Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za miłe słowa. Sama nie mogę uwierzyć, że w tej szarej koszulce to ja - ale tak było i nigdy już będzie.

Niestety z pracą ciągle nic, chodzę na spotkania i już prawie bo jestem wśród 4 lub 5 osb i zawsze jakoś wybierają tą inną. Nie poddaję się mam wciąż niadzieję i wysyłam te swoje CV.

Fajnie się czyta takie miłe opinie, ale fakt faktem, że i moje samopoczucie jest lepsze, to chyba każdy z Was wie że lżejszej osobie łatwiej się poruszać i cokolwiek zrobić, nie mówię już o kupowaniu ubrań

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny. dzisiaj waga pokazala 0.4kg mniej niz wczoraj i bardzo dobrze bo juz sie balam ze na warzywach bedzie tylko w gore leciala. strasznie niecierpliwa jestem i wiem ze dopiero zaczelam a juz bym chciala byc super laska :smile: milego wieczorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za miłe słowa. Sama nie mogę uwierzyć, że w tej szarej koszulce to ja - ale tak było i nigdy już będzie.

Niestety z pracą ciągle nic, chodzę na spotkania i już prawie bo jestem wśród 4 lub 5 osb i zawsze jakoś wybierają tą inną. Nie poddaję się mam wciąż niadzieję i wysyłam te swoje CV.

Fajnie się czyta takie miłe opinie, ale fakt faktem, że i moje samopoczucie jest lepsze, to chyba każdy z Was wie że lżejszej osobie łatwiej się poruszać i cokolwiek zrobić, nie mówię już o kupowaniu ubrań

Pozdrawiam serdecznie.

Saguś,wstaw zdjęcia na NK do galerii klasowej,bo narazie są tam tylko moje zdjęcia :smile: Fajnie by było popatrzeć też na sukcesy kolezanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo witam zwazylam sie rano i bylo 1.5 mniej ucieszylam sie bardzo a tu wracam z pracy i waga ta sama buuuuuu a juz trzeci dzien zostaly mi dwa i wyglada na to ze nie schudne moze jem za malo no ale z drugiej strony jesc mam na sile co tu robic

A do tego jest mi ciagle bardzo zimno czy to normalne ale za to wypijam z 10 herbat dziennie hahahah

Waz sie tylko rano bo waga w ciagu dnia sie zmienia bo przeciez cos jemy..ta z rana po przebudzeniu i zalatwieniu sie jest najobiektywniejsza bo pokazuje ile faktycznie wazymy-tylko my bez ubran i jedzenia w brzuchach:)Ze zimno to tez normalne jakos to tam dukan tlumaczy ale juz nie pamietam jak...no i pij tez jak najwiecej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego jest mi ciagle bardzo zimno czy to normalne ale za to wypijam z 10 herbat dziennie hahahah

To że jest Ci zimno to znak że chudniesz,wiec ciesz się z chłodu :smile: Zimno górą! Dlatego nie pozbywam sie mojego bałwanka z suwaczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobitki!

Ja w biegu..... ah w takim biegu że szkoda gadać, zaglądam wiec tylko na skeundkę by Wam opowiedziec co nie co....

Ścięłam włosy!!! Chyba z dobre 25 cm! Najpierw fryzjerka obcięła całą długą kitę przed myciem jeszcze, a potem jeszcze jakw stałam z fotela to drugie tyle można było zbierać z podłogi! (mam gęęęęste włosy). Mam teraz takiego hm... pazia :) czy boba - jakoś tak :) tył krótszy i taki jakby wystrzyżony w góre a pzród dłuższy,a le wszystko nie siega dalej z przodu niż do brody... o dziwo jestem zadowolona z w yglądau i podoba mi się ta wersja, nawet nie czuje się tak dziwnie :) Ale za to ścieli mi cały mój blond :) takie rozjaśnione słońćem kosmyki... i ciemna jestem teraz strasznie... i chyba dałam się namówić na lekką ziołową koloryzajcję przez fryzjerkę w najbliższym czasie... by trochę dać tej mojej fryzurce słoneczncyh refelksów.... (to będzie moj pierwszy raz, nigdy nic nie kładłam an włosy)

Poza tym na wadze od zeszłej środy mam.... UWAGA UWAGA - 3 kg mniej :smile: ah aż mi się wierzyć nie chce, waga chyba się popsuła... na uderzeniówce nie zgubiłam nawet pełncyh 2 kg, a teraz! po świętach jak stanęłam na wagę miałam 71,7kg.... dziś było rano 68,7kg. Moje białkowe modyfikacje chyba podziałały... podtrzymuję jeszcze białka do jutra, warzywa włączę dopiero w pt... Ah... no nic juz teraz cisza bo waga znowu się zlęknie... ;) więc nikt o niczym nie słyszał :-(

W sobote moje urodziny - miałam dylemat czy zwoływać ludzi w związku z przedłużona żałobą narodiową, ale... pomysląłam i stwierdziłam, że jesteśmy dorośli iwiemy jaka jest sytuacja... a w końcu to nie ma być zadna biba wielka czy hulanka, ot przyjacielskie spotkanie z muzyką w tle... a więc w sobote mam party :).

Chciałam kupić Sollievo ( o ile dobrze pamiętam nazwę, któraś z dziewczyn bardzo zachwalała) ale farmaceutka nie kojarzyła wogóle leku w zamian dała mi tabletki z senesem Senefol łykam tylko w dni białkowe i to co drugi dzień no i rewelacja - działa! Tylko czy na dłuższą metę można je tak stosować...? Fajnie gdyby tu się wypowiedziała nasza p. doktor Nutka :P Ach i do Nutki miałabym jeszcze jedno pytanie - mianowicie czy Ispagul to tańszy odpowiednik Colonu C??? Bo tak usłyszałam od mojego wujka, który radził, żebym pomimo słabego działania nadal stosowała jakiś dodatkowy błonnik, np. ten Ispagul.

Marzeniaw - zerknęłam i ten Ispagul to owszem coś jakby COLON C, ale tamten jest z nasion babki płesznik, a Ispagul z babki jajowatej... nie są to te same rośliny... niemniej z obu ekstrahuje się błonnik... Skutecznosć może się okazać nawet wieksza u Ciebie niż z COLONEM bo może się okazać, że Twoje jelita lepiej reagują akurat na ten gatunek rośliny... co do senesowej herbatki... ona ma łagodne działanie, ale mechanizm jest inny niż pzry błonniku - błonnik dodaje objętości masom kałowym, naturalnie ośluzowuje je chroniąc ścianę jelit warstwą żelu wk tórym mogą się naturalne bakterie rozwijać... Senes zaś powoduje zatrzymanie wchłaniania wody w jelitach przez co kał ma stać sie rzadszy, i pobudza perystaltykę jelit na drodze stymulacji chemicznej swoim wyciagiem... to jest trochę gorszy mechanizm oddziaływania na zaparte stolce, bo bardziej zakłoca naturalny tryb pracy jelita niż dodatkowy błonnik... i trochę mniej bezpieczny na dłużsża mete niz błonnik (w takim sensie ze jelito nawet po wprowadzeniu normalnej diety moze sie przyzwyczaic do dodatkowych senesowych bodźców i samo z siebie będzie generowac osłabioną perystaltyke). Spróbuj może węc jednak podziaać z tymi błonnikami... sa rózne preparaty, najróżniejsze, mysle ze po prostu poprobuj... błonnik trudni przedawkować, bo jak coś mozna sie nabawic tylko rozwolnienia... a więc może z czymś możesz jeszcze podziałać... Jest też preparat FRUCTOLAX w tabl - http://www.leniwejelito.pl/mlinia_fructolax.php Ja zawsze na Mazury kupowałam pastylki ("kostki") takie do żucia, pzryjemnie sie je stosowało... ale mają w sobie jako nośnik duzo cukrow, wiec nie mozna w naszej diecie... od roku na rynku są jednak dostępne też tabletki (nie syrop, bo tam tez sa cukry!) i myśle, że ten kto ma problemy może jeszcze spóbowac z tym FRUCTOLAXem w tabl. Zalecenia to 1 tabl wieczorem, ale na start radze wziać 2 tabletki na noc....

Nutko jestes gdzieś tam?? Mam pytanie. Czy chore stawy kolanowe (czy jakoś tak) to moze być genetyczne?? Moja mama ma z tym problemy (ale w sumei późnojej się zaczęły, a ja zauważam, że podczas jazdy na rowerku , wystarczy że chwile dłużej popedałuję, to zaczyna mi w kolanach strzelać.. Ostatnio zaczełam robić takie półprzysiady na udka, to też po kilka czuję kolana..:/ No chyba, ze to normalne, ale nei sądzę?? Powinnam iśc z tym do lekarza?? W ogóle od takich spraw to jaki lekarz?? Pewnie najpier rodzinny, a potem ??

Gosiulku - no niestety stawowe skłonności może nie są genetyczne, ale rodzinne owszem.... ile masz lat Kochana w ogole? Wiesz ja po tegoroczncyh nartach pierwszych w życiu tez miałam nadwerężone prawe kolano i tak to porządnie, w tej chwili wszytsko jest ok i na aerobiku nic nie czuje, ale pzrez pierwsze 2 tyg po powrocie było nieciekawie... myslę ze może Twoje kolana tez odczuwają pzreciążenie teraz... moze daj im odpcozac jakis czas, odstaw rowerek i pzrysiady, zastąp je spacerem... zobaczysz czy kolana odpoczną i będą mniej dawały znać o sobie... jeśli to nie minie przez jakieś 2-3 tyg to można odiwedzić lek. rodzinnego ale... niestety obawiam się, że nie zaleci Ci żadnego specyficznego leczeniana to :D A jesli chcesz pytać o wszelkie preparaty typu ARTROSTOP z siarczanem chondroityny to... niestety nie mają one udowodnione skuteczności w leczeniu schorzen stawowych i ich łykanie to zdecydowanie bardziej placebo niz jakikolwiek efekt... przykro mi, ale kolana to bardzo delikatny temat :D

No nic uciekam bo zielona jestem z tego zdrowia publicznego... wprawdzie po bloku zdaje sie tzw. "zerówkę" i jak cos termin pierwszy jest w zcerwcu, ale ja mam juz i tak na czerwiec planowe 2 egzminy wiec.... dobrze by to zdac :D... trzymajcie kciuki w pt!

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.