Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ DZIEWCZYNY JA JUZ TU KONAM W PRACY NAD RANEM...

Tak to jest jak czlowiek sie nie wyspi przed nocka to potem masakra totalna ale za godzinke do domu wiec jakos to juz przezyje...zreszta zostaly mi juz krotsze o 1 dzien 6 tygodni pracy do konca kontraktu a potem miloscia bede zyc:/

My juz na dobre Marudko pogodzeni i tak sobie mysle, orpocz tej jego zazdrosci to jest idealny partner...sprzata, pomywa, wynosi smieci, chodzi ze mna na zakupy(ciuchy), kocha mojego kota tak samo mocno jak ja, nie wloczy sie nigdzie, nie chodzi na mecze;), oglada ze mna wszystkie seriale, jest spokojny, zrownowarzony, domowy, cieply i do tego przesliczny...z tesciami moglabym konie krasc, z siostra nie bardzo ale jego rodzice, babcia mieszkajaca z nimi, mlodszy brat-sa juz dla mnie jak rodzina i moja mama zaprzyjaznila sie z jego mama wiec jakis minus tego wszystkiego musi byc...Moze los teraz mi odplaca bo ja tez bylam w moim ex-zwiazku chorobliwie zazdrosna...tylko, ze ja mialam powody bo co rusz u exa znajdywalam jakies konta pozakladane na randkach.pl itp portalach, flirty itp...a mi nie w glowie flirty ani w ogole faceci bo mam jednego upolowanego i na tyle problemow w zyciu mi wystarczy;)coz zycie....musze to jakos nauczyc sie przetrawiac spokojniej i z drugiej strony wychowac go jakos zeby mi na glowe ze bzdurami nie wchodzil...co do slubu umowilismy sie juz, ze jak pojedziemy w lipcu na chrzest to zabieramy metryki i chyba tu pokombinujemy po cichutku...ja tez jedynaczka ale moja mama sama zrobila z tata taki slub-tylko oni i swiadkowie wiec jej to raczej nie urazi bo ona tylko czeka zebym w koncu przestala ''zyc na kocia lape'' i sie ustatkowala...a ja chce byc zona bo juz czas i chce miec to jedna pewna rzecz w zyciu, stabilna...choc wiadomo roznie to w zyciu bywa niekoniecznie zawarcie zwiazku malzenskiego musi oznaczac stabilnosc ale dla mnie to jakis magiczny konkretny krok i wiem, ze jak przysiegne i podpisze to bede wiedziec''to ten jedyny'' i nad tym zwiazkiem trzeba pracowac i dac z siebie 10000%...w zyciu tylko partnerskim bez legalizacji pozostaje zawsze swiadomosc furtki...

no to tyle:) pozdrawiam wszystkich mocnoo

Sandra masz rację, małżeństwo jest magiczne i nie da się go porównać do "bycia" razem :grin:

Tylko trzeba trafić na TEGO JEDNEGO :) Mi sie udało :)

A tak z innej beczki, jak mam Was znaleść na NK? No bo nazwisk nie znam,a chyba swojej "szkoły" to jeszcze nie mamy co? Chętnie bym zobaczyła Wasze zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, jak mam Was znaleść na NK? No bo nazwisk nie znam,a chyba swojej "szkoły" to jeszcze nie mamy co? Chętnie bym zobaczyła Wasze zdjęcia

NASZA KLASA!!!

A właśnie, ze mamy SWOJĄ KLASĘ - zapisz się i czekaj na akceptację założycielki Śliweczki!!!

Tylko jako UCZEŃ się zapisz :)))

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie Portaleczki

MARUDKO , GOSIULKU-może się zdziwicie ale ja bez słodyczy mogłabym żyć

naprawdę dla mnie zawsze ważniejsze od słodyczy były wszelkiego rodzaju tłuszczyki

zawsze wszyscy się dziwili że ja od kawałka ciasta wolę np. KOTLETA

pozdrawiam

ANUUULLLKA CO TAM ROBISZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NASZA KLASA!!!

A właśnie, ze mamy SWOJĄ KLASĘ - zapisz się i czekaj na akceptację założycielki Śliweczki!!!

Tylko jako UCZEŃ się zapisz :) ))

http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

No to się zapisałam :grin: Teraz czekam aż mnie ktoś zaakceptuje :)

Ale nas tam jest, i to wszystko Dukanki??

Bo skojarzyłam tylko Śliweczkę i Sandrę..

Sandra, Ty Szczypiorku !! Masz świetną figurę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kobitki!!!

Ja tak na chwilkę przed pracą...ale mi się nie chce....

W środę policzę do kiedy to ja mam utrwalać tę moją wagę...nie będzie łatwo...

Pozdrowionka!!!

Gogi!!!a Ty sie trzymaj!!! idzie Ci jak nie wiem co!!!!siostra wystawi gały jak Cię zobaczy!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra, Ty Szczypiorku !! Masz świetną figurę :)

Dokładnie :) ale zawsze tak jest, jak sie ogląda stare zdjecia to myslimy ale bylam szczupla...a pewnie wtedy tez mialysmy kompleksy... wiec Sandra zobacz w sobie piękną kobietę, ktora jestes :D

A Śliweczka to wzór nad wzory :grin: zagladajcie na nia z godzinach zwątpienia, mobilizacja na maxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kobitki!!!

Ja tak na chwilkę przed pracą...ale mi się nie chce....

W środę policzę do kiedy to ja mam utrwalać tę moją wagę...nie będzie łatwo...

Pozdrowionka!!!

Gogi!!!a Ty sie trzymaj!!! idzie Ci jak nie wiem co!!!!siostra wystawi gały jak Cię zobaczy!!!!!

jeszcze 3 kilo i samochód mój na zawsze mówiła 20 kilo to musi dotrzymać słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dzisiaj gorąco!

U mnie piekne słonko świeci na zewnatrz jak i w duszy! Przetrwałam cały dzień Dukanowy a rozpoczęłam 2. He he a miałam nie mówic kiedy zaczynam. Ale ucieszyłam się jak stanełam na wage dzisiaj a tam równiutki 1kg w dół. Wiem że to woda, ale cieszy! :)

Kochane jeszcze raz bardzo dziekuje Wam za tak miłe przyjecie mnie spowrotem. Zresztą z forum nigdy nie odeszłam. 

Marudko pisałam o miłości teściowej do syna , a tu piszesz że to chodzi o pieniązki( tak zrozumiałam), przepraszam.

Co do dziewczynek które chciały zobaczyć moją bizuterie, to jak już pisałam mogę przesłać na maila fotki bo mam ich sporo, więc nie bede wrzucać na forum, chyba że jedno, dwa zdjęcia.

Sliweczko dziękuje za reklame,he he. .. No i cieszę się że Ci się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protaleczki!!!

Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie,he he... Może kilka osób tych starych(stażem), bo nowe serojadki pewnie nie. Tak czy inaczej ja Was pamietam i nadal czytam, choć do tej pory nie byłam na diecie. Sczerze Wam powiem Wszystkim ze wszystko zaczeło sie przez świeta Bożego Narodzenia. To wtedy sobie pozwoliłam na normalne jedzenie i teraz nie mogę sie pozbierać. Trudno! :) . No ale w dalszym ciągu chce wrócić na łono Dukana. Jak byłam na diecie byłam bardziej szczęśliwszą osoba niż teraz! Cieszył mnie kazdy nawet mały spadek wagi, no i mój wygląd. Niestety teraz przybyło mi 5 kg. I znów chce to zwalczyć. Mam nadzieje że jakoś mi pomozecie i ja jakos dam sobie radę tym razem. Nie powiem że od dziś zaczynam bo wolę to napisać już jak przetrwam przynajmniej 3dni. Chociaż od rana jestem na protalu! :grin: .

Pozatym Śliweczko, Saguś, i inne które schudły ponad 20kg! Powinnyście wrzucić swoje zdjęcia porównawcze na forum bo to naprawde mobilizuje, długo byłam na diecie wczesniej i wiem że to działa. Zresztą Wy też to wiecie!!!!

 Ale się rozpisałam,he he :) . Pozatym u mnie po staremu, nadal robię biżuterie,ale jesli chodzi o ruch to tez teraz go mam bo zaczęła się pogoda a syn nie chce już siedzieć w domu tylko biega po podwórku. No i myslę się wybrać na basen. To przecież bardzo dobry sport na mięśnie brzuszne,prawda?!

Jeszcze raz mi miło że bedę mogła z Wami pogadać czasami. Mam nadzieje że mnie znów przyjmiecie.

Witam serdecznie

Zastanawiałam się czesto co się z Tobą dzieje, wracaj do naszego grona, grzeszki puść w niepamięć, i weź się w garść. WARTO trzeba znowu tego bardzo zapragnąć. Trzymam kciuki żeby Ci się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Zastanawiałam się czesto co się z Tobą dzieje, wracaj do naszego grona, grzeszki puść w niepamięć, i weź się w garść. WARTO trzeba znowu tego bardzo zapragnąć. Trzymam kciuki żeby Ci się udało.

Saguś może bys się juz pochwaliła zdjęciami, co? Czy nie czas?

Dziewczyny pomóżcie mi zmienić date rozpoczęcia diety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..pisałam o miłości teściowej do syna , a tu piszesz że to chodzi o pieniązki( tak zrozumiałam), przepraszam.

Jusiu, tu i o to o czym piszesz też może chodzić.. :) Bo Adasiek to nie tylko syn, ale i jedyny mężczyzna w życiu - więc psychologicznie to rozważając.. TO SIĘ WKOPAŁAM!!!

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.