Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie twierdzę że wszyscy muszą się zgadzć ze mną,to było tez tylko moje zdanie.

Prezydent nie miał prawa decydowac o lądowaniu,wiec ta wersja odpada.

A Wałęsa zasłużył na Wawel? Skoro nie zasłużył Kaczyński to dlaczego Wałęsa???? I tu sie nie zgodzę...

Tak naprawde jest mi obojetne gdzie bedzie pochowany Nasz Prezydent,chodzi mi tylko o to że przed całym światem robimy z Polski pośmiewisko...

Niestety już kiedyś Prezydent próbował wymusić na pilocie lądowanie na lotnisku na którym wieża kontrolna odmówia przyjęcia. Pilot skierował się do miejsca wskazanego przez kontrolera i nie posłuchał rozkazu. Skwitował że tu (czyli w samolocie) to on (czyli pilot) jest prezydentem. Teraz już nikt tego nie pamięta. Zresztą każdy może mieć swoje zdanie. Czyż nie

Ty napisałaś swoje ja swoje i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki mam, jestem młoda i zdrowo się odżywiałam do tej pory, więc chyba nie powinien być wysoki. Ale nie o cholesterol chodzi, a o Dunkana. Bo mówi, że można do woli jaj, a tu ktoś napisał kiedyś gdzieś, że tylko 5 żółtek tygodniowo. I jestem zamieszana

. ;/

Wiesz co.. odnośnie tych jajek jest w nowej książce"Metoda dr Dukana" i właśnie czytam np:

Jak pogodzić dietę z dbaniem o odpowiedni poziom cholesterolu?

No i w odpowiedzi Dukan pisze, że:

Należy po prostu zwracać szczególną uwagę na spożycie jajek. Jeśli poziom cholesterolu jest w normie, możecie jeść jedno całe jajko dziennie. Jeśli poziom cholesterolu jest nieco zbyt wysoki, używajcie w kuchni tylko białek......Albo inaczej: jedzcie tyle białek, ile chcecie, a żółtka ograniczcie do 4 na tydzień

Ale tak jak pisałam wcześniej, ja np nie zwracam cholesterol zupełnie uwagi, więc wcinam całe jajko, aż mi się uszy trzęsą ;)

Aha o i dalej w tejże książce jest jeszcze napisane:

Jajka

Można je jeść na twardo, na miękko, sadzone, w postaci omletu lub jajecznicy - smażone na patelni z powłoką zapobiegającą przywieraniu bez dodatku oleju czy masła,

SAME BIAŁKA

jajka zawierają dużo cholesterolu, dlatego odradza się ich spożywanie osobom o zbyt wysokim poziomie cholesterolu we krwi. Należy ograniczyć spożycie żółtek do 3 lub 4 na tydzień, podczas gdy białka można jeść bez ograniczeń.Można także przygotowywać omlety lub jajecznicę, używając dwóch białek i tylko jednego żółtka

O T TYLE CO PISZE DUKAN W SWEJ NOWEK KSIĄŻCE - czyli jednym słowem jeśli musisz uważać na cholesterol - ograniczaj żółtka, jeśli nie musisz - jedz ile chcesz ;p

Mam nadzieję, że teraz wątpliwości odnośnie jajek masz rozwiązane :smile:

PS - DZIEWCZYNY WŁAŚNIE PRZEŁĄCZYŁAM SIĘ NA INNY KOMPUTER I TUTAJ MAM VISTE I ZAINSTALOWANĄ NOWA PRZEGLĄDARKĘ MOZILLA FIREFOX. i TEŻ NIE MOGŁAM DOJŚĆ DO ŁADU Z KURSOREM, ALE W KOŃCU JAKOŚ SIĘ UDAŁO -

PO PRAWEJ STONIE OKIENKA - DOKŁADNIEJ W PRAWYM GÓRNYM ROGU JEST TAKA IKONKA Z DWOMA NIEBIESKIMI STRZAŁKAMI - WCIŚNIJCIE JĄ - ŻEBY "PRZEŁĄCZYĆ MIĘDZY ZWYKŁYM I ROZBUDOWANYM MENU" - W MOIM PRZYPADKU TO ZADZIAŁAŁO, JEŚLI CHODZI O WIDOCZNOŚĆ KURSORA!!! ale pokazuje przez to tylko symbole tego co chcę zrobić z Textem

np - pogrubienie, itp..... zamiast pokazywać od razu pogrubienie :-( Ale ważniejsze, że kursor widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga wczoraj twoja siostra Anulka miala urodzinki, złóź jej życzenia ode mnie :smile:

A jak u niej? Dała rade jakoś się uporac ze swoją wagą??

Dziękuję Olinko przekaże jej życzenia. Niestety przybrała 3kg (choć na Dukanie straciła 2kg) mówiłam jej żeby utrwaliła, ale nie słuchała. Zresztą ona i tak dobrze wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty napisałaś swoje ja swoje i jest ok.

Oczywiście że tak! Nie potrzeba nam tu kłótni o pochówek Prezydenta ;) Wystarczy kłótni na wyższych szczeblach...

Boehmei,cebulke można oczywiście jako przyprawę czyli w ograniczonej ilości :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstawiam zdjęcia, pamiętam jak rozpoczęłam dietę to Juggin wstawiła swoje. To bardzo motywujące. Mam nadzieję, że i u mnie dostrzeżecie zmianę.

Pierwsze dzisiaj

Drugie zdjęcie jest zrobione kilka dni przed rozpoczęciem diety

Dzięuję za instruktarz

Saga!!! Nie wierzę!!! Rewelacja!!! Super! Po prostu dech zapiera!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saga WOW!!! No rewelacja po prostu. Gratulacje

Co do jajek, to ja uwielbiam i moge jajecznice z 2-3 jajek jesc prawie codziennie. Ale jak widze, chyba powinnam przystopowac :smile: , choc nie mam problemow z cholesterolem.

No i chyba tez zaczne te brzuszki robic, bo ja mam straszne zaparcia.

Izabelai masz nową książkę Dukana? Tam na str 43 pisze właśnie o porannym korzystaniu ze wzmożonego spalania tłuszczu. Teraz nie mogę tego znaleźc (być moze było to w którejśc ze starszych książek, lub tym fr.forum, ale czytałam właśnie o tym, że kilka skłonów, czyli brzuszków moze pomóc na zapracia. W moim przypadku jak na razie działa - jeszcze od początku diety hyba nei zdarzyło mi się, że przez 3 dni pod rząd nie miałam z tym problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Zaległości w czytaniu mam.... nie jestem na bieżąco ale kilka postów wyżej przejrzałam i widzę zdjęcia Sagi (nareszcie!!)... bo tych z ubiegłego roku to juz nikt nie pamięta... chociaz i wtedy była widoczna różnica. :smile: )

Super Saguś - inna kobietka, nie widzę wyraźnie twarzy ale sama sylwetka powoduje,że odmłodniałaś o tyle lat ile kilo straciłaś.... GRATULACJE !!!!

Co do sporu o Wawel to ja osobiście, z całym szacunkiem dla tragicznej śmierci i stanowiska jakie piastował Lech Kaczyński, przychylam sie do opinii, ze z tym Wawelem to lekka przesada. To byli poza tym z natury raczej skromni choć szlachetni ludzie, nie medialni, nie eksponowali siebie i swoich dokonań jak to robią np. państwo Kwaśniewscy, więc nie wiem czy gdyby sami o tym mogli zdecydować to nie uważali by tego za zbytek.... To jest moja opinia........

U nas powtarzana jest plotka ( powtarzam - tylko plotka !!!!), że Lech tuz przed lądowaniem rozmawiał z Jarosławem telefonicznie i mówił mu o tym, że chyba będą musieli lecieć na inne lotnisko a Jarosław wywierał na nim presje telefonicznie, żeby jednak lądować w Smoleńsku. Skutkiem tego wywiązała sie w przedziale dla VIP-ów kłótnia i Kaczyński sam kazał pilotowi lądować a Maria zdenerwowana wyszła z tego przedziału i dlatego jej ciało znajdowało sie nie obok Lecha tylko daleko w części z innymi ciałami. Tak mogło być.... ale na pewno tego nie ujawnia, jeśli nawet tak było...

Zaraz na początku relacji o katastrofie jeden z fachowców od lotnictwa wyraził sie, że przyczyną katastrofy może tkwić nie w awarii maszyny czy złej pogodzie ale w braku asertywności pilota i ugięciu sie naciskom... widocznie takie sytuacje miały już miejsce. Wałęsa tez wspominał, że kiedyś w trudnej sytuacji pilot sie z nim konsultował.... Pewnie jak było naprawdę to nikt nigdy sie nie dowie, prawda pozostanie tajemnica tragicznie zmarłych.

Oczywiście moja opinia o pochówku na Wawelu nie wynika z tej plotki, żebyście mnie dobrze rozumieli... po prostu uważam że Wawel to naprawdę bardzo, bardzo szczególne i symboliczne miejsce dla naprawdę wyjątkowych ludzi....., chociaz przed chwilą czytałam, że ten pochówek na Wawelu ma być symbolem i czcią oddana wszystkim poległym w Katyniu i w 1940 roku i teraz...... może nie mam racji .........nie wiem.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny ale duzo napisalyscie!!!! Kurcze znowu dzis nie moglam spac dluzej po nocce, dzis ostatnia nocka znowu nad ranem bede zdychac w pracy...

SAGA szok!!!! naprawde wielkie gratulacje, mega efekt, rewelacja!!!

SANDRA33-zawsze lubię czytać Twoje posty od razu stawiają na nogi dzięki wielkie

Heh Gog zebym choc siebie potrafila na te nogi postawic:)ale ciesze sie, ze dodalam Ci otuchy, poczulam sie jakos tak...uzytecznie?:-(

Ja jeszcze przed sniadaniem (ale wstyd), ale taka pogoda że nie chciało sie nam wstać z łózka z synusiem.

Jusia to mnie zszokowalas tym ''wstydem'' o 7.24:) to o ktorej Ty kochana normalnie jadasz sniadania, ze 7 godzina to wstyd?:)

Gosiulku i Sanduniu – ja jakoś jestem chora na to kawalerskie.. Choć dwa ostatnie odbyły się bez udziału panienek.. ale nie wiem co jego koledzy będą chcieli mu przygotować.. A ja wiem, że jak się dowiem nie ważne, że ‘tylko’ striptizerka.. to źle to przejdę.. Oooo.. zaczyna się.. Mój ukochany pisze mi właśnie, że on sobie chłopaków na piwo zaprosi.. ale przestanie palić od dnia ślubu!! Kurcze Iriss – no nie podoba mi się pomysł tych kawalerskich.. wstrętna jestem.. Ale on to co tydzień się z tymi swoimi spotyka, co tydzień ma kawalerskie.. więc nie wiem, ale jestem zła.. Ostatni weekend spokoju.. a on mi będzie po nocach do domu wracać. Wrr.. Ale pomarudzę.. i dam za wygraną – ale złości mnie to niemiłosiernie.

Marudka ja Ciebie rozumiem z tym kawalerskim...nie zebym byla taka zazdrosnica ale jakos tak mi przez ostatnie lata sie probilo, ze jestem troszke taka baba o feministycznych zapedach i ogolnie takie sprawy jak jaranie sie golymi cyckami w gazetach, na stronach itp przyprawia mnie o obrzydzenie i pogarde dla niskosci popedow meskich...moze dlatego, ze ten (o matko znowu musze do tego niefortunnego przykladu wracac) moj ex byl starsznym maniakiem sexualnym i ja generalnie jestem bardzo tolerancyjna ale niejednokrotnie widzac czym on sie ''jaral'' po prostu patrzylam na to z zazenowaniem i pogarda...ogolnie przez ostatnie lata przygladalam sie chlopakom z otoczenia, poznalam b.duzo ludzi tutaj przewijajacych sie w pracy i po prostu spisywalam juz gatunek meski na straty wlasnie z tych wzgledow...

czesc to chyba tu sie maial zglosic:) przedstawie sie znow mam na imie Gosia...Olink natchnela mnie powtornie do podejscia do diety swoimi sukcesami....chce starcic 10kg. dzis 2 dzien i chyba 2 kg mniej....moja waga jest szalona...ale podoba mi si to:) nie moge sie tu u Was odnalesc...niestety:(

No to witaj michaski serdecznie wsrod nas...a czemu to sie odnalezc wsrod nas nie mozesz?mysle, ze szybko Ci uzaleznienie forumowe wejdzie w krew:)

Tak,pogrzeb w niedzielę w Krakowie na Wawelu.Dziwię się ludziom mieszkającym w Krakowie i protestującym przeciwko pochówkowi Prezydenta na Wawelu...Że niby to nie król,że nie zasłużył się dla Polski...Jezu!!! Jacy ludzie są dziwni...Co im zależy...Przecież to był człowiek który przez 5 lat był głowa naszego państwa...Należy mu się godne miejsce...Nie rozumiem tych ludzi.Ja nie byłam fanką L.Kaczyńskiego i nie głosowałam na Niego,ale teraz On nie żyje...I strasznie to przeżywam...I to okropna tragedia,a ludzie są bezczelni...

A jaki wstyd przed całym światem że Polacy sie kłócą czy zasłużył na Wawel czy nie...Eh...

O transmisji w internecie nic nie wiem,wiec w tym temacie nie pomogę.

W sumie po wymianie zdan z Saga nie chcialam juz wracac do tematu bo po co ale moge podpisac sie nogami i rekami pod Waszymi postami, kazda ma racje a tak naprawde wstyd tylko, ze polska wpierw placze na caly swiat a za chwile kloci sie na caly swiat...Jak to okreslil ktos ''zbiorowa histeria na tle zbiorowej hipokryzji''.

Witam Dziewczynki. 7 kwietnia też postanowiłam przejść na dietę Protal, po tym jak zobaczyłam na internecie zdjęcie odchudzonej Doroty Zawadzkiej - stwierdziłam jak ona potrafiła to i ja... :) No i jestem po I fazie - nie było tak źle, szczególnie jak ze mnie woda zeszła :)

Ma do Was pytanko: jak często się ważycie?

I jeszcze jedno: jak zlikwidować ten pasek zprawej strony z przepisami extra, bo drażnią oko :smile: ?

Ten pasek z boku ma za zadanie wyksztalcic u nas najwyzszy poziom czystej swiadomosci i silnej woli tak bysmy na koniec diety byli niczym mnisi tybetanscy:)witaj wsrod nas!!!!

A ja poleglam...w pracy sprobowalam nerkowcow, rodzynkow w czekoladzie, bananow w czekoladzie i chipsow!!!;) tak ladnie mi zaczelo isc spadanie wagi przed wejsciem do III fazy po moich modyfikacjach, mialam nadzieje, ze bede sie trzymac tych moich zasad przy III fazie a tu juz kolejna wpadka...ja i tak mysle, ze jak juz poutrwalam te 70 dni to znowu sprobuje zrzucic te ostatnie 3 kg.Na wage nie wchodze-dopiero po bialkowym.

Wczoraj zaczepilam kolezanke w pracy z innej zmiany, ktora bardzo schudla.Jest mojego wzrostu i byla taka kluseczka.Schudla 9 kg, ma teraz 50 i roznice naprawde widac.Pytalam jaka diete stosuje powiedziala, ze je mniejsze porcje i czesciej i po prostu zdrowo sie odzywia i cwiczy.Ja mam chyba jakies 52-51 kg...przynajmniej w zeszlym tygodniu po bialkowym bylo ok 51.No nic spadam bo jaja mi sie gotuja.Ja tez nie pilnuje ilosci pozeranych jajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.