Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że nawet nie mam się gdzie zważyć! W domu po świętach ważyłam 60kg. Dziś 3 dzień diety i myślę, że z 2kg mam na pewno mniej. =] Może w sobotę nadarzy się okazja, żeby wejść na wagę. Jak to 5% tłuszczu? Dunkan wyraznie mowi o 0% i braku cukru! Również nie podjadam produktów spoza listy, aczkolwiek jestem chyba uzależniona od coca-coli light, czyli szkodliwy słodzik. :smile: Piję teraz kawę, zaraz idę robić placuszki! A właśnie - te placuszki. Przeczytałam w książce, że jeśli ktoś nie ma problemów z cholesterolem, to może spokojnie 2 całe jaja dziennie zjadać. Ale tutaj na forum natrafiłam na głosy, że można tylko 5 żółtek tygodniowo. I do czego ja się powinnam teraz stosować? Patrzyłam właśnie, mam książkę z 2000r. - chyba są już jakieś ulepszone wydania...?

Miłego dnia! ;) ))

boehmei - nie dajmy sie zwariowac:)nie masz wagi- trudno...ja po uderzeniowce tez sie nie wazylam;robie to jakos 1 na 2-3 tygodnie;ostatnio nawet jak bylam na weekend u mojego lubego to zapomnialam sie zwazyc:)zobaczysz efekty po ciuchach:)Co do nabialu 0%;najlepiej by bylo taki ale naprawde mozesz jesc do 5%;gorsze sa weglowoadny w tych jogurtach i kefirach...Co do cholesterolu?wiesz jaki masz,ze sie tak obawiasz??ja dawo sie nie badalam ale ostatnio mialam 130 ;teraz czekam na wyniki i jakos sie specjalnie tez nie martwie i calkiem sporo jajek zajadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nawet nie mam się gdzie zważyć! W domu po świętach ważyłam 60kg. Dziś 3 dzień diety i myślę, że z 2kg mam na pewno mniej. =] Może w sobotę nadarzy się okazja, żeby wejść na wagę. Jak to 5% tłuszczu? Dunkan wyraznie mowi o 0% i braku cukru! Również nie podjadam produktów spoza listy, aczkolwiek jestem chyba uzależniona od coca-coli light, czyli szkodliwy słodzik. ;) Piję teraz kawę, zaraz idę robić placuszki! A właśnie - te placuszki. Przeczytałam w książce, że jeśli ktoś nie ma problemów z cholesterolem, to może spokojnie 2 całe jaja dziennie zjadać. Ale tutaj na forum natrafiłam na głosy, że można tylko 5 żółtek tygodniowo. I do czego ja się powinnam teraz stosować? Patrzyłam właśnie, mam książkę z 2000r. - chyba są już jakieś ulepszone wydania...?

Miłego dnia! :-( ))

Jeśli nie masz wagi to zmierz swoje obwody tu i ówdzie :smile: ,a zobaczysz różnicę w centymetrach.

Mamy informacje z francuskiego forum Dukana że nabiał dozwolony jest do 5% tłuszczu.Najgorszy jest jednak cukier czyli węglowodany i to on szkodzi bardziej niż tłuszcz.Co z tego że zjadasz jogurt mający 0% ,jak ma on od cholery węglowodanów?

W nowej książce Dukana pt."Metoda doktora Dukana" z 2009 roku jest kilka zmian,a o jajkach Dukan pisze tak:jeśli poziom cholesterolu jest w normie można zjeść 1 jajko dziennie,a jeśli cholesterol masz za wysoki to zjadaj 4 żółtka na tydzień.Białka można jeść bez ograniczeń i placuszki piec tylko na białkach.

Co do żółtek i cholesterolu to słyszałam że nieprawdą jest że żółtka podwyższają cholesterol,ale nie mam pojęcia czy to prawda,bo od dawna się o tym trąbi że jaja szkodzą.Ja nie mam problemów z cholesterolem i mimo mojej olbrzymiej wagi startowej nigdy nie miałam tego problemu wiec jem jaja bez ograniczeń :)

RÓWNIEŻ MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, na początku diety troche mni krępowało całe to moje odchudzanie.. A teraz o Dukanie moge gadać i gadać...

Już 2 osoby z pracy zaczęły dietę jak zobaczyły moje efekty :) Jestem Dukano-zaraźna :)

Ja nadal nie mam jak sie zważyc po sobotnich weselnych szaleństwach - okazało sie że w wadze to jednak nie bateria ;) Jestem ciekawa jak to wpłynęło na moją wagę, w maju i czerwcu mam kolejne wesela więc na bank też nagrzesze :)

Misza ja na początku tez unikałam tego tematu, żeby nie słuchać gadania ze po co , ze na co, a że nie zdrowo albo nie wiem co jeszcze...Ale teraz to mam w nosie - ważne, że jak dla mnie (bardzo niecierpliwej osoby) są efekty. A jak ktos mowi, że te slodziki, cole zero sa bardzo niezdrowe - to tylko mówie, ze niektorzy takim lub innymi swinstwami truja sie cale zycie, ja mam zamiar podczas odchudzania, wiec az tak strasznie przez ten czas raczej mi nei zaskzodzi... A potem.. po prostu zdrowa zywnosc i ograniczenie slodkiego..

A wesela.. ja mam panienski kolezanki pewnie jakos w polowie maja, a na koniec maja - wesele. mam nadzieje, ze to bedzie juz 3 faza, ale i tak na pewno mocno pogrzesze.. ale juz sobie stwierdzilam, ze na weselach nie ma co sie wyglupiac - potem sobei zrobie tydzien proteinowy najwyzej ( dlugosc zalezna od wagi po weselu :)) mam nadzieje, ze poskutkuje :smile:

A jeśli chodzi o dietetyczne jedzonko - tez mi to już do głowy przyszło - Tylko, fakt potrzebny by był spory nakład finansowy!!

Ja to w ogóle ostatnio siedze i myśle, co by tu wykombinowac, żeby zajęcie sobie jakieś znaleźć...i tak różne pomysły przychodza do głowy (tylkoniestety odkładając na wesele, to myusi być coś co zbyt dużego nakładu neipociągnie ze sobą :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slucham sobie rmr fm;jedyny to moj kontakt z PL w tej chwili;nie mam polskiej tv niestety i jak slucham to tak mnie ogarnia slutek i zal dla tych rodzin....tyle osob osierocilo dzieci...a ja wiem jak jest ciezko wychowywac sie i zyc!bez jednego rodzica...hmmm dziwne zycie...

generalnie dowiedzialam sie,ze pogrzeb ma byc w niedziele o 14; u mnie bedzie 13 a ja w weekend mam to szkolenie wyjazdowe i musze cos wykombinowac zby w sobote tez obejrzec te uroczystosci zalobne no i wrocic w niedziele na 13..slysze wlasnie,ze kupa glow panstw sie wybiora na pogrzeb..

sluchajcie-mam nadzieje,ze bede mogla w niecie na zywo ogladac transmisje co??wiecie moze jak i gdzie to znalesc??bo naprawde chcialabym zobaczyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Madziu ;) fajnie że wróciłaś, czekałam na ciebie :-(

Gratki za utrzymanie wagi.

Kiedy dołączysz do mnie na III faze?

Szkoda mi młodej pary która wesele planuje miesiacami a potem w tym dniu coś tak tragicznego się dzieje. Wyobraź sobie że moj brat brał ślub 5 lat temu 2 kwietnia ... o 22 dowiedzielismy sie o smierci papieza a wiesz caly dzien w sobote nie bylo pewnosci co sie wydazy.

Takze podobne mam przezycia.

W zasadzie na szczescie brat robil malenkie przyjecie a nie wesele na 200 osob, wiec o polnocy kazdy w spokoju rozszedl sie do domów.

Marzeniu buziaki szczegolne dla Ciebie, zycze zdrowia najbliższym.

Michaski jak leci??? :)

Jak miło :)

No to Twój brat też miał ciekawe wesele... A z tą III fazą to się muszę jakoś do niej zebrać, myślę że od poniedziałku, nie wyglądam tak źle więc moge zaczac utrwalanie a moze cos sie jeszcze po drodze uszczknie.  

czesc to chyba tu sie maial zglosic:) przedstawie sie znow mam na imie Gosia...Olink natchnela mnie powtornie do podejscia do diety swoimi sukcesami....chce starcic 10kg. dzis 2 dzien i chyba 2 kg mniej....moja waga jest szalona...ale podoba mi si to:) nie moge sie tu u Was odnalesc...niestety:(

Witaj!!! Powodzenia, napewno sie uda, tylko bądź wytrwała :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slucham sobie rmr fm;jedyny to moj kontakt z PL w tej chwili;nie mam polskiej tv niestety i jak slucham to tak mnie ogarnia slutek i zal dla tych rodzin....tyle osob osierocilo dzieci...a ja wiem jak jest ciezko wychowywac sie i zyc!bez jednego rodzica...hmmm dziwne zycie...

generalnie dowiedzialam sie,ze pogrzeb ma byc w niedziele o 14; u mnie bedzie 13 a ja w weekend mam to szkolenie wyjazdowe i musze cos wykombinowac zby w sobote tez obejrzec te uroczystosci zalobne no i wrocic w niedziele na 13..slysze wlasnie,ze kupa glow panstw sie wybiora na pogrzeb..

sluchajcie-mam nadzieje,ze bede mogla w niecie na zywo ogladac transmisje co??wiecie moze jak i gdzie to znalesc??bo naprawde chcialabym zobaczyc..

Tak,pogrzeb w niedzielę w Krakowie na Wawelu.Dziwię się ludziom mieszkającym w Krakowie i protestującym przeciwko pochówkowi Prezydenta na Wawelu...Że niby to nie król,że nie zasłużył się dla Polski...Jezu!!! Jacy ludzie są dziwni...Co im zależy...Przecież to był człowiek który przez 5 lat był głowa naszego państwa...Należy mu się godne miejsce...Nie rozumiem tych ludzi.Ja nie byłam fanką L.Kaczyńskiego i nie głosowałam na Niego,ale teraz On nie żyje...I strasznie to przeżywam...I to okropna tragedia,a ludzie są bezczelni...

A jaki wstyd przed całym światem że Polacy sie kłócą czy zasłużył na Wawel czy nie...Eh...

O transmisji w internecie nic nie wiem,wiec w tym temacie nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piękny słoneczny dzień w zachodniopomorskiem!

Moja waga w górę, ale będzie @ więc spoko. Ostatnio zauważyłam, że odmieniło mi się jeśli chodzi o dni spadania wagi. Do tej pory bardziej spektakularne wyniki miałam jednak na warzywkach, a po świętach chyba mi się odmieniło. Ciekawe to jest i zaskakujące...

JESTEM,JESTEM .MIAŁAM MAŁE ZAWIROWANIA W MOIM ŻYCIU JAK WIELE Z NAS (NIESTETY)ZANIEDBAM NASZE FORUM ,ZALEGŁOŚCI NIE NADROBIŁAM,A TERAZ CIĘŻKO JEST SIĘ TAK WDROŻYĆ,WIĘC SIEDZĘ CICHUTKO. :-( POCZYTUJĘ WAS JEDNAK I ZA WSZYSTKICH TRZYMAM KCIUKI I GRATULUJĘ SPADKÓW, A TYM CO STOJĄ WYTRWAŁOŚCI.

A JA..DIETKUJĘ OCZYWIŚCIE CAŁY CZAS NIE MAM IMPONUJĄCYCH WYNIKÓW(7-GO MINĘŁY TRZY MIESIĄCE MOJEJ DIETY) ALE JAKIEŚ MAM I Z TEGO SIĘ CIESZĘ :) ;)

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE W TYM JAKŻE SMUTNYM TYGODNIUpost-18045-1271230220_thumb.jpeg

DZIĘKUJĘ ZA PAMIĘĆ MARZENIAW BARDZO MI MILO :smile:

Super, że jesteś!!! I nawet mi nie mów, że 15 kg to mało!!! Spójrz na mój wynik i wyobraź sobie, że jestem z niego baaardzo zadowolona!!!

czesc to chyba tu sie maial zglosic:) przedstawie sie znow mam na imie Gosia...Olink natchnela mnie powtornie do podejscia do diety swoimi sukcesami....chce starcic 10kg. dzis 2 dzien i chyba 2 kg mniej....moja waga jest szalona...ale podoba mi si to:) nie moge sie tu u Was odnalesc...niestety:(

Witaj kolejna Gosiu! Może w naszy imieniu zakodowane jest umiłowanie do jedzenia! Jest nas tu sporo Gosiek!!!

Ale wszystkie dajemy radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss, Śliweczko.. a ja im więcej w telewizji o tym słucham - to zaczynam mysleć, ze to jakiś głupi żart.. Ale i jestem zła na siebie, że nie znałam tych ludzi.. :smile:

Ale przecież to nie moja wina.. to media z nami robią co chcą.. i puszczają co chcą.. i kreują wizerunki ludzi jak im pasuje.. Teraz pokazują pięknie tych co odeszli.. Ja nawet nie wiedziałam, że MK jakoś bardziej się udzielała.. Wczoraj jakiś wywiad z nią oglądałam.. A już to, że jakiś holenderski kwiat tulipan - nazwano jej imieniem.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaski witaj!! Widze, że waga już ładengo rozpędu nabrała - i oby tak dalej !! ;) Trzymamy kciuki :smile:

Iriss - a rozciągasz sie lub ćwiczysz rano?? ja od 4 dni zaraz po przebudzeniu robię brzuszki(zaczęłam od 10 (co dziennie dodaję 5 do dnia poprzedniego). Trochę takich pół przysiadów na udka i czasem coś jescze.. Tak żeby się nie przesilac , ale jednak. No i powiem Ci , że od 3 dni regularnie z rana po ćwiczeniach chodze do łazienki!!! Ostatnio wstaje na raty. Najpier koło 8-9 - lece do łazienki się ważę. potem kąłdę się dalej. Wstaję koło 10 - robię brzuszki itp i po chwili czuję potrzebę na ponowne pójście dołazienki (tym razem w innym celu ;> ). I naprawdę czuję, że to po tych brzuszkasz . Spróbujcie może tego?? U mnie bynajmniej na warzywkach to działa. Zobaczymy jak będzie nia białkach potem...

Iriss podziwiam za spokój podejścia do tematu kawalesrskiego itp.. Ja już się wypowiadałam na ten temat.. Ze normalnei to ja życei bym oddała za niego, tak mu ufam, ale po alkoholu!!! Wypije za dużo i co?! Alkohol jest tak cholernie zdradzieckim czynnikiem, że szkoda słów... Grrrr.. Jestem tak jak Marudka po bardzo męskich studiach.. W grupie przez ostatnie 4 lata byłam jedyna dziewczyną. Na roku było nas.. hmm na palcach rak by się zmieściło... Wiec troche tych "chłopaków , kolegów, mężczyzn" poznałam - i wierz mi - nie raz słyszałam o wielkiej miłości, a głupotach ropbionych po alkoholu. Mam nadzieję, że naszych mężczyzn to nie dotyczy, ale ja jestem anprawde rpzewrażliwiona na tym punkcie (Marudka chyba też), więc wolę chuchać na zimne.... fakt faktem, że Karol wie o moich obawach, że nie ufam ludziom pod wplywem alkoholu (mocniejszym wływem) i mam nadzieję tylko, że w ten dzień przypomni sobie o moich obawach i będzie się zachowywał ;>

A kwiestia papierosów?! Iriss ( i Marudko) ja kiedys kopciłam jak smok, paczka dziennie szła papierosów 100 w dodatku, a potem... z dnia na dzień rzuciłam (tak dla śmiechu się z kolega zalożyliśmy, że od jutra nei palimy..) No i on po 2 tygodniach zaczął palić, aja nie palę do tej pory, czyli juz jakieś.... 5lat!! Fakt zdarzyło mi się spalić w tym czasi emoże ąłcznie z paczkę papiersów (NERWY ITP),ale tak poza tym się trzymam!! teraz to mnei juzz upełnie nei ciągnie i wręcz odrzuca zapach papierosów... A Adas Marudki niech próbuje, jesli nei da rady to bez szensu jakieś szantaże itp - tylko niech się wtedy ograniczy np do właśnie piwa z kolegami, albo np niech nie pali w domui przy Marudce. Zawsze to jakieś ograniczenie - i dobre i to!!

No i się znowu rozpisałam :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss w tej kwesti to chyba nikt mi nie przemówi.. :smile: Ale dzięki za Twoją opinię bo już to przeszłaś i wiesz co i jak.. :) Już powiedziałam, że jak wróci to ma mi wszystko opowiedzieć.. ZOŁZA JESTEM, WIEM.. A z tą "dzieciandą" to masz rację :-( Ale mam nadzieje, ze w końcu jednak rzuci te świństwo.. Miało być to dopiero w naszej ciąży.. ale jak chce wcześniej.. :) to się kłocić nie będę - zresztą wiedział jak mnie podejść.. :) Na szczęście chyba mnie nie okłamuje.. i choć wie, że mnie czasami zdenerwuje, to mówi mi wszystko.

Marudko tez mam podobnie. Chyba nasi panowie są trochepodobni do siebie ;) A powiedz mi jescze jak się poznaliście??? Studia?? czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tez mam podobnie. Chyba nasi panowie są trochepodobni do siebie ;) A powiedz mi jescze jak się poznaliście??? Studia?? czy nie??

:-( No, to taka trochę 'łatwizna' - ale tak, studia.. Tyle, że ja go poznałam dopiero jak juz po wyborze tych wszystkich specjalności, specjalizacji - trafiliśmy do jednej grupy.. :) On zwrócił na mnie uwagę dużo wcześniej - byłam podkreślam TYLKO NA JEDNYCH zajęciach z wf'u (potem miałam zwolnienie) i tam mnie zauważył.. No ale nic nie zrobił. I tak w końcu musiały się studia skończyć, żebyśmy zostali parą.. A reszte znasz - wkrótce ślub :smile:

Oj - a z tym kawalerskim to my się rozumiemy. Nie wiem, jakoś tak ciężko jest.. Ale damy radę.. Ma być tylko piwo i koncert kolegi - tylko nie pytajcie jakiego - bo to jakiś dziwoląg.. ale ludzie serio go słuchają.. masakra!!!

A z papieroskami - to nie wiem czemu ale mam wrażenie - że wbrew wszystkiemu to jakoś kobietą łatwiej się rozstać z tym nałogiem.. Moja mama też kopciła.. ale przyszedł na nią jakiś taki lepszy czas i też z dnia na dzień rzuciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nawet nie mam się gdzie zważyć! W domu po świętach ważyłam 60kg. Dziś 3 dzień diety i myślę, że z 2kg mam na pewno mniej. =] Może w sobotę nadarzy się okazja, żeby wejść na wagę. Jak to 5% tłuszczu? Dunkan wyraznie mowi o 0% i braku cukru! Również nie podjadam produktów spoza listy, aczkolwiek jestem chyba uzależniona od coca-coli light, czyli szkodliwy słodzik. :smile: Piję teraz kawę, zaraz idę robić placuszki! A właśnie - te placuszki. Przeczytałam w książce, że jeśli ktoś nie ma problemów z cholesterolem, to może spokojnie 2 całe jaja dziennie zjadać. Ale tutaj na forum natrafiłam na głosy, że można tylko 5 żółtek tygodniowo. I do czego ja się powinnam teraz stosować? Patrzyłam właśnie, mam książkę z 2000r. - chyba są już jakieś ulepszone wydania...?

Miłego dnia! ;) ))

Boehmei a skąd jesteś?? Ja kiedyś mieskzając w akademiku co jakiś zcas chodziłam do pateki - tam mają takie wagi, z pomiarem tłuszczu i wszystkiego, POmiar na tym urzędziu kosztowały chyba 1zl, więc jesli eni chcesz inwestowac w wagę, to może poszukaj chociaż gdzies takiego urządzenia?! Zważ się chociaż raz na tydzień, tak dla orientacji, bo ja to wage zauważyłam dopiero po około 5-8kg. Prawde mówiąc, to na chwile obecna fakt, ze stare spodnie z tyłka mi lecą... ale nie powiedziałabym że mam 11kg mniej!! Nie ważąc się w ogóle obstawiałabym, że to około może z 5kg...

Jeśli chodzi o produkty, to nei popadajmy w skrajnośc, pamietaj, że cukry sa dla nas najgorsze... Więc lepiej wybrac jogurt naturalny który ma więcej tłuszczu,a mnie węgli. A taka jest na ogół zależność.. Jesli chodzi o jajka!! to ja się zupełnie nie ograniczam!! tak samo myśleo cholesterolu, ludzie mają wysoki przez długi okres swojego życia, przez niezdrowe jedzenie, a mi chyba nawet jak podskoczy na okres diety, to nie będzi ekoniec świata!! A wierz mi jem jajek naprawdę sporo, bo np w słodkościach wielu jest ich też całkiem sporo, plus do tego jajecznice naśniadanko, albo 2 jajeczka gotowane. Jesli nie masz problemów z choelsterolem, o których byś wiedziała, to wydaje mi się, ze nei ma co sie przejmwoac, - w końcu jajka (przede wszystkim białka) to najczystsza chyba forma białeczek ;> A żółtka są o wiele lepsze :-( (więc ja znich nei rezygnuję :))

ŚŁiweczko znowu przypomniałaś o tych obwodach, a ja dalej tego nei zrobiłam grrr, jak tylko mi się rpzypomni to miarki nie moge znaleźć, a jak mogłabym ją kupić to poprostu o tym nei pamiętam :)

PS apropotych kłótki to ludzie są naprawdę ograniczeni.. Kiedyś głową Państwa był król, teraz mamy "tylko" prezydneta, ale to też jest glowa naszego Państwa, wiec jaka to różnica?!! Ehh ręce opadają.... Tak samo, jak słsyszała, że Prezydentowa nie powinna tam leżeć... A ze niby dlaczego?? byli kochającym się małżeństwem - niech spoczywają razem. MASAKRA !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iriss, Śliweczko.. a ja im więcej w telewizji o tym słucham - to zaczynam mysleć, ze to jakiś głupi żart.. Ale i jestem zła na siebie, że nie znałam tych ludzi.. ;)

Ale przecież to nie moja wina.. to media z nami robią co chcą.. i puszczają co chcą.. i kreują wizerunki ludzi jak im pasuje.. Teraz pokazują pięknie tych co odeszli.. Ja nawet nie wiedziałam, że MK jakoś bardziej się udzielała.. Wczoraj jakiś wywiad z nią oglądałam.. A już to, że jakiś holenderski kwiat tulipan - nazwano jej imieniem.. :-(

Tak,racja,niewiele wiedzieliśmy o tych ludziach prywatnie...Zawsze tylko byli pokazywani kiedy były jakieś polityczne sprawy,a prywatnie nie mówiono o nich,a szkoda...Dopiero teraz mówią o nich,kiedy już ich nie ma...A w szczególności szkoda mi że tak mało wiedziałam o MK,bo słyszałam tylko kilka informacji,a teraz cała lawina różnych wiadomości nas zalewa...Tylko dlaczego tak późno...

A kwiestia papierosów?! Iriss ( i Marudko) ja kiedys kopciłam jak smok, paczka dziennie szła papierosów 100 w dodatku, a potem... z dnia na dzień rzuciłam (tak dla śmiechu się z kolega zalożyliśmy, że od jutra nei palimy..) No i on po 2 tygodniach zaczął palić, aja nie palę do tej pory, czyli juz jakieś.... 5lat!! Fakt zdarzyło mi się spalić w tym czasi emoże ąłcznie z paczkę papiersów (NERWY ITP),ale tak poza tym się trzymam!! teraz to mnei juzz upełnie nei ciągnie i wręcz odrzuca zapach papierosów...

Mnie zapach papierosów nie odrzuca,choć nie palę już 6 lat i rzuciłam z dnia na dzień,a paliłam ponad paczke dziennie (do porannej kawy wypalałam 7 papierochów!) I też się założyłam...Tylko że z mężem...I od 6 lat ani ja ,ani mąż nie palimy :) Ale początki były koszmarne...Trzęsące sie ręce,tak że nie mogłam trafić kubkiem z kawą do ust :smile: Normalna delirka mnie łapała :) Też tak miałaś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No, to taka trochę 'łatwizna' - ale tak, studia.. Tyle, że ja go poznałam dopiero jak juz po wyborze tych wszystkich specjalności, specjalizacji - trafiliśmy do jednej grupy.. :) On zwrócił na mnie uwagę dużo wcześniej - byłam podkreślam TYLKO NA JEDNYCH zajęciach z wf'u (potem miałam zwolnienie) i tam mnie zauważył.. No ale nic nie zrobił. I tak w końcu musiały się studia skończyć, żebyśmy zostali parą.. A reszte znasz - wkrótce ślub :smile:

Oj - a z tym kawalerskim to my się rozumiemy. Nie wiem, jakoś tak ciężko jest.. Ale damy radę.. Ma być tylko piwo i koncert kolegi - tylko nie pytajcie jakiego - bo to jakiś dziwoląg.. ale ludzie serio go słuchają.. masakra!!!

A z papieroskami - to nie wiem czemu ale mam wrażenie - że wbrew wszystkiemu to jakoś kobietą łatwiej się rozstać z tym nałogiem.. Moja mama też kopciła.. ale przyszedł na nią jakiś taki lepszy czas i też z dnia na dzień rzuciła.

hehe, czyli ejdnak na mechanicznym znajduje się mężów ;) :) Ja też znalazłam właśnie tam, a raczej mnei znalazł. Tylko, że my to od poczatku w jednej grupie bylismy.A poznalismy się dopiero na drugim roku :) Potem przyjaźc i nei zauważanie czegoś więcej z Jego strony, no az w końcu mnei olśniło :-(:P No i efekt jaki?? ten sam!! Jescze trochę i ślub :D A z tym kawalerskim, to musi być dobrze Marudko!!! No rpzeciez chyba mamy madrych tych naszych panów ;> :)

Aha, no i to oczywiste, że MY KOBIETY MAMY O WIELE SILNIEJSZA WOLE OD MEŻCZYZN, WIĘKSZĄ SIŁĘ ZAPARCIA!!! jak już coś robimy - to robimy !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.