Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

Ale ze mnie niedorajda, chciałam wstawić zdjęcia, a zamiast tego skasowaam swój aviatar i lipa na całego

buuu pomocy.

Sago,nie wstawia sie zdjęc w panelu kontrolnym tylko tam gdzie masz okno odpowiedzi to pod spodem jest puste okienko i obok napis przeglądaj,naciskasz go i wybierasz z komputera zdjęcie które chcesz wstawić naciskasz wyślij i w okienku wyże pojawia ci sie ten plik.Naciskasz na niego i on wstawia sie w oknie odpowiedzi.Mam nadzieje że zrozumiesz,że nic nie namieszałam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boehmei a skąd jesteś?? Ja kiedyś mieskzając w akademiku co jakiś zcas chodziłam do pateki - tam mają takie wagi, z pomiarem tłuszczu i wszystkiego, POmiar na tym urzędziu kosztowały chyba 1zl, więc jesli eni chcesz inwestowac w wagę, to może poszukaj chociaż gdzies takiego urządzenia?! Zważ się chociaż raz na tydzień, tak dla orientacji, bo ja to wage zauważyłam dopiero po około 5-8kg. Prawde mówiąc, to na chwile obecna fakt, ze stare spodnie z tyłka mi lecą... ale nie powiedziałabym że mam 11kg mniej!! Nie ważąc się w ogóle obstawiałabym, że to około może z 5kg...

Jeśli chodzi o produkty, to nei popadajmy w skrajnośc, pamietaj, że cukry sa dla nas najgorsze... Więc lepiej wybrac jogurt naturalny który ma więcej tłuszczu,a mnie węgli. A taka jest na ogół zależność.. Jesli chodzi o jajka!! to ja się zupełnie nie ograniczam!! tak samo myśleo cholesterolu, ludzie mają wysoki przez długi okres swojego życia, przez niezdrowe jedzenie, a mi chyba nawet jak podskoczy na okres diety, to nie będzi ekoniec świata!! A wierz mi jem jajek naprawdę sporo, bo np w słodkościach wielu jest ich też całkiem sporo, plus do tego jajecznice naśniadanko, albo 2 jajeczka gotowane. Jesli nie masz problemów z choelsterolem, o których byś wiedziała, to wydaje mi się, ze nei ma co sie przejmwoac, - w końcu jajka (przede wszystkim białka) to najczystsza chyba forma białeczek ;> A żółtka są o wiele lepsze ;) (więc ja znich nei rezygnuję :-()

ŚŁiweczko znowu przypomniałaś o tych obwodach, a ja dalej tego nei zrobiłam grrr, jak tylko mi się rpzypomni to miarki nie moge znaleźć, a jak mogłabym ją kupić to poprostu o tym nei pamiętam :)

PS apropotych kłótki to ludzie są naprawdę ograniczeni.. Kiedyś głową Państwa był król, teraz mamy "tylko" prezydneta, ale to też jest glowa naszego Państwa, wiec jaka to różnica?!! Ehh ręce opadają.... Tak samo, jak słsyszała, że Prezydentowa nie powinna tam leżeć... A ze niby dlaczego?? byli kochającym się małżeństwem - niech spoczywają razem. MASAKRA !!!!!

Ok, czyli lepszy tłuszcz od węgli - zapamiętałam. :) Wydaję mi się, że się niedługo będę miała możliwość zważyć. Nie mieszkam w akademiku, ale wagi w mieszkaniu i tak nie mam. :) Ale chyba nie muszę też tak aż bardzo kontrolować każdego spadku, bo zależy mi na zrzuceniu jakichś 5kg, a jak do nich dojdę, to na pewno będę wiedziała, że to już, bo będzie mi ze sobą w sam raz i po prostu wejdę w stare spodnie z czasu, kiedy miałam 55kg. :) To świetnie, bałam się, że mi te żółtka mogą zaszkodzić. Na śniadanie jadłam jajecznice z 3 białek z tuńczykiem w sosie własnym, więc zostały mi 3 żółtka. Co z nich mogę zrobić, żeby się nie zmarnowały? :smile: Aha, a cebulę można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na śniadanie jadłam jajecznice z 3 białek z tuńczykiem w sosie własnym, więc zostały mi 3 żółtka. Co z nich mogę zrobić, żeby się nie zmarnowały? :smile: Aha, a cebulę można?

Mi do głowy przychodzi tylko jedno :) Jeśli lubisz słodkości - ubij i zjedz taki kogel mogel ze słodzikiem ;) Hmm.. chyba sobei zaraz cos przyrzadzę :-(

Ostatnio jakaś taka "nienażarta" ciągle jestem....

Jusiu no i się chyba nie doczekamy!! Saga zniknęła ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi do głowy przychodzi tylko jedno :) Jeśli lubisz słodkości - ubij i zjedz taki kogel mogel ze słodzikiem :smile: Hmm.. chyba sobei zaraz cos przyrzadzę ;)

Ostatnio jakaś taka "nienażarta" ciągle jestem....

Jusiu no i się chyba nie doczekamy!! Saga zniknęła ;>

O, to jest myśl! :-( a co z tą cebulą? Bo marzy mi się wątróbka drobiowa podsmażana na cebulce z teflonu. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,pogrzeb w niedzielę w Krakowie na Wawelu.Dziwię się ludziom mieszkającym w Krakowie i protestującym przeciwko pochówkowi Prezydenta na Wawelu...Że niby to nie król,że nie zasłużył się dla Polski...Jezu!!! Jacy ludzie są dziwni...Co im zależy...Przecież to był człowiek który przez 5 lat był głowa naszego państwa...Należy mu się godne miejsce...Nie rozumiem tych ludzi.Ja nie byłam fanką L.Kaczyńskiego i nie głosowałam na Niego,ale teraz On nie żyje...I strasznie to przeżywam...I to okropna tragedia,a ludzie są bezczelni...

A jaki wstyd przed całym światem że Polacy sie kłócą czy zasłużył na Wawel czy nie...Eh...

O transmisji w internecie nic nie wiem,wiec w tym temacie nie pomogę.

Widzisz Śliweczko nie zgadzam się z Tobą, uważam, że Wawel to miejsce szczególne, wielu oddanych krajowi ludzi zmarł w ostatnich latach wg mnie bardziej zasłużnych i nie pochowali ich w tym miejscu tylko np na Powąkach. Wg mnie bardziej na taki pochówek zasłużył np Wałęsa a na pewno nie będzie to jego miesce spoczynku. To straszne co się stało, ale sposób w jaki ktoś odchodzi nie jest zasługą na takie czczenie. Owszem był dla Polski ważny, ale nie będziemy wszystkich prezydentów chować na Wawelu. Być może to była decyzja Prezydenta o lądowaniu w Smoleńsku któż to wie. Gdyby nie zginął tak tragicznie to nie było by takiego pochówku. To moje prywatne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boehmei - nie dajmy sie zwariowac:)nie masz wagi- trudno...ja po uderzeniowce tez sie nie wazylam;robie to jakos 1 na 2-3 tygodnie;ostatnio nawet jak bylam na weekend u mojego lubego to zapomnialam sie zwazyc:)zobaczysz efekty po ciuchach:)Co do nabialu 0%;najlepiej by bylo taki ale naprawde mozesz jesc do 5%;gorsze sa weglowoadny w tych jogurtach i kefirach...Co do cholesterolu?wiesz jaki masz,ze sie tak obawiasz??ja dawo sie nie badalam ale ostatnio mialam 130 ;teraz czekam na wyniki i jakos sie specjalnie tez nie martwie i calkiem sporo jajek zajadam

Nie wiem jaki mam, jestem młoda i zdrowo się odżywiałam do tej pory, więc chyba nie powinien być wysoki. Ale nie o cholesterol chodzi, a o Dunkana. Bo mówi, że można do woli jaj, a tu ktoś napisał kiedyś gdzieś, że tylko 5 żółtek tygodniowo. I jestem zamieszana. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Śliweczko nie zgadzam się z Tobą, uważam, że Wawel to miejsce szczególne, wielu oddanych krajowi ludzi zmarł w ostatnich latach wg mnie bardziej zasłużnych i nie pochowali ich w tym miejscu tylko np na Powąkach. Wg mnie bardziej na taki pochówek zasłużył np Wałęsa a na pewno nie będzie to jego miesce spoczynku. To straszne co się stało, ale sposób w jaki ktoś odchodzi nie jest zasługą na takie czczenie. Owszem był dla Polski ważny, ale nie będziemy wszystkich prezydentów chować na Wawelu. Być może to była decyzja Prezydenta o lądowaniu w Smoleńsku któż to wie. Gdyby nie zginął tak tragicznie to nie było by takiego pochówku. To moje prywatne zdanie.

Nie twierdzę że wszyscy muszą się zgadzć ze mną,to było tez tylko moje zdanie.

Prezydent nie miał prawa decydowac o lądowaniu,wiec ta wersja odpada.

A Wałęsa zasłużył na Wawel? Skoro nie zasłużył Kaczyński to dlaczego Wałęsa???? I tu sie nie zgodzę...

Tak naprawde jest mi obojetne gdzie bedzie pochowany Nasz Prezydent,chodzi mi tylko o to że przed całym światem robimy z Polski pośmiewisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstawiam zdjęcia, pamiętam jak rozpoczęłam dietę to Juggin wstawiła swoje. To bardzo motywujące. Mam nadzieję, że i u mnie dostrzeżecie zmianę.

Pierwsze dzisiaj

Drugie zdjęcie jest zrobione kilka dni przed rozpoczęciem diety

Dzięuję za instruktarz

post-15707-1271254730_thumb.jpg

post-15707-1271254742_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstawiam zdjęcia, pamiętam jak rozpoczęłam dietę to Juggin wstawiła swoje. To bardzo motywujące. Mam nadzieję, że i u mnie dostrzeżecie zmianę.

Pierwsze dzisiaj

Drugie zdjęcie jest zrobione kilka dni przed rozpoczęciem diety

Dzięuję za instruktarz

Jej Saga!!!!

Jaka zmiana!!!!!!!

Super!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.