muszą być zmielone - to zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja np w wielu przypadkach je mielę, bo mój chłopak nie lubi ich smaku tak w normalnej postaci, a zawsze mi coś podje... MI osobiście jest to obojętne.. Możesz zrobić raz tak, a raz inaczej i zobaczysz co lepiej i smakuje ;>

2) Ja tabletki już biorę długo. Używam Yasmin -i nie narzekam raczej. Jeśli chodzi o rozpoczęcie stosowania już diecie - idź do lekarza i po prostu powiedz mu, że jesteś na diecie i powiedz na jakiej - sam Ci powie czy nie widzi żadnych przeciwwskazań... A 2 może nutka Ci pomoże w wolnej chwili ;>

3) Jesli chodzi o protalowe słodkości wejdź na nasz wątek z przpeisami: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?showtopic=7437&st=330

Naprawde warto!!

Ja osobiście robiłam 2x sernik Gochny, ale zawsze taki mokrawy mi wychodzi i następnym razem spróbuję innego przepisu.

Ze 3 razy robiłam tez herbatniki (Marudki), ale w formie mufinek - jak dla mnie bomba ( do tego ostatnio zrobiłam czekoladę z żółtka, kakao i słodzika i nałożyłam na te ciasteczka.

Z masy, która wychodzui z przepisy na Dukanowe ini Minis (Śliweczki) tez robiłam płaskie ciasteczka - nie chciało mi sie lepić tych małych klulek - raz jadłam je z mlekiem, a tak poza tym to potraktowałam je jako zwykłe cisateczka do zagryzania.

No i ostatnio zrobiłam to Ptasie Mleczko (Ivonki) - jak dla mnei bomba!!!

Jak dla mnei plusem protalowych słodkości jest to, że można je jeść w dniach białkowych, na warzywkach nie ciągnie mnie az tak do zagryzania słodkiego, bo moge zagryzac warzywka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nas wymiotło po wczorajszych wiadomościach...:/

Ja to jak tylko oglądam, słucham, czytam o tym co się wczoraj stało, to tylko głową kręcę.... Jakoś nadal nie mogę tego wszystkiego ogarnąć - Dla mnei jest to po prostu niewyobrażalne.. :/

--------------------------------------------------------

zmieniając temat... Marudko jak tam? Widzę, że to już niecałe 2 tygodnie - już wszystko pozałatwiane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem niczym innym sie dziś zająć, cały czas mysle o tych ludziach i o tragedii ich samych i ich rodzin......

Nie wiem czy oglądać TV czy nie, bo jak patrze na to co pokazują nasze wszystkie stacje telewizyjne to robi mi się jeszcze bardziej przykro, ale jak nie slucham, nie patrze to nie umiem sobie znależć miejsca.... jest mi źle, przykro, smutno..... myśli i tak biegną ku tej tragedii..........

Ja też nie jestem zwolenniczka polityki PIS-u ani nie głosowałam na Prtezydenta Kaczyńskiego, ale w takiej chwili to nie ważne jakie on miał poglądy, był niewatpliwie wielkim patriotą i ten swój patriotyzm realizował na swój własny sposób. Żal..... za wszystkimi, których życie tak tragicznie zostało przerwane, w pełni sił, na pewno w pełni planów i zamierzeń na przyszłość...........

W takich momentach człowiek pyta dlaczego ?.....szuka jakiegoś porządku........ bo zawsze coś się dzieje po coś........ czemu służyć ma tak wielka ofiara tylu istnień ??.......może to wszystko stało sie po to abyśmy byli razem, tragedia zawsze bardzo łączy i jednoczy ludzi, abyśmy zastanowili sie czy warto toczyć ostre spory, nienawidzic sie, być dla siebie nawzajem podłym czy złośliwym........... zarówno tam na szczytach władzy, w tej wielkiej polityce ale i na naszym , bliższym gruncie - w domu, w rodzinie, w pracy.....

Pojednanie, miłość do wszystkich ludzi, życzliwość, przychylność innym, wspólne stawanie do walki z problemami...... to są nieprzemijające wartości, idee..........

Przepraszam za te filozoficzne wywody, ale takie refleksje mnie nachodza i musze sie nimi z kims podzielić.........

Maragrete tez tak mysle,oby ludzie zrozumieli pamietam jak zmarl Ojciec Swiety tez mielismy nadzieje ze cos sie zmieni,ze nie warto toczyc spory,ale na krotko to sie zdalo;zycie jest tylko zyciem.

Witajcie kochane Protaleczki z rana,

Mnie również interesuje ten temat - też przymierzam się do tabletek antykoncepcyjnych - czy któraś z Was używa i jakie , i czy miały one wpływ na dietę i wagę?

Pozdrawiam Was i życzę miłej niedzieli.

wczoraj pisalam juz na ten temat,ja biore Novynette od kilku lat i nie wplynelo mi to na diete.

-Witam wszystkich w ten smutny choc bardzo sloneczny dzien .U mnie znowu spadek ,dzisiaj po raz pierwszy ujrzalam 61,8kg jak ja dawno takiej wagi nie widzialam.Moj zamiar byl 60,ale chyba pociagne troche wiecej przy moim wzroscie 154cm Ducan zalecal 54-56kg ale moj wiek chyba juz na to nie pozwala bo zle bede wygladac,ale zobaczymy.Uciekam juz szykowac obiadek Do uslyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdzik ja kupilam blender z brauna i w zestawie byl pojemnik z nozami i w tym wlasnie miele otreby...

dzieki dziewczyny. w takim razie bede musiala zainwestowac w mlynek do kawy, no i zapomniec o deserkach kisielkowo budyniowych :) ale dam rade... pozdrawiam... lece rybke na obiad szykowac. milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie znów smutno.

Waga dla mnie sympatyczna i cały czas zniżkuje, grzeszki świąteczne się jednak przydały i w moim przypadku pomogły znów ruszyć w dół...

Ja też nie jestem sympatykiem PIS i Prezydenta, ale to co się stało .... to straszne. Bardzo żal mi córki pary prezydenckiej, młoda kobieta w jednej chwili straciła dwoje rodziców, z tego co wiem jest ledwo po 30.

Trudno sobie wyobrazić ból tak wielu rodzin tracących bliskich. Rano pożegnali ich ..... na zawsze.

Nie mogłam prawie przez godzine uwierzyć w tą katastrofę. Tyle cennych oddanych krajowi ludzi...

:) :grin: :)

Nie umiem niczym innym sie dziś zająć, cały czas mysle o tych ludziach i o tragedii ich samych i ich rodzin......

Nie wiem czy oglądać TV czy nie, bo jak patrze na to co pokazują nasze wszystkie stacje telewizyjne to robi mi się jeszcze bardziej przykro, ale jak nie slucham, nie patrze to nie umiem sobie znależć miejsca.... jest mi źle, przykro, smutno..... myśli i tak biegną ku tej tragedii..........

Ja też nie jestem zwolenniczka polityki PIS-u ani nie głosowałam na Prtezydenta Kaczyńskiego, ale w takiej chwili to nie ważne jakie on miał poglądy, był niewatpliwie wielkim patriotą i ten swój patriotyzm realizował na swój własny sposób. Żal..... za wszystkimi, których życie tak tragicznie zostało przerwane, w pełni sił, na pewno w pełni planów i zamierzeń na przyszłość...........

W takich momentach człowiek pyta dlaczego ?.....szuka jakiegoś porządku........ bo zawsze coś się dzieje po coś........ czemu służyć ma tak wielka ofiara tylu istnień ??.......może to wszystko stało sie po to abyśmy byli razem, tragedia zawsze bardzo łączy i jednoczy ludzi, abyśmy zastanowili sie czy warto toczyć ostre spory, nienawidzic sie, być dla siebie nawzajem podłym czy złośliwym........... zarówno tam na szczytach władzy, w tej wielkiej polityce ale i na naszym , bliższym gruncie - w domu, w rodzinie, w pracy.....

Pojednanie, miłość do wszystkich ludzi, życzliwość, przychylność innym, wspólne stawanie do walki z problemami...... to są nieprzemijające wartości, idee..........

Przepraszam za te filozoficzne wywody, ale takie refleksje mnie nachodza i musze sie nimi z kims podzielić.........

Samo sedno kochana :D

czesc. jestem tu nowa i nie bardzo jeszcze sie odnalazlam... nie zdazylam tez przeczytac wszystkich postow dotyczacych diety Dukana. mam do Was pytanie... w wielu przepisach jakie tutaj znalazlam napisane jest zeby otreby zmielic na pyl... no wiec chodzi mi o to czym Wy to mielicie? nastepne pytanie to czy moge jesc kisiel przygotowany ze slodzikiem (bo budyn ponoc mozna) i czy mozna pic cole dietetyczna, bo na jakims innym forum wyczytalam ze tak.

dodam tylko ze jestem na Dukanie 5 dzien, jutro ostatni dzien fazy uderzeniowej jak narazie, dzisiaj rano na wadze bylo 3.7 kg mniej. dziekuje i pozdrawiam was wszystkich :roll:

Witaj Magdzik - jak widzisz po naszych suwaczkach dajemy radę, a forumki wspierają jak mogą. Gratuluję fajnego wyniku uderzeniówki i wytrwałości w zastojach, bo niektórym z nas się to czasem przytrafia, ale jak już pisałam - dajemy radę.

Pusto tu dzis, wszyscy pewnie ogladaja relacje w tv..fakt przykra sprawa ale patrzac jeszcze z innej perspektywy codziennie tony biednych nikomu nieznanch ludzi umiera, glodujacych dzieci, biednych, poszkodowanych...czemu tylko tak ''zalujemy'' kiedy odchodzi ktos znany?absolutnie nikogo nie oskarzam tym pytaniem-chyba, ze sama siebie..

Też zadaję sobie takie pytanie, choć sama nie wiem dlaczego, bo to zupełnie inny wymiar... jak pisała już Nutka...

:)

:D

Wczoraj w trakcie katastrofy byłam na jarmaku. Słyszałam wieści z radia w samochodzie, a potem ludzi rozmawiających miedzy sobą o tym co sie stało/ a nie przepychających sie zeby kupić ładniejszą marchewkę. Niedowierzałam co sie stało. Przyjechałam do domu i w transmisji z urodzystości pogrzebowych zobaczyłam puste krzesła, coś chwytało za gardło.... wiem że nie interesuje sie polityką, ludzi tych znam tylko z TV, ale wiem też że każda z tych osób była członkiem rodziny... która teraz cierpi po stracie najbliższej osoby... nie mieści mi sie to w głowie [*]

:roll: :roll: :roll:

Życie jest życiem, ludzie rodzą się i umierają.. Ale czas się nie zatrzymuje dla tych co pozostają.. My musimu isc dalej.. :roll:

Miłego dnia w tym 'dziwnym' czasie!!!

Racja Marudko...

Witajcie dziewczynki po tak długiej przerwie.

Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie. Nie miałam czasu, by wchodzić na forum i się udzieleć nie mówiąc o nadrabianiu zaległości w czytaniu. Dałyście takie tempo pisania, że szok. Chciałam się pochwalić, że od 1 kwietnia jestem już w IV fazie i jem dosłownie wszystko i waga jest na granicy 56-57 choć chciałabym troszkę mniej...ale bez przesady - stale słyszę, że za dużo schudłam. Ale efektu jo-jo nie mam choć psychika jest taka, że po zjedzeniu za dużo albo za bardzo kalorycznych rzeczy mam wyrzuty sumienia......ale to nic.....najważnejsze jest, że waga nie wariuje.

Życzę Wam wszytskim wytrwałości w dążeniu do celu .....trzymam kciuki i Witam nowe protalki.

Pozdrawiam gorąco.

Marudko widzę, że do zmiany stanu cywilnego jest coraz bliżej. Trzymaj sie dzielnie. :D

Witaj Anulko - gratuluję IV fazy!!! Kiedy to będzie?

Ale nas wymiotło po wczorajszych wiadomościach...:/

Ja to jak tylko oglądam, słucham, czytam o tym co się wczoraj stało, to tylko głową kręcę.... Jakoś nadal nie mogę tego wszystkiego ogarnąć - Dla mnei jest to po prostu niewyobrażalne.. :/

Dla mnie też nie jest...

Maragrete tez tak mysle,oby ludzie zrozumieli pamietam jak zmarl Ojciec Swiety tez mielismy nadzieje ze cos sie zmieni,ze nie warto toczyc spory,ale na krotko to sie zdalo;zycie jest tylko zyciem.

No właśnie teraz wszyscy powinniśmy się postarać nadać jakiś sens tej tak mało sensownej śmierci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny w irlandii prepiekna pogoda b.b. wiosenna juz drugi dzien, zaraz budze nazeczonego i trzeba gdies pojechac bo slonca tu nigdy za wiele...

Sandra, poogladalam sobie Twoja galerie na nk i ja sie wcale nie dziwie ze ta dieta Ci nie pomaga, dziewczyno Ty wygladasz super , nigdzie za duzo, wiec jak ma waga spadac jak nie ma z czego??? ja sie pytam???

Kasias dziekuje za mile slowa, fakt to moj stan po zrzuceniu 7 kg od pazdziernika wiec juz czuje sie dobrze choc sa jeszcze miejsca, ktorych na zdjeciach nie ujawniam, z ktorych na pewno trzeba byloby to i tamto zrzucic ale gora 3 kg...wiesz od pazdiernika 7 kg to niewiele , b. wolne tempo dlatego mowie, ze dieta nie dziala...

Nutka, Gochna ja to wiem...chodzi mi tylko o to, ze jeszcze przedwczoraj wiekszosc wieszala psy na [*]prezydencie a teraz lamenty i placze...troche tanie i sztuczne mi sie to wydaje...Dla mnie to tez dziwne i tragiczne przezycie, lza mi poleciala jak uslyszalam wiadomosci ale wiem tez, ze slyszac o tragedii w tv ludzi mi kompletnie nie znanych nie kreci mi sie lza w oku..dlatego troszke nie rozumiem ani swojej reakcji ani wiekszosci spolecenstwa, ktore jest(razem ze mna)jak ta choragiewka na wietrze...''jutro''wszyscy zapomna i dalej bedzie ten sam burdel i skakanie sobie do gardel wiec te lamenty takie pokazowe bo nic trwalego nie wnosza.Nie chce nikogo urazic w takiej chwili ogolnikami mam tylko takie wnioski, ze czesto nasza ludzka cecha jest zamienianie waznych rzeczy w trywializm i bijemy piane zamiast zastanowic sie i przetrawic cos na stale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandro chudzino! :grin: - nie martw się, myśle, że nie uraziłas tu nikogo... to dziwne momenty, takie których się nigdy nie chce choćby przewidywać "co by było gdyby"... tak jak piszesz ludzka natura jets zmienna, ale z racji tego, że jest właśnie emocjonalne i są takie chwile, kiedy nie do końća rozumem, a jedynie sercem coś pzreżywamy...

U mnie słońce też świeci... mogłoby się juz na poważnie ocieplić...

Nie ważę się wciaż :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.