Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

AHA, no i moja waga mnie chyba rozpieszcza!! dzisiaj po pierwszej wizycie w WC 64.4kg, po drugiej wizycie ;> 63.5kg !!! Ale zobaczymy co pokaże jutro - wtedy najwyżej przesunę suwaczek,b o jak na razie to tak nie do końca jej ufam i nie wiem która wagę powinnam zaznaczyć ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki. 7 kwietnia też postanowiłam przejść na dietę Protal, po tym jak zobaczyłam na internecie zdjęcie odchudzonej Doroty Zawadzkiej - stwierdziłam jak ona potrafiła to i ja... ;) No i jestem po I fazie - nie było tak źle, szczególnie jak ze mnie woda zeszła :-(

Ma do Was pytanko: jak często się ważycie?

I jeszcze jedno: jak zlikwidować ten pasek zprawej strony z przepisami extra, bo drażnią oko :smile: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki. 7 kwietnia też postanowiłam przejść na dietę Protal, po tym jak zobaczyłam na internecie zdjęcie odchudzonej Doroty Zawadzkiej - stwierdziłam jak ona potrafiła to i ja... :-( No i jestem po I fazie - nie było tak źle, szczególnie jak ze mnie woda zeszła :)

Ma do Was pytanko: jak często się ważycie?

I jeszcze jedno: jak zlikwidować ten pasek zprawej strony z przepisami extra, bo drażnią oko :smile: ?

Witaj nma Gosieknet! Jeśli Ty też masz na imię Gosia to zacznę wierzyć, że to co napisałam parę postów wyżej jest prawdą! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki. 7 kwietnia też postanowiłam przejść na dietę Protal, po tym jak zobaczyłam na internecie zdjęcie odchudzonej Doroty Zawadzkiej - stwierdziłam jak ona potrafiła to i ja... :-( No i jestem po I fazie - nie było tak źle, szczególnie jak ze mnie woda zeszła :)

Ma do Was pytanko: jak często się ważycie?

I jeszcze jedno: jak zlikwidować ten pasek zprawej strony z przepisami extra, bo drażnią oko ;) ?

Witaj Gosieknet.

Ja ważę sie codziennie,ale niektóre z dziewczyn ważą się tylko np.raz w tygodniu,a inne jeszcze rzadziej.Ja od początku diety ważę sie codziennie,wiem wtedy co tak naprawdę pomaga mi chudnąć ,a co szkodzi.

A paska nie da się zlikwidowac :) No chyba że zamkniesz prawe oko :smile:

Życzę powodzenia i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę przymykać... :smile:

Koleżanki z pracy mówią na mnie Kalata (od minister Kalaty, pewnie widziałyście przemianę). No trochę zmian wprowadziłam: zmieniłam fryzurę, w piątek zakładam aparat ortodontyczny na ząbki, zaczęłam dietę... Właśnie przed chwilą usłyszałam że jestem wyciszona, hi, hi, hi...

Ja ważyłam się codziennie, ale chyba będę raz na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dziewczyny trudny okres dla mnie nastał poszło 9 kilo i narazie waga stoi w miejscu juz na nią nie właże bo sie tylko wkurzam, bo małpa jedna mi na złość robi i niedrgnie nawet troszeńke. Zastanawiam sie co zrobić jezdze tym rowerem wsyztsko robie może zacząc mniej jeść tych protein a może ja cos źle robie jużsama nie wiem. Pozdrawiam was serdecznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja wypowiem sie na temat wieczorów kawalerskich i panieńskich :smile:

Mój wieczór panieński był najlepszą impreza w moim życiu !! Zorganizowała go moja najlepsza przyjaciółka w modnym szczecińskim klubie. Tam też był kawalerski mojego męża, tyle że w inny dzień. Ten club to Coyote Club - czyli jak na filnie barmanki tańczące na barze i wlewające wszystkim darmowe drinki bezpośrednio z butelek do gardła ;)

To miejsce na kawalerski sama zaproponowałam świadkowi męża, dziewczyny połozyły go na barze, ściągnęły koszulkę, myły jakąś pianą, oblały szampanem i takie tam :-(

Mnie zakuli (barmani) w łańcuchy, zaprowadzili za bar, wsadzili na niego i tam z nimi tańczyłam - nie było żadnych macanek ani nic z tych rzeczy... Oczywiście DJ cały czas o mnie mówił, że Panna Młoda i takie tam... Później zeszkoczyłam z tego baru w krąg moich gości (jak pomyśle jakie miałam szpilki to aż sie dziwie że nie połamałam nóg) W drodze do domu zatrzymała nas policja i też się dziwie że nas nie zamknęli :) Nigdy w życiu nie byłam taka nawalona i nie miałam później takiego kaca jak wtedy...

Zobaczyłam przypadkiem filmik z kawalerskiego męża i on tam dosłownie 1 raz dotknął łydki barmanki jak ta sie wiła koło niego, byłam wściekła. Teraz chce mi sie z tego śmiać :) Ona nawet kazała mu zlizywać pianę ze swojego kolana ale widać jak mówił "chyba oszalałaś". Na koniec chciała go pocałować a on tylko się uśmiechnął i poszedł do kolegów :) Ale za tą łydkę to byłam wściekła, nie powiem... teraz widzę jakie to było głupie...

Uważam że takie wieczory są potrzebne, jak facet ma zdradzic albo zrobić coś głupiego too i tak zrobi - nie łudźmy sie że to przez alkohol i kolegów..

A zabawa jest niesamowita, bo masz świadomość co to za okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dziewczyny trudny okres dla mnie nastał poszło 9 kilo i narazie waga stoi w miejscu juz na nią nie właże bo sie tylko wkurzam, bo małpa jedna mi na złość robi i niedrgnie nawet troszeńke. Zastanawiam sie co zrobić jezdze tym rowerem wsyztsko robie może zacząc mniej jeść tych protein a może ja cos źle robie jużsama nie wiem. Pozdrawiam was serdecznie :smile:

Przestoje wagi sie zdarzają i trwają różnie,mój trwał prawie 3 miesiące...Nie ograniczaj jedzenia białek,ogranicz raczej produkty tolerowane.I może więcej pij.Dukan zaleca godzinne marsze na zastoje wagi,wiec może spróbuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znów przed kompem. Przynajmniej z kawką,h he... Składam zamówienie na koraliki, a to wcale nie jest proste. No bo w sumie nie wiem co sie komu może podobać, prawda?! Dla mnie to przyjemnośc, choć czasami to bardzo długo schodzi.

Co do zastojów, to tez miałam 2 miesiące, jak nie wiecej!!! I jedno wiem teraz. Dziewczyny nie poddawajcie się. Nie popełniajcie tego błedu co ja. Ja zaczęłam grzeszyć skromnie, bo skromnie, ale potem przyszły świeta i juz całkowicie odpuściłam. I się zaczeło! Albo skończyło,tzn dieta!. I dopiero teraz jakos sie podniosłam. Mam nadzieje że juz mi sie nie przytrafi to samo. 

Sliweczko dziekuje za rady co do suwaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczynki. 7 kwietnia też postanowiłam przejść na dietę Protal, po tym jak zobaczyłam na internecie zdjęcie odchudzonej Doroty Zawadzkiej - stwierdziłam jak ona potrafiła to i ja... :) No i jestem po I fazie - nie było tak źle, szczególnie jak ze mnie woda zeszła :)

Ma do Was pytanko: jak często się ważycie?

I jeszcze jedno: jak zlikwidować ten pasek z prawej strony z przepisami extra, bo drażnią oko ;) ?

Witam kolejna moja imienniczkę :) Hehe naprawdę Nas Goś tutaj to jakieś zatrzęsienie :) Powodzenia życzę:-(

Jeśli chodzi o wagę, to ja się ważę codziennie rano po ubikacji już..(ale czasem i w dzień - tak z ciekawości ile moje jedzonko i picie wazy :)). A waże się codziennie tylko dlatego, że ja lubię wiedzieć co i jak.. Nie wytrzymałabym tygodnia nie wchodzac na wagę.. jak gdzies wyjadę i nie mam się jak zważyć to już mi jakoś tak dziwnie i wtedy nei mam odniesienia co i jak...

A paska nie da się zlikwidowac :P No chyba że zamkniesz prawe oko :smile:

No to się uśmiałam :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Ale ze mnie niedorajda, chciałam wstawić zdjęcia, a zamiast tego skasowaam swój aviatar i lipa na całego

buuu pomocy.

Saguś avatarka dodajesz tam gdzie sygnaturę, jedno pozycja poniżej "Edytuj avatar" tam "wyślij nowy obraz twojego komputera"/przegladaj - wybierasz zdj na komputerze/potem już chyab tylko "aktualizuj avatar" i KONIEC

a zdjecia jesli chcesz dodać w poscie - to bierzesznormalnie "odpowiedz"/tam na dole ponieżej okienka gdzie psiozemy, jest pasek "załączniki"/poniżej "wyślij plik " i tam poprawej masz znowu miejsce aby wybrac plik na komputerze - czyli "przeglądaj"/ wybierasz zdjęcie, lub zdjęcia i potem obok naciskasz to "WYŚLIJ". To chyba tyle ;> Przede wszystkim musisz czytac co tam piszą, bo ja tak na suchotylko napisałam nie sprawdzając - a sama raz jeden wrzucałam zdjęcie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.